Announcement

Collapse
No announcement yet.

Horizon II: Forbidden West

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by scurry30 View Post

Ma nista od toga,Sonyeve su igre najnagradivanije u industriji tako da nema razloga za tako nesto.
    Radi guza ko meduza prijatelju

Comment

Izgleda prilično impresivno s obzirom da je cross gen naslov. Što se tiče gameplaya nadam se da će biti bolje od prvog nastavka koji me nije impresionirao.

Comment

Napokon gameplay odgledao na 4k telki, stvarno izgleda dobro, u biti palete boja su na mene ostavile najveći utisak, prokleto prekrasno. Par novih robota što smo vidjeli izgledaju jako zanimljivo, s te strane opet očekujem dodatnih zanimljivih beštija. Melee borba je u biti meni bila ogroman problem, vidim da su na njoj malo poradili i nadam se da će taj aspekt takodjer bit bolji. Voice acting prolazna ocjena, u biti Aloy je odlična ali ostali likovi su mi bili nekako meh. Animacije lica su već u frozen wilds bili bolji pa ovdje očekujem da to bude još malo doradjenije.

Prica je i u jedinici bila solidna pa se nadam da će nastavit u istom tonu, side questovi su bili manje više srot, iz jedinice i frozen wilds koje sam platinirao mislim da se jednog ili dva sjećam, što je dosta loše. Volio bih manje dodatnog sadržaja ali da bude kvalitetan.

Hook i ono lebdenje nije ništa ne vidjeno ali ipak mislim da neće odmoci. Sve u svemu nakon ovog gameplaya mislim da će dvojka ispasti čak i bolji naslov nego što sam ocekivao.

Comment

Smooth stalking - One of the advantages of designing and releasing games on both PlayStation 5 and PS4 is that it virtuall...

Comment

Bilo bi dobro da malo "ožive" svijet. Sad barem imaju brutalan apu. Evo što se je moglo s 3 core PPC procesorom, 2 gb rama i grafičkom u rangu x360 u 2107.

Comment

Kad sam gledao trailer uživo prvo šta sam promislio je da igra po dosta stvari podsječa na Breath of the Wild, po mehanikama i svemu. A pogotovo me taj skok sa strijelom podsjetio na Linka.

Comment

Odgođeno na 2022. najvjerojatnije.

Ne čudi me ta odluka ni najmanje.

Bude bilo službeno objavljeno uskoro.

Comment

Očekivano. Bolje da je odgođena nego da bude bugovita i nestabilna.

Comment

Potpuno ocekivno. Steta.

Comment

• Ma prekrasno.

Comment

Working...
                      X