Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Turismo 7

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Gran Turismo 7

Jedan od najpoznatijih PlayStation serijala nakon izleta u online vode, s novim nastavkom za novu konzolu vraća se s fokusom i na singleplayer uživanciju u vožnji.

Fanovi Gran Turismo serijala mogu odahnuti s najavom novog nastavka jer se vraća Simulation način igranja, odnosno fokus na kampanju bit će značajan dio igre.

Polyphony Digital tako s Gran Turismom 7 spaja najbolje iz prijašnjih igara uz novitete koje donosi budućnost. Iako s najavom igre nije prikazan niti okvirni datum kada će Gran Turismo 7 dojuriti na PlayStation 5, dobili smo gameplay prikaz ne samo vožnje nego i kako će izgledati kampanja. I to na dobro poznatoj stazi Trial Mountain koje nije bilo u GT Sportu. Osim standardnih poboljšanja u osjećaju vožnje, igra će također iskorištavati posebnosti konzole što uključuje haptičke novitete DualSense kontrolera kao i 3D audio. U prvom prikazu mape vidjeli smo povratak GT Auta, trgovinu dijelovima i nešto što se nije očekivalo – trgovinu rabljenih vozila. Među vozilima koje smo uočili su nova Mazda RX-Vision, Porsche 917K i BAC Mono.

One feature that sat beneath all main Gran Turismo games until Sport was vehicle tuning. This was the ability to use your earned credits to buy parts for your car and modify them to suit, allowing players to bump a 280hp Japanese sports car into a 920hp monster.

After the absence from Sport, the feature returns for GT7 and it appears to be almost exactly the system we’ve grown to love over the decades. Tuning parts shown in the video include ECU, intake filter, sports catalytic convertor, exhaust, close-ratio gearbox, suspension, brakes, flywheel, and tires.

However this is just the “Entry” level parts, with further categories of tuning components under other menu tabs. The “Extreme” tab hints at massive power modifications like large turbochargers and intercoolers, along with racing slick tires. Although we don’t get to see the tuning in action, the menus show the effects of each part on the car’s statistics.

Last edited by Cole™; 14-06-2020, 18:07.

Jedva čekam.

Samo se nadam da će u startu imati više SP nego na startu s gt6 pa su naknadno ubacili radi backslasha.

Comment

ono što su pokazali ki jaaaaako baca na GT4 što je jako dobar znak što se tiće SP-a

"OPERARE IN TENEBRIS VT LVMINI SERVIAS."

Comment

Mene ovo jako baca na Forzu sa onom mapom

Malo me smetalo pop-upovi sjena u pozadini, valjda će to popravit s vremenom. Grafički ne izgleda nešt spektakularnije od sadašnje generacije igara.

Comment

Meni na prvu izgleda potpuno identično kao GT Sport, hud je isti, zvuk isti i samo dodan onaj novi menu screen na početku.

Comment

Konačno prava kampanja u GT igri! Ovo se prednaručuje.

Comment

Editiran prvi post i molim Vas da stvarno ne otvarate teme, za koje nemate vremena se potruditi oko uvodnog posta estetski i sa informacijama kako bi to ličilo na nešto. Što se tiče igre, tek sam zagrebao GTS s trenutnom generacijom, pa ću sve vezano za sedmicu popratiti s velikim zanimanjem. Očekujem da će ovo biti jedna od najposjećenijih tema na forumu i da će dovoljan broj forumaša ovo igrat kako je jedino ispravno - s volanom! Šalim se malo.

Comment

Gran Turismo Sport je vrhunska igra no ono što mi je falilo je nedostatak SP sadržaja i poštene kampanje. Nadam se da će to u ovom nastavku ispraviti i napraviti kampanju kako spada.

Comment

Taj dio nikad neću shvatiti. Mogu igrati online protiv pravih ljudi a ja da igram kupove i kampanju protiv ai vozila. Hvala ali ne hvala. Igrao sam sve gt koji su izašli ali GT sport je definitivno najbolji. Ni jedan jedini kup nisam ni probao igrati niti me zanima. Igram online i uživam ko nikad.

Comment

a vidiš mene recimo online skoro uopće ne interesira, meni je najbolji nastavak GT4, sa masom kupova, kupovima specifičnim za marke ili vozila, sa onak Model T itd, kombiniraj to sa tuningom i customizacijom recentnih nastavaka i nitko sretniji od mene
                    al ak mi napraviš većinu igre online, neću kupit

Comment

Originally posted by KillerCryptid View Post
                      a vidiš mene recimo online skoro uopće ne interesira, meni je najbolji nastavak GT4, sa masom kupova, kupovima specifičnim za marke ili vozila, sa onak Model T itd, kombiniraj to sa tuningom i customizacijom recentnih nastavaka i nitko sretniji od mene
                      al ak mi napraviš većinu igre online, neću kupit
                      ja sam istog misljenja

kupio je u startu i razocarao se s SP kontentom, kada su dodali one kupove je postalo bolje

mene online voznja ne zanima, znam da cu popusit protiv likova koji voze na volane i ne bi mi bilo drago biti zadnji stalno

ovako svaki dan malo odvozim nesto kampanje, skupljam aute i igram bez sekiranja

i drago mi je da su vise opcija tuninga stavili kao u stare dane. u gt sport ono samo za snagu i tezinu je bas meh, prejednostavno.

Comment

Meni online nema nikakvog progresa. Odvoziš utrku, pobjediš i što onda? Niti dobiješ auto za to, niti napreduješ,...

Comment

skupljanje automobila u četvorci, tak da imaš auto za svaki kup/utrku je bio najveća fora
                          a tuning u 5 i 6 mi je bio super stavr, mogao sam svašta napravit s tim vozilima, jako jako sam koristio photo mode i stavljao stalno online slike

GTS...nisam ni kupio, nisam imao zašto, velik fokus na online, upola manje vozila, SP nije postojao do kasnijih update-ova...jednostavno nije za mene

Comment

Gt Sport mode je sprdacina, radije upalim carmagedon nego to sranje. Utrkujes se s budalama koje se ciljano zabijaju u tebe, izgura te sa staze, izgubis 10sekundi, a njemu daju penal 1sec, hajde molim te. Pobjedis utrku dobije 100xp, prekrasno, od 49-50 lvla online bi dosao za jedno godinu dvije, svaki dan po 2h. Zivio SP! GT4 daleko najbolji, pa onda GT5 takoder odlican

Comment

Zašto bi bila sprdačina? Pa nađeš ligu, gdje je sve fair play, a ima ih mali milion. Evil se natjecao u slovenskoj GT ligi.

Comment

Working...
                              X