Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na PS3?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Pa dosta si skupio pobjeda već.

Taj Saboteur svi hvale pa sam ga uzeo. BFBC1 je prastar,ali ima još ljudi,a i našao sam grupu za boostanje.

CoJ stvarno nije lako naći.

Comment

• Originally posted by Blazkowicz View Post
      Pa dosta si skupio pobjeda već.

Taj Saboteur svi hvale pa sam ga uzeo. BFBC1 je prastar,ali ima još ljudi,a i našao sam grupu za boostanje.

CoJ stvarno nije lako naći.
      Da Saboteur je stvarno odlican. A nabio sam pobjeda jer sam boostao 3 veceri sa jednim rusom, a nesto sam i protiv random ljudi skupia mozda nekih 20-tak, igrao bi ja protiv random ljudi da treba manji broj. 500 je too much bez boostanja. A osim toga imas raznorazne perverzije tipa zavrsi 30 matcheva sa ultra, ili super finish, ili perfect win ili odredeni postotak healtha ima stvarno masu stvari.

Ma ljudi i dan danas igraju prastare igre, ima masu ljudi sta cisti backlog odkad je ps5 dosao.

Comment

• Ma ovi u BFBC na čiste ništa,samo tu igru valjda igraju. Sve max leveli.

Comment

• To su onda vjerojatno hardcore fanovi koji od 2008 igraju, ima takvih i na SF4 ne brini, iz aviona ih vidim po titlovima koje imaju

Comment

• I dalje je sf4 na repertoaru. Mali update, nakon nekih 10 sati u vise od tjedan dana igranja tek sam rjesio napokon sve trialse sa Ryu, ostaje jos tu dvadesetak likova i puno muke. Definitvno najteza stvar ikad. Nikad nisam mislio da cu vec skoro naletit na igru koja ce tako lako skinit meat boya. Platiniro bi ga deset puta za jedan SF. Duke sam zapoceo prvi chapter na insane i polagano igram oboje.

Online u sf je rijesen, trebalo je 45 sati ravno boostanja.

Comment

• Crysis 3. Završio sam multiplayer koji je bezvezan u usporedbi sa Bad Company.

Sad se bacam na kampanju.

Comment

Crysis 3. Završio sam multiplayer koji je bezvezan u usporedbi sa Bad Company.

Sad se bacam na kampanju.
                Jos jednom , cestitam za Bad Company .

Comment

• Hvala. Baš je bilo zabavno skupiti 10002 killa.

Kad ću ja tebi čestitati za Street Fighter,koliko je trialsa preostalo?
                  Last edited by Blazkowicz; 26-05-2021, 07:53.

Comment

Hvala. Baš je bilo zabavno skupiti 10002 killa.

Kad ću ja tebi čestitati za Street Fighter,koliko je trialsa preostalo?
                    Hahaha, ono najslade se ceka dugo. Ostala mi je ta prokleta C. Viper i Abel zadnji trial od standardnih likova. Imam 18/25 likova rjeseno. Ono gdje sam zapeo je Gen, jer on ima jedini style switching za kojeg treba igra mozga i ruke i brzine i mjenjaja ritma od sporog do jako brzog pritiskanja u jednom te istom kombu. Mozak ludi, ali uspjet cu ih rjesit sve koristenjem samo joysticka i bez pause exploitova sta je najvece postignuce osobno ikad.
                    Kad zbrojim vremena provedena za platinu u super meat boyu, vanquishu, wolfensteinu 2 manji je broj nego proveden SAMO na trialsima u SF4. Nema laganih likova svaki lik iziskuje novo ucenje novu koordinaciju i sve. Da sam kojim slucajem ima iskustva u SF prije ili da koristim exploiteve, bilo bi ovo vec dosta prije gotovo.
                    Ima tu jos nakon trialsa, time attack i survival nije ni to lako pisa se i tu krv, ali po pricama koje cujem neusporedivo manje nego na trials ​​​​

Comment

• Tomb Raider
                      Kupio sam ps3 u kompletu, od kojeg mi treba samo ova zakon kutija i ds3 (kolekcionar sam ).

Sto se tice igre, ovo je treci puta da ju igram. Presao sam ju na Steamu i PS4. Odlicna je, meni najbolji dio u trilogiji. Cijelu sam trilogiju presao na PS4.
                      You do not have permission to view this gallery.
                      This gallery has 1 photos.

Comment

• To je onaj TR iz 2013, da, meni isto od trilogije to je najdraža igra. Ona scena kad upadne u ono groblje u pecini, ludilo igra stvarno.

Comment

• Tomb Raider: Legend
                          Dobio neku Tomb raider trilogiju kad sam kupio ps3. Pise na kutiji HD Remastered. A ono grafika udri lopatom. Sta bi tek bilo da nije hd.

Salu na stranu, ovo je onakav old school Tomb Raider kakav sam igrao u djetinjstvu i upravo ga se takvog sjecam (iako je ona grafa bila jos gora). Lijepo ga je opet malo zaigrati.

Comment

• Far Cry 2,odlična igra.

Nekako u zadnje vrijeme igram igre izašle 2008.;osim FC 2,tu su još Mercenaries 2 i Bad Company.

Comment

Far Cry 2,odlična igra.

Nekako u zadnje vrijeme igram igre izašle 2008.;osim FC 2,tu su još Mercenaries 2 i Bad Company.
                              Volis te multiplayer grindeve , svaka cast FC2 je odlicna igra, uzivat ces u njoj.

Comment

• Haha,prije sam ih izbjegavao pa su tek sad došli na red.

Comment

Working...
                                X