Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indie Kolumna - prijedlozi, pohvale, kritike i komentari

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Indie Kolumna - prijedlozi, pohvale, kritike i komentari

    Pozdrav forumaši,

    Da se kratko predstavim: nemam mnogo iskustva sa aktivnostima na forumima pa molim za inicijalno razumijevanje za noob-a. Dok malo ne polovim kako sve funkcionira svaka je sugestije i prijedlog dobrodošao. Vjerujem da su neki od vas koji čitaju Reboot primijetili "novu" Indie kolumnu - za nju sam ja kriv. Cijenjeno vodstvo i uredništvo Reboot-a mi je prije nekoliko mjeseci dalo priliku da svoje skromno iskustvo i mišljenje dijelim sa čitateljima putem pisane riječi.

    Do sada je izašlo 4 teksta:
    1. Od gamera do developera
    2. Želiš biti game developer?
    3. Indie ili ne - pitanje je sad
    4. Indie marketing
    S obzirom da tiskani format časopisa ne omogućava brzu komunikaciju i feedback otvorio sam ovaj thread (jel to prava riječ). Imam najbolju namjeru pisati o temama koje su relevantne i sadrže korisne informacije za čitatelje. Kako u bi se približio toj namjeri treba mi vaša pomoć. Kao što naslov kaže "prijedlozi, pohvale, kritike i komentari" su svrha ovog teksta.

    Stoga ukoliko imate bilo koju od stavki iz naslova, više ste nego dobrodošli.
    Last edited by Miyagi; 06-10-2015, 23:42.

  • #2
    Prije svega dobrodosao i upravo ovakve stvari trebamo na forumu

    Comment


    • #3
      Ja volim samo AAA i taki sam, prizeman, isprazan, ne prepoznajem umjetnost, volim jaki ritam https://www.youtube.com/watch?v=n2KgZMrmdAY ali želim ti iskrenu dobrodošlicu jer znam da ima ljudi koji ovo cijene

      Comment


      • #4
        kolegaaaaaaa Miyagi <3 svaki mjesec se veselim tvojoj kolumni. prve tri su mi bile zakon, ovu četvrtu još nisam proučila kak spada jer mi je prva reakcija kad netko kaže 'marketing' uvijek, ali uvijek 'ew'. al to nije do tebe niti do tvog teksta, nego do mene i moje nevoljkosti da se prilagodim tekovinama kapitalizma... aj ges? uglavnom, jako jako zanimljiva i informativno napisana kolumna. bravo!

        Comment


        • #5
          Volim indie i na steamu mi je library većinom popunjen takvim igrama.Što se kolumne tiče moram reći da sam sve pročitao i pohvaljujem autora istih.Lako se čitaju i uvijek imaš neki dodatnu uputu kako dalje ako si baš zagrizao za nešto napraviti.
          Jedino bih želio da se napravi još mjesta za Lauša (kolumna ili nek recenzira) jer ima otkvačen pristup igranju što mi se sviđa i daje dozu opuštenosti časopisu - ono što mu,po mom mišljenju, i treba.
          Zar bi 3 kolumne bilo previše? Pitam se samo

          Comment


          • #6
            Rešo je i dalje zakon u kolumnama, nedostaje svakako Tech Wars a Tena je bila solidna i zanimljiva sa ženskom stranom gaminga.

            Međutim indie kolumna mi nije toliko sjela tj. moram priznati tek je sad ova zadnja(Muke po indieju) bilo malo više zanimljivije jer se ipak radilo o tome kako funkcionira zarađivanje od indiea u igraćoj industriji.

            Moguće da sam jedini kojem ne odgovara kolumna i ipak je pročitam jer se uvijek nadam da će biti bolje a možda će i biti

            Comment


            • #7
              Pa koji k se događa sa ovim forumom? Ne mogu listati stranice Izbaci server grešku. Pokušam adminu poslati poruku, izbaci hrpu drugih grešaka. To je več dugo tako.

              Comment


              • #8
                Da forum je hackan prije mjesec dana...opet,a fixer na godisnjem

                Comment


                • #9
                  Kad se vraca ?


                  OLED G1/Omen G-SYNC
                  NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
                  S23U/Galaxy Watch 5 Pro
                  AVR: DA/DTS-X 5.1.2

                  Comment


                  • #10
                    4mal ima godisnji do kraja mjeseca a ako ulovi vremena na godisnjem rijesit ce par stvari na forumu....ali ne vjerujem bas da ce se to desit

                    Comment


                    • #11
                      A aktivnih korisnika sve manje,trenutno na 123,priije mjesec dana oko 160 ili vise...

                      Comment


                      • #12
                        Na žalost, osjeti se pad broja korisnika, vrlo mali broj ljudi komentira.....

                        Comment


                        • #13
                          Fenix vratit ce se ekipa a i problem je sto su ovim problemima onemogucene i registracije clanova tako da vec mjesec dana nije regan niti jedan novi clan,ali u krivoj smo temi za ovo

                          Comment

                          Working...
                          X