Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predator: Hunting Grounds

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Predator: Hunting Grounds

Proizvođač: Illfonic
    Izdavač: Sony Interactive Entertainment
    Datum izlaska: 24. travnja 2020.
    Platforme: PlayStation 4, PC

Predator: Hunting Grounds je nadolazeća PS4 ekskluziva od Illfonica. Igra će biti asimatrična multiplayer only pucačina koja bi trebala izaći sljedeće godine.
    Last edited by Emilijo; 10-12-2019, 15:20.

Igra je dobila novi trailer i datum izlaska. Izlazi 24. travnja sljedeće godine za PS4 i PC.

Comment

Comment

Steta sto je ovo multi only igra,neki oblik sp-a bi dobro dosao te bih razmislio o kupnji.

Comment

Istina, iskreno ja vec godinama prizeljkujem neku igru smestenu u Predator (ili AVP) univerzum i kad sam cuo samo Predator PS4 ekskluziva ono skocio sam kao oparen i bas se ponadao da bi moglo da bude nesto sto smo dugo vremena cekali medjutim kad sam video da je samo MP igra kao da me neko iglom ubo u jaja, moje inteesovanje za igru je automatski sa 10 palo na 0, u sekundi, sve u svemu bez SP kampanje moje interesovanje za ovu igru je 2/10 na nekoj skali.

Comment

Igra se može prednaručiti na PS Storeu. Jeftinija verzija košta 269 kuna, dok je skuplja 449 kuna.

Comment

Sharpen your hunting skills and dive into intense asymmetrical multiplayer.

Comment

Evolve je to pokušo prije par godina, pa se nije baš proslavio. Iskreno nadam se da ova igra taj koncept bolje izvede , jer je kao takav vrlo dobro zamišljen.

Da ima ovakav feeling https://www.youtube.com/watch?v=dK1B9b_0Z2Y

Comment

Igra izlazi za par dana i izgleda da nikoga ne zanima. Da li je igrao tko betu?

Comment

Originally posted by Beogradski_Fantom View Post
                    Istina, iskreno ja vec godinama prizeljkujem neku igru smestenu u Predator (ili AVP) univerzum i kad sam cuo samo Predator PS4 ekskluziva ono skocio sam kao oparen i bas se ponadao da bi moglo da bude nesto sto smo dugo vremena cekali medjutim kad sam video da je samo MP igra kao da me neko iglom ubo u jaja, moje inteesovanje za igru je automatski sa 10 palo na 0, u sekundi, sve u svemu bez SP kampanje moje interesovanje za ovu igru je 2/10 na nekoj skali.
                    Isto tako, asimetričan MP, bez dobrog SP-a za mene vrijedi samo ako je free

Comment

Nazalost ovo nije Predator igra kakvoj smo se nadali i kakvu smo prizeljkivali , ono ja sam se bas obradovao kad sam cuo Predator igra za PS4 , ono maltene srce pocelo da mi preskace od uzbudjenja medjutim ushicenje je bas kratko trajalo, cim sam video da je ovo samo MP igra i da nece biti nikakve SP kampanje moje interesovanje za igru je splasnulo gotovo na nulu.
                      Takodje mozda cu nekad isprobati igru samo ako je budu dali dzabe, mada i u tom slucaju sumnjam da bi moje interesovanje za ovu igru nesto poraslo.

Iskreno ne znam ko je dovoljno glup ili kome je palo na pamet da napravi odi Predator iskljucivo MP igru kad je jasno kao dan da ce svi biti razocarano sto nema SP kampanju i da svi prizeljkuju pre svega jednu kvalitetnu SP igru smestenu u Predator univerzum, ono nije trebala ni neka posebna mudrost a ni istrazivanje javnog mnjenja da bi se doslo do tog zakljucka, vec bilo je sasvim ocigledno.

Nista ostaje nam jedino da cekamo neku drugu priliku da mozda dobijemo Predator igru kakvoj se svi nadamo.
                      Last edited by Beogradski_Fantom; 19-04-2020, 12:58.

Comment

Da li ste očekivali bolje ocjene?

pred56.PNG

Comment

Ne čovječe.

Comment

Originally posted by Emilijo View Post
                            Da li ste očekivali bolje ocjene?

pred56.PNG
                            Ne, jer su ti developeri napravili dosta loši Friday the 13 i napustili projekt.

Squirrel simulator sa licencom

Comment

Ja sam se čak i nadao nekakvoj zanimljivoj igri, ali čitajući komentare onih koju su probali, ne pretjerano neočekivano sam odlučio da neću niti probat.

Comment

Working...
                              X