Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sve o časopisu - pohvale, kritike, prijedlozi

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahaha.. koliko sam puta dao za BUG 35 kuna, a njihov dvd nikada nisam niti pokrenuo.. Mislim, meni nije problem dati toliko.. Koliko samo kostaju playstation magazini i ostali casopisi vani?? Ovo ipak nije toliko puno

    Comment


    • Bok. Ne želim biti trol, ali imam povjerljive novosti. Bacio sam se na čitanje novog reboota što obično radim na kavi u Maksimiru. Časopis je privukao nekakvu narančastu bubu. Nisam puno o tome razmišljao kad li se buba pojavila opet sljedećeg dana i čitala sa mnom recenzije. Ne znam jel časopis zanimljiv bubama ili se radi o samim stranicama. Evo izašlo na vidjelo))Dont ban me.

      Comment


      • Buba? da nije ona mozda špijun iz BUG casopisa pa te dosla provocirat malo


        OLED G1/Omen G-SYNC
        NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
        S23U/Galaxy Watch 5 Pro
        AVR: DA/DTS-X 5.1.2

        Comment


        • Originally posted by 4mal View Post
          Buba? da nije ona mozda špijun iz BUG casopisa pa te dosla provocirat malo
          Haha može biti. U svakom slučaju bilo je to bubastično iskustvo.

          Comment


          • Kolumna gospodina Andreja Kovačevića mi je jedna od dražih koje sam pročitao u časopisu opčenito. Sviđa mi se što je blago popljuvao trenutne trend igre i što je objasnio zašto tako misli i da uspjeh preko noći nije moguč.
            Inače su mi kolumne najdraži dio časopisa.

            Zašto vam je ograničen broj stranica, pa niste mogli ubacit screenove forumaša?

            Comment


            • Imam osjecaj da je ovaj broj nekako zbrzan,da ne kazem isfusiran.
              Nema nekoliko rubrika,a imalo se vremena,gotovo 2 i pol mjeseca.
              WD Legion je gotovo u svakom broju casopisa,zasto niste napisalu povecu najavu novoga Spider mana??

              Comment


              • Zasto se nesto sta je na razini 24 sata sa novinarske strane naplačuje 35 kn.. To je pitanje

                Comment


                • Jesi ti zbilja to sada napisao? Link, Mikelanđelo, Marko Boriću? Zbilja?

                  Comment


                  • Zbilja... Sad ti odgovori na moje pitanje

                    Comment


                    • Kada počneš vrednovat novac tuđi koji ukradeš, kada svima kojima dugujes vratiš, onda mogu odgovoriti na ovako glupe komentare...

                      Comment


                      • Originally posted by munja View Post
                        Zasto se nesto sta je na razini 24 sata sa novinarske strane naplačuje 35 kn.. To je pitanje
                        Prvenstveno - ovo je časopis na mjesečnoj bazi (i skupljim papirom), a 24 sata novine na dnevnoj bazi.
                        Ovdje su tekstovi u kojima ti zaključiš vrijedi li kupiti igru ili ne (o čemu ti ovisi tvoj novac i vrijeme), a tamo pišu o novozaraženima ili sportskim rezultatima (koji te se ne tiču).

                        Comment


                        • Originally posted by Cole™ View Post
                          Kada počneš vrednovat novac tuđi koji ukradeš, kada svima kojima dugujes vratiš, onda mogu odgovoriti na ovako glupe komentare...
                          Pa ti pišeš u NBA temi gluposti koje nemaju veze sa zdravin mozgon pa ja opet iman dovoljno pristojnosti da ti odgovorin i čak često ne istaknen da pišeč gluposti i nemas veze sa košarkon 🤷‍♂️

                          Not valid point

                          Comment


                          • Kad je kritika, onda ne glupi komentar.. Kad je pohvala onda vridi i niko se ne buni. #logika

                            Comment


                            • munja pisanje gluposti i izražavanje stavova je jedno, a svjesno varanje i pljačkanje ljudi što si radio (ne znam da li radiš još uvijek) je nešto sasvim drugo. Pokrij se ušima i nemoj ulaziti u ovakve rasprave, pliz.

                              Inače, jedva čekam da mi stigne časopis, možda me danas dočeka doma za ugodan početak vikenda
                              Last edited by Picek; 09-10-2020, 13:08.

                              Comment


                              • Originally posted by Picek View Post
                                munja pisanje gluposti i izražavanje stavova je jedno, a svjesno varanje i pljačkanje ljudi što si radio (ne znam da li radiš još uvijek) je nešto sasvim drugo. Pokrij se ušima i nemoj ulaziti u ovakve rasprave, pliz.

                                Inače, jedva čekam da mi stigne časopis, možda me danas dočeka doma za ugodan početak vikenda

                                Prije 10 plus godina, kad sna bija tinejdzer.. Za sta san se ispriča i ne pada mi na pamet ponovo 🤷‍♂️

                                Evo pokrivan se ušima ako nekom to puno znači, meni ne.

                                Na kraju krajeva časopis i dalje ne vridi 35 kn, tekstovi su se sveli na prepisivanje i prevođenje stranih medija i nema nikakvu novinarsku vrijednost. Hrpa slika koje se vide i na netu 🤷‍♂️

                                Comment

                                Working...
                                X