Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kužim ja sve to ali onda je neka logika da se najkasnije do 15-og dostavi tiskari ako je neki time frame izlaska sredina mjeseca.

    Ti radis bas u tiskari ili?

    Comment


    • Originally posted by azersub View Post
      Ma kužim ja sve to ali onda je neka logika da se najkasnije do 15-og dostavi tiskari ako je neki time frame izlaska sredina mjeseca.

      Ti radis bas u tiskari ili?
      Ne funkcionira to tako. Treba se puno tog uskladit, no najviše ovisi o sadržaju koji se nađe u časopisu i kada se on cijeli zgotovi, a to je jako flexibilno vremenski...

      Comment


      • Originally posted by azersub View Post
        Ma kužim ja sve to ali onda je neka logika da se najkasnije do 15-og dostavi tiskari ako je neki time frame izlaska sredina mjeseca.

        Ti radis bas u tiskari ili?
        Pa ako si proimjetio, reboot se uvijek izda nakon mozda tjedan do dva, nakon okvirne najave.. Meni to ne smeta, jer sam se naviko vec, a i treba biti strpljiv

        Comment


        • Evo izasao je novi broj.

          Comment


          • Originally posted by fio82 View Post

            Pa ako si proimjetio, reboot se uvijek izda nakon mozda tjedan do dva, nakon okvirne najave.. Meni to ne smeta, jer sam se naviko vec, a i treba biti strpljiv
            Iskreno ni meni to toliko smeta ali mi bogme jako smeta da mi s pretplatom moramo cekat jos 3-5 dana duze dok obicni smrtnici mogu odmah kupiti na kiosku. Zato nisam nikada ni uzimao pretplatu dok nisam dobio.

            Comment


            • Originally posted by azersub View Post

              Iskreno ni meni to toliko smeta ali mi bogme jako smeta da mi s pretplatom moramo cekat jos 3-5 dana duze dok obicni smrtnici mogu odmah kupiti na kiosku. Zato nisam nikada ni uzimao pretplatu dok nisam dobio.
              To je istina.. Hvala bogu ja ne uzimam pretplatu, niti sam ikada uzima, jer jos i nasa posta je u banani (ako ide preko njih)

              Comment


              • Originally posted by fio82 View Post

                To je istina.. Hvala bogu ja ne uzimam pretplatu, niti sam ikada uzima, jer jos i nasa posta je u banani (ako ide preko njih)
                Znači dragi gospodin Bog je zaslužan što ne uzimaš pretplatu?
                Last edited by Bri@tore; 31-12-2020, 10:16.

                Comment


                • Originally posted by Bri@tore View Post

                  Znači dragi gospodin Bogu je zaslužan što ne uzimaš pretplatu?
                  Haha

                  Comment


                  • Jos se nije pojavio....

                    Comment


                    • Originally posted by azersub View Post
                      Jos se nije pojavio....
                      Ja ga kupio jučer. Neće u svim gradovima biti u isto vrijeme.

                      Comment


                      • Originally posted by GitaristRoko View Post

                        Ja ga kupio jučer. Neće u svim gradovima biti u isto vrijeme.
                        Ma ja sam na pretplati. I to u Zagrebu

                        Comment


                        • Originally posted by azersub View Post

                          Ma ja sam na pretplati. I to u Zagrebu
                          E onda je zeznuto, ja sam takođe u Zagrebu.

                          Comment


                          • Kad ce novi broj?

                            Comment


                            • Trebao bi do kraja idućeg tjedna bit sigurno na kioscima, a možda i ranije.

                              Comment


                              • Znaci ipak nista od novoga broja ovaj tjedan?!

                                Comment

                                Working...
                                X