Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas cu si uzet ovaj Reboot da vidim kako to izgleda. Nisam valjda 9 godina imao gaming casopis u rukama. Kad se sjetim prije uzivljenosti dok sam okrecao stranice casopisa i citao o igrama, predivan osjecaj.

    Comment


    • Originally posted by fio82 View Post
      Ja se toplo nadam da cemo ugledati recenziju RE2 i naslovnicu od iste igre ...
      Recenzija bi svakako trebala biti. Samo me zanima hoce ju pisati Reskovac ili netko od mladje ekipe.

      Comment


      • Danas sam nakon valjda 10 godina kupio ponovno gejmerski casopis. Odabrao sam Reboot s obzirom da sam tu na forumu pa mi je nekako najpoznatiji, a i prije sam se u par navrata mislio dali ga kupit, pa sam iz nekog razloga odustao. Uostalom nisam ni siguran jel postoji neki casopis orijentiran samo na igre, znam da ima BUG i VIDI, al oni su tech orijentirani.

        Uglavnom predivan osjecaj je bio otpakirat ga i samo pomirisati te stranice. Procitao prvo poglavlje o Infogameru i tu sam stao. Svida mi se za sada, al kad ga procitam do kraja javim vise dojmova.

        Svakako mi je drago da ova stvar nije izumrla i da se jos uvijek moze kupiti gaming casopis na kioscima. Nastavite sa radom i nadam se da necete prestat, a ja cu ga vrlo vjerojatno kupovat stalno od sada.

        Comment


        • Drago nam je da ti se svidja uzivaj u citanju

          Bdw zasto tako dugacak brake je bio?


          OLED G1/Omen G-SYNC
          NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
          S23U/Galaxy Watch 5 Pro
          AVR: DA/DTS-X 5.1.2

          Comment


          • Pa eto. Internet mi dosao u ruke tamo negdje 2008/2009 i od tada nisam vise imao potrebu za casopisima.

            Comment


            • Ja ih kupujem svaki mjesec bez obzira na na internet. Internet nema dušu.
              I btw, nema drugog isključivo gamerskog časopisa, sjećam se nekoć sam znao kupiti i PC Play, ali niti blizu nije bio PSX/Hackeru/GamePlayu/Next Levelu i sada Rebootu.
              Ali GamePlay mi je ostao u najljepšem sjećanju.

              Comment


              • Ja sam pročitao svaki gaming časopis naš još od 2000, nažalost imao sam prilike skupit sve ijedan broj ikada od svih ti casopisa i fakat bih volio da sam se malo oko toga potrudio i da imam prostora imat tu kolekciju. Ovako imam samo sve gameplaye, reboote i Next levele, nažalost Hackere imam tek oko 40-og broja izuzev par brojeva prije.

                Comment


                • Kad izlazi novi broj?

                  Comment


                  • U iduci petak!
                    Duze cemo cekati ali nas zato cekaju recenzije re2 remake i kingdom hearts 3.

                    Comment


                    • Izlazi li sutra kako je receno?

                      Comment


                      • Ne izlazi, tek je stampan...

                        Comment


                        • Ali Luka je rekao... 😮
                          No dobro, drugi tjedan onda😝

                          Comment


                          • -
                            Last edited by bert_raccoon; 28-08-2020, 22:27.

                            Comment


                            • Originally posted by bert_raccoon View Post
                              Nadam se da pretplatnici dobivaju svoj primjerak prije ostalih smrtnika koji vrebaju na kioscima...
                              Evo sve trče pa se guraju

                              Comment


                              • Daj slike naslovnice :P

                                Comment

                                Working...
                                X