Announcement

Collapse
No announcement yet.

Persona 5

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Persona 5

Nadolazeci nastavak popularnog JRPG-a za PS3 i PS4 koji bi trebao izaci u ljeto 2016. godine (nakon nekoliko odgadanja).

Last edited by hrconja; 30-12-2015, 00:24.

Jedva čekam Trojka i četvorka su bile odlične igre, među najboljim rpg-ima u svojoj generaciji i ni ne sumnjam da će P5 nastaviti niz.

Comment

Samo se nadam da će bit nešto mračnije atmosfere poput P2, nije da su P3 i P4 loši al bilo bi mi draže da bude malo bliže SMT korijenima.

Comment

Jedva čekam Personu 5, mislim da će biti prva igra koju ću kupiti odmah po izlasku.

Comment

Kad izlazi ovo veličanstvo?

Comment

Originally posted by Kikiller View Post
            When it's ready™

Al ka ove godine.

Comment

Originally posted by Kikiller View Post

Navodno na ljeto...

Comment

Japanci će prvi guštati u novoj Personi, no tek 15.9.2016. Europski datum izlaska još nije poznat.

Comment

Asti sto izgleda predobro!

Tako mi je drago šta se vraćamo na demone i vraćaju pištolje (ilitiga različite vrste damagea). Da još ubace neku formu contacta opet bila bi baza, al ajde može i ovako. Taj vizualni stil je bolesno dobro odrađen. Toplo se nadam da se vraćamo korijenima, baca mi na momente na P2, a to je odlična stvar.

Comment

Moram priznati da nisam prešao niti jednu Personu. A prešao sam toliko smeće RPG-ova....Jučer sam krenuo sa P3 na PSP-u, i stvarno je do jaja.
                    Ovaj nastavak ću sigurno odigrati jer riječ je o stvarno dobrom serijalu, a petica izgleda do jaja.

Comment

Originally posted by foggy View Post
                      Moram priznati da nisam prešao niti jednu Personu. A prešao sam toliko smeće RPG-ova....Jučer sam krenuo sa P3 na PSP-u, i stvarno je do jaja.
                      Ovaj nastavak ću sigurno odigrati jer riječ je o stvarno dobrom serijalu, a petica izgleda do jaja.
                      Tak i ja, pogotovo mi je krivo za dvojku koja je hvaljena do neba. Čeka se petica....jedva

Comment

A dok ne dođe petica ima vremena za popravit greške

Comment

P2 vam je svima obavezna lektira, prvo Innocent Sin (PSP) pa onda Eternal Punishment (PS1, radi se fan prijevod za PSP verziju). Šta više ljudi odigra P2 to bolje.

Comment

Vidim da ova tema nije baš popularna.... No, na sreću, nakon prvih previewa a i reviewa (https://digitalcentralmedia.net/2017...sona-5-review/) vjerujem da će biti i više nego puna komentara.... Ovo kupujem sljedeći tjedan a po gameplayu koji sam gledao igra izgleda.... Nemam baš neke riječi, možda wow.....

Comment

Originally posted by Steelo View Post
                              Vidim da ova tema nije baš popularna.... No, na sreću, nakon prvih previewa a i reviewa (https://digitalcentralmedia.net/2017...sona-5-review/) vjerujem da će biti i više nego puna komentara.... Ovo kupujem sljedeći tjedan a po gameplayu koji sam gledao igra izgleda.... Nemam baš neke riječi, možda wow.....
                              http://www.metacritic.com/game/plays...critic-reviews
                              Iako je samo jedan review, vide se i dva previewa odnosno reviewing materijala... NE znaš tko bolje hvali igru....

Comment

Working...
                              X