Announcement

Collapse
No announcement yet.

Final Fantasy VII Remake

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by mullet View Post

Obična s preorder bonusom. 366kn iz vana
    Ja onu Deluxe verziju u SD, bila nekakva akcija i sve skupa izgleda primamljivo.

Comment

• Originally posted by HanzoHattori View Post

Ja onu Deluxe verziju u SD, bila nekakva akcija i sve skupa izgleda primamljivo.
      Ma ja sam ti samo za ove obične verzije. Čak mi ni steelbookovi ne trebaju .

Figurice i slično je fora možda u početku ali kasnije samo zauzima mjesto.

Comment

Ja bi samo htjeo imati oni figuricu iz Sekira.
        Nego još 7 tjedana do FFVII.

Comment

• HanzoHattori Pogledaj na ebayu imaš masu jeftinih kineskih kopija

Comment

HanzoHattori Pogledaj na ebayu imaš masu jeftinih kineskih kopija
            Budem vidio.
            Volio bi imati onaj Cloudov Buster sword na rasklapanje iz Advent Childrena ali nemam pojma kako da to nabavim.
            Uspio sam samo nabavit što se tiče FF iz Advent Childrena od glavnog negativca (Kadaj) njegovu dual blade katanu.

Comment

I ja tak razmisljam isto. U pocetku mi je bilo fora al proslo me. A i preskupo je u vecini slucajeva.

Ajde TLOU2 sam prednarucio Special edition s steelbookom i art bookom jedino. Ameri su navodno razgrabili ono izdanje s replikom Ellinog ruksaka.

Comment

• Hoce bit plavokosih djecaka koji masu dildom, placu i lupaju selfije? Sala mala. dobro je, izlazi i na Xu

Comment

• Originally posted by ivan77 View Post
                  Hoce bit plavokosih djecaka koji masu dildom, placu i lupaju selfije? Sala mala. dobro je, izlazi i na Xu
                  Samo se trebaš strpiti 12 mjeseci.

Comment

• Dobar pokazatelj koliko je tehnologija napredovala u nešto više od 20 godina.

Comment

• i dalje mi omiljen ffx te 8ica al ovo ce izgledat BRUTALNO

Comment

• Pa i meni je 10ka bila odlična jer je bila i grafički naprednija i kao igra sveukupno i imala je Blitzball.
                        Osmica je bila također veliki grafički skok u odnosu na 7, a mana sedmice je samo ta što je bila rađena 20 godina prerano, sad je došlo vrijeme da se ispravi ta greška.

Comment

• Izašao demo na psn-u.

Comment

• Skidajteeeeeeee.....

*kolega Wolfman me preduhitrio, nisam ni vidio.
                            If you have a PS4, you can now play Final Fantasy VII Remake. Square Enix just released a demo of the upcoming game on PlayStation Network across the world.

Comment

• Demo intantno skinut i degustira se popodne

Comment

Demo intantno skinut i degustira se popodne
                                Ja tek navecer!

Comment

Working...
                                X