Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • walentkane69
    replied
    U 2023. ionako nema potrebe za gajming časopisom. Ne toliko zbog toga da ionako sve moguće recenzije i gameplaye možemo naći na netu, već zbog činjenice da same igre ne zaslužju papirnate recenzije kao nekad. O čemu pisati i što recenzirati ? Remake remastera, 25. nastavak Fife ili 6. DLC za COD ? Nekad je bilo legendarnih igri koje su ostajala dugo u pamćenju i recenzija u časopisu bila je šlag na torti. Danas, sve igre izgledaju super lijepo grafički i onda ju već drugi dan zaboraviš. Naravno ima izuzetaka svake godine, recimo Elden Ring, ali za jednu ili dvije igre nema smisla izdavati časopis.

    Leave a comment:


  • Emilijo
    replied
    Originally posted by fio82 View Post

    Kao prvo, niti sam "dečec" i koliko vidim novi si ovdje, pa se malo skuliraj.. Mislim da sam ipak dosta stariji od tebe, i nauci se kulturi.. Niti se tebi obracam, niti sam tebe spomenuo u komentarima
    Ovo ti je Darijan aka Scurry.

    Leave a comment:


  • fio82
    replied
    Originally posted by natan never View Post

    Dečec širi dezinformacije,jer časopis ne izlazi već dulje vrijeme pa je zato isfrustriran.
    Kao prvo, niti sam "dečec" i koliko vidim novi si ovdje, pa se malo skuliraj.. Mislim da sam ipak dosta stariji od tebe, i nauci se kulturi.. Niti se tebi obracam, niti sam tebe spomenuo u komentarima

    Leave a comment:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Originally posted by The_Game View Post

    Možeš li mi reći tko ti je točno iz naše redakcije dao tu informaciju? Jer je apsolutno netočna.

    Znam da je teško čekat ali i nama je. Doslovce nitko ne želi da časopis izađe više od nas. Ali moramo i želimo ovo odradit kako spada. Za sve daljnje informacije još uvijek je aktualna obavijest s našeg weba - https://reboot.hr/casopis-reboot-obavijest/
    Dečec širi dezinformacije,jer časopis ne izlazi već dulje vrijeme pa je zato isfrustriran.

    Leave a comment:


  • The_Game
    replied
    Originally posted by fio82 View Post
    Gotovo je s rebootom, odustali su na kraju, javili su mi.. Na zalost nista od casopisa, iako su obecavali i obecavali. Previse je vremena proslo od zadnjeg i od toga kada su rekli da ce izaci pred blagdane, i onda kasnije, sada je proslo dosta vremena, i ipak su se odlucili da ga vise nece izbacivati
    Možeš li mi reći tko ti je točno iz naše redakcije dao tu informaciju? Jer je apsolutno netočna.

    Znam da je teško čekat ali i nama je. Doslovce nitko ne želi da časopis izađe više od nas. Ali moramo i želimo ovo odradit kako spada. Za sve daljnje informacije još uvijek je aktualna obavijest s našeg weba - https://reboot.hr/casopis-reboot-obavijest/

    Leave a comment:


  • DENSETSU
    replied
    Ne znam otkud potvrda da časopis više neće izlaziti, od redakcije to nije došlo. Maloprije mi je Luka Žučko potvrdio da se nije odustalo od časopisa, no vrijeme izlaska se još ne zna. Može biti bilo kada tijekom godine.

    Leave a comment:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Pa iako ne izade nije ni steta.Odem na razne portale i pročitam sta me zanima,a i uštedim 25 kn 😎

    Leave a comment:


  • fio82
    replied
    Originally posted by natan never View Post

    Da,tebi su javili lol.
    Časopis će izaći kada bude spreman,lijepo su to rekli u nebrojeno navrata i najava stoji na Reboot portalu,pa citajte.
    Dotle cemo se zavavljati sa svakodnevnim streamovima na Reboot yt kanalu,a dolaze nam i nove epizode Rebootcasta.Jedva cekam.
    Nece izaci, i to je sto posto sigurno

    Leave a comment:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Originally posted by fio82 View Post
    Gotovo je s rebootom, odustali su na kraju, javili su mi.. Na zalost nista od casopisa, iako su obecavali i obecavali. Previse je vremena proslo od zadnjeg i od toga kada su rekli da ce izaci pred blagdane, i onda kasnije, sada je proslo dosta vremena, i ipak su se odlucili da ga vise nece izbacivati
    Da,tebi su javili lol.
    Časopis će izaći kada bude spreman,lijepo su to rekli u nebrojeno navrata i najava stoji na Reboot portalu,pa citajte.
    Dotle cemo se zavavljati sa svakodnevnim streamovima na Reboot yt kanalu,a dolaze nam i nove epizode Rebootcasta.Jedva cekam.

    Leave a comment:


  • fio82
    replied
    Gotovo je s rebootom, odustali su na kraju, javili su mi.. Na zalost nista od casopisa, iako su obecavali i obecavali. Previse je vremena proslo od zadnjeg i od toga kada su rekli da ce izaci pred blagdane, i onda kasnije, sada je proslo dosta vremena, i ipak su se odlucili da ga vise nece izbacivati

    Leave a comment:


  • Bri@tore
    replied
    Kad izlazi godišnjak?

    Leave a comment:


  • Merlin
    replied
    PSx - GAMEPLAY - NextLevel - Reboot

    Toliko reinkarnacija. Koliko sam samo puta otisao na trafiku i nisam nasao casopis. Onda je skroz prestao dolaziti u BiH. Dalje ne znam sta se desavalo...

    Leave a comment:


  • fio82
    replied
    Iskreno, zalosno je to da ste postali toliko neozbiljni, i ljudi koji vam ostave ovakve komentare, kritizirate, a sami ste si krivi, jer obecajete nesto sto jednostavno ne mozete ispuniti, i najbolje bi bilo da jednostavno napisete da za sada casopis necete izdati, i ako ga budete izdavali, onda objavite par dana prije samog izdavanja casopisa info o tome, a ne ovdje odugovlaciti, a niti sami neznate nista.. Mislim, jako neozbiljno s vase strane, eto toliko.. Malo poradite na tome

    Leave a comment:


  • Bri@tore
    replied
    Možda bi bilo poštenije sa počastima ga sahraniti nego ovako mrcvariti

    Leave a comment:


  • Simon
    replied
    Ima info o časopisu na početnoj stranici:

    https://reboot.hr/casopis-reboot-obavijest/

    Leave a comment:

Working...
X