Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čekaju da se ofarba autobus prvo....

    Comment


    • Ništa ove godine, ha?

      Comment


      • Jel izlazi Reboot ovaj tjedan ili ne?

        Comment


        • Reboot će izići, ali ne prije blagdana kako je planirano.

          Comment


          • Receno u predbozicno vrijeme, sada ne prije blagdana.. Znaci nista do daljnjega .. Steta

            Comment


            • Novi info s Discorda:

              Screenshot_20221222_182241_Discord.jpg

              Comment


              • Majstori svog zanata.

                Comment


                • Ima info o časopisu na početnoj stranici:

                  https://reboot.hr/casopis-reboot-obavijest/

                  Comment


                  • Možda bi bilo poštenije sa počastima ga sahraniti nego ovako mrcvariti

                    Comment


                    • Iskreno, zalosno je to da ste postali toliko neozbiljni, i ljudi koji vam ostave ovakve komentare, kritizirate, a sami ste si krivi, jer obecajete nesto sto jednostavno ne mozete ispuniti, i najbolje bi bilo da jednostavno napisete da za sada casopis necete izdati, i ako ga budete izdavali, onda objavite par dana prije samog izdavanja casopisa info o tome, a ne ovdje odugovlaciti, a niti sami neznate nista.. Mislim, jako neozbiljno s vase strane, eto toliko.. Malo poradite na tome

                      Comment


                      • PSx - GAMEPLAY - NextLevel - Reboot

                        Toliko reinkarnacija. Koliko sam samo puta otisao na trafiku i nisam nasao casopis. Onda je skroz prestao dolaziti u BiH. Dalje ne znam sta se desavalo...

                        Comment


                        • Kad izlazi godišnjak?

                          Comment


                          • Gotovo je s rebootom, odustali su na kraju, javili su mi.. Na zalost nista od casopisa, iako su obecavali i obecavali. Previse je vremena proslo od zadnjeg i od toga kada su rekli da ce izaci pred blagdane, i onda kasnije, sada je proslo dosta vremena, i ipak su se odlucili da ga vise nece izbacivati

                            Comment


                            • Originally posted by fio82 View Post
                              Gotovo je s rebootom, odustali su na kraju, javili su mi.. Na zalost nista od casopisa, iako su obecavali i obecavali. Previse je vremena proslo od zadnjeg i od toga kada su rekli da ce izaci pred blagdane, i onda kasnije, sada je proslo dosta vremena, i ipak su se odlucili da ga vise nece izbacivati
                              Da,tebi su javili lol.
                              Časopis će izaći kada bude spreman,lijepo su to rekli u nebrojeno navrata i najava stoji na Reboot portalu,pa citajte.
                              Dotle cemo se zavavljati sa svakodnevnim streamovima na Reboot yt kanalu,a dolaze nam i nove epizode Rebootcasta.Jedva cekam.

                              Comment


                              • Originally posted by natan never View Post

                                Da,tebi su javili lol.
                                Časopis će izaći kada bude spreman,lijepo su to rekli u nebrojeno navrata i najava stoji na Reboot portalu,pa citajte.
                                Dotle cemo se zavavljati sa svakodnevnim streamovima na Reboot yt kanalu,a dolaze nam i nove epizode Rebootcasta.Jedva cekam.
                                Nece izaci, i to je sto posto sigurno

                                Comment

                                Working...
                                X