Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vec je receno da ce biti digitalni broj.

    Comment


    • Budući da karantene više nema, a Reboot 70 se još čeka, hoće li na kioscima biti barem na kratko Reboot 69, ili ništa ne tiskate do 70. broja?
      Žao mi je što je 69. broj u digitalnom izdanju - prvi broj u kojem je objavljen neki moj screenshot.

      Comment


      • Originally posted by GitaristRoko View Post
        Budući da karantene više nema, a Reboot 70 se još čeka, hoće li na kioscima biti barem na kratko Reboot 69, ili ništa ne tiskate do 70. broja?
        Žao mi je što je 69. broj u digitalnom izdanju - prvi broj u kojem je objavljen neki moj screenshot.
        Pozz.

        Broj 69 neće ići u tisak no ljetni dvobroj svakako hoće i izlazi tijekom 7 mjeseca.

        Comment


        • Hellou .. Samo da pitam.. kada ce nam doci novi dvobroj?? Jedva cekam da izadje na kioscima, ako se slucajno opet nesto ne promijeni

          Comment


          • Originally posted by fio82 View Post
            Hellou .. Samo da pitam.. kada ce nam doci novi dvobroj?? Jedva cekam da izadje na kioscima, ako se slucajno opet nesto ne promijeni

            Novi broj bi trebao biti na kioscima već idućeg tjedna!

            Comment


            • Ljetni mega dvobroj na kioscima je od utorka 21. srpnja, a stiže s rekordnih 148 stranica i 4 velika postera, po jednokratnoj cijeni od 35 kuna.

              You do not have permission to view this gallery.
              This gallery has 1 photos.

              Comment


              • Mislim nemogu vjerovati da ste stavili valhalu i cyberpunk na postere.
                Pa cyberpunk je vec bio :/

                Comment


                • Al ajde, ghost of tsushima i Horizon, samo da su oba odvojeno jedan od drugoga, jer bi ih volio staviti oba

                  Comment


                  • Naslovnica je odlična

                    Comment


                    • Sviđa mi se što se ps5 smiješi sa naslovnice.

                      EDIT: Ionako mi je taman sjela plaća pa sutra odmah uzimam, hehe...
                      Last edited by Aral; 20-07-2020, 22:50.

                      Comment


                      • Moze li netko potvrditi jeli novi broj na kioscima?

                        Comment


                        • NIje izašao još na kiosku...

                          Comment


                          • Pa neće u jednom danu na sve moguče kioske izać, šta ti je...

                            Comment


                            • Centar Zagreba na nekoliko različitih kioska (tisak/inovine) i u Dubrovniku nije izašao.

                              Vrlo često se dogodi kada stavite da je broj u prodaji, ipak nije u prodaji. Za koji dan/dva dođe i ok, dosta faktora utječe. Radujem se novom broju.

                              GitaristRoko-Molim te, ako komentiraš, nemoj pisati gluposti da nešto napišeš i budeš frajer, jer ispadaš smiješan. Hvala.

                              Comment


                              • Nije ni u Ri, tako da vjerujem i u ostalim gradovima.. Zna se desiti, pa bude sutradan ..

                                Comment

                                Working...
                                X