Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na PS4?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Taman počinjem WW2 SP na najvećoj težini.
    To će mi bit drugi put ta prelazim igru.

Tako da ću to kombinirat s NBA 2K20 i povremeno kojom PES2020 utakmicom.

Zaista se ovih dana ima šta igrat i to nikad povoljnije .

Comment

• Zadnje godine aktualnih konzola su zakon, igara ko pljeve, po super cijenama.

Comment

• UFC 3
        Upalio nakon pola godine. Dobra marisana.

Comment

• Često ga rokam sa ekipom, ali najviše "Stand And Bang" mod bez rušenja, partera i slično, svima je taj dio kompliciran.
          PC SPECS:

SPOILER
          CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► SSD: SAMSUNG M2 970 PRO 1TB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige 10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Augury F1S Formula 29cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: SFX-100 3DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: Valve Index ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Comment

• Originally posted by the_prodigy View Post
            Često ga rokam sa ekipom, ali najviše "Stand And Bang" mod bez rušenja, partera i slično, svima je taj dio kompliciran.
            E bas sam jucer u meniju vidio stand and bang. Također ni ja ne volim parter, dosta su to zakomlicirali. Kad sam u parteru, uvijek se pokusavam ustati.

Comment

• Concrete-Genie.jpg

Ja sam započeo Concrete Genie i stvarno je zabavna igra i ima dobar art kada se čovjek na njega navikne. Na prvu me nije previše dojmila i nisam znao kako funkcionira cijelo "crtanje". Isto tako pohvale što igra omogućava crtanje putem motion funkcije DS4 kontrolera i što se isti može zamijeniti (ukoliko nekome ne odgovara) s desnom palicom.

Igra sadrži i VR podršku te je moguće crtati i move kontrolerima.

Comment

• God of War, apsolutno fantastična igra, mislio sam da će mi promjena kamere i Atreus pokvarit igru ali je tako dobro implementirano i Atreus je jako jako koristan u svakom smislu, od priče do gameplay-a da se osjećam upravo suprotno, također jako su dobro iskoristili nordijsku tematiku i činjenica da Kratos nije iz Midgarda nije samo zaboravljena nego je cijela poanta igre mi je odlična
                P.S. igram sa hrvatskim titlovima jer želim to iskusit i stvarno su dobro sve preveli, malo cringe neke stvari ali sve je jako jako dobro prevedeno

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post
                  Concrete-Genie.jpg

Ja sam započeo Concrete Genie i stvarno je zabavna igra i ima dobar art kada se čovjek na njega navikne. Na prvu me nije previše dojmila i nisam znao kako funkcionira cijelo "crtanje". Isto tako pohvale što igra omogućava crtanje putem motion funkcije DS4 kontrolera i što se isti može zamijeniti (ukoliko nekome ne odgovara) s desnom palicom.

Igra sadrži i VR podršku te je moguće crtati i move kontrolerima.

Ja sam ga preso, kaj ja znam meni nije bila nesto, dobro da kratko traje jer mi je jako brzo dosadila

Comment

• Detroit: Become Human

Comment

• Originally posted by DENSETSU View Post
                      Detroit: Become Human
                      Ja istu počeo i izvrstna mi je. Priča, grafika, atmosfera, super pogođeno. Jedino mislim da će mi biti prekratka.

Uz nju počeo i ys 8 ali mi ne paše baš, mislio sam da će mi biti bolja jer kažu da je slicna kao i Tokyo xanadu, koja mi je super bila, ali očajna mapa po kojoj se gubim stalno, i nezanimljivi likovi me odbijaju zasada.

Vratio se i malo na GT sport. Malo offline vozne za daily auto. I onda stanem.

Comment

• Ima igra velik replay value, pa ako ti se svidi, odradiš bez beda još dva prelaska.

Comment

• Originally posted by Cole™ View Post
                          Ima igra velik replay value, pa ako ti se svidi, odradiš bez beda još dva prelaska.
                          Vjerovatno.
                          brat je gledao kako igram i kaže da je on drugačije izabrao i imao drugačije situacije radi toga.
                          Sviđa mi se taj stil da utjeces na igru.
                          Dugo nisam igrao avanture pa zaboravio kako dobre mogu biti.

Comment

• Da, igra ima 3 zavrsetka cca. Odlicne su im sve igre (Quantic dream), price i atmosfera vrhunske. Nadam se da ce jos tehnicku stranu igre popravit i onda imaju sve.

Comment

• Krenut ću s ekspanzijama za Final Fantasy XV. Odigrao sam igru kad je izašla i bila mi je odlična tako da sada želim odigrati i epizode protagonista.

Comment

• Originally posted by Picek View Post
                                Krenut ću s ekspanzijama za Final Fantasy XV. Odigrao sam igru kad je izašla i bila mi je odlična tako da sada želim odigrati i epizode protagonista.
                                Ja imam problema s pristupanjem posljednjenm DLCu. Zna netko kako riješiti to?

Comment

Working...
                                X