Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Turismo Sport

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Gran Turismo Sport

Sony je na današnjoj Paris Game Week konferenciji najavio novi naslov u GT seriji, imenom Gran Turismo Sport umjesto Gran Turismo 7 kako se očekivalo. GT Sport dolazi na PS4, uz sigurno dobru grafiku donijet će i dva autentična FIA prvenstva, Nations Cup gdje predstavljate svoju državu i Manufacturer Fan Cup gdje predstavljate proizvođača svojeg auta. Pored toga, GTS će biti prvi naslov koji će podržavati PlayStation VR (Virtual Reality) headset, tako da će i cjelokupni doživljaj vožnje dobiti jednu novu dimenziju. Polyphony obećava još veći realizam nego li je bio do sada, a igrači će moći to provjeriti u beta verziji GTSa koja bi trebala biti dostupna početkom 2016.

Baš me razveselila vijest malo.
    Sumnjam da će ispast fijasko igra, prije mislim da će nas sve oduševiti poput GT4.
    Dosta je vremena prošlo od GT6 i znaju sve propuste iz zadnje dvije igre.

Očekujem najveće pomake na audio zapisima.
    Ali i grafičke pomake, jer je jebeno vrijeme!!! Kiša i promjenjivi vremenski uvijeti uz zaključanih 60FPS je ono must have!
    Mislim da dokle god je serijala da će biti premiuma i standarda; pa ako ih već mora biti, neka budu jebeno bolje napravljeni od onih kartonskih kabina i gluposti.

Il nek te aute jebeno modeliraju izvana, pa izbace kokpit.
    Kada ti takva glupost mora biti u igri, onda moraš birat između dvije gluposti koje sam spomenuo.
    Jebeni japanci. ;(

I hoću bogatu karijeru, da pokažu da su u stanju to složit.
    Hoću igru koja će nadmašiti Project CARS!
    Hoću fantastični GT Sport.

Comment

Čemu vulgarno izražavanje, Čole? I to još zbog jednog serijala koji se nakon četvorke gadno srozao.

Umjesto toga, bolje se zapitaj koliko će velik biti day 1 patch te da li će svi auti imati normalan pogled iz kabine ili ćemo se zadovoljiti crnilom jer je, eto, netko odlučio da je bitno imati kruženje po Mjesecu sa Lunarnim vozilom.
      Make America great again!

Comment

To ja tako u ekstazi.
        Vrijeme je da vrate serijal u one visine u kojima je bio.
        A ne da se čak i fanovi sprdaju s jednim od dražih serijala.

Fakat želim najkvalitetniju igru dosada, a jedino na što se nemogu vaditi sada je ograničena platforma.
        PS4 je i više nego jak da podnese sve tehničke i grafičke divote koje će novi GT Sport biti u stanju ponuditi.
        Ende.

Comment

Dali je ovo na kraju evolucija GT serijala tojest ajmo rec gt7?Jer ako jeste onda nam netrebaju 2 teme,ako su 2 igre u pitanju neka ostanu 2 teme.

Comment

Ja mislim da je ovo GT7 Prologue, zato mislim da 2 teme ne trebaju. Ali def nije ista igra.

Comment

Trebalo bi ovo sve prebacit u GT7 temu, ili temu GT7 preimenovat u Gran Turismo samo (ko fifa, pes), i nek tamo sve ide, ovo zbunjuje

Comment

Ti iz Polyphony Digitala su pravi muljatori . Rekli nam da ne očekujemo da će Gran Turismo 7 biti na Paris Games Weeku, a onda ga na kraju ipak bude. Napravili su istu onu varku kao i Naughty Dog za The Last of Us. Dobro, tehnički i nisu lagali jer se igra zove Gran Turismo Sprots, a ne Gran Turismo 7, no svejedno. They tricked us .

Inače, jako se veselim ovoj igri.

Comment

Gran Turismo Sport nije GT7

http://www.eurogamer.net/articles/20...gran-turismo-7

Comment

oh thank god

"OPERARE IN TENEBRIS VT LVMINI SERVIAS."

Comment

Meni je ustvari iznimno drago da je GT dobio ovu vrstu spin-offa jer me kompletna priča oko GT Visiona, suradnje sa FIA-om i organiziranih natjecanja uopće ne zanima. Nadam se da će GT Sport biti platforma koja će odvratiti fokus na prethodno nabrojano sa punokrvnog GT-a.

Comment

Originally posted by Ambivalent View Post
                        Meni je ustvari iznimno drago da je GT dobio ovu vrstu spin-offa jer me kompletna priča oko GT Visiona, suradnje sa FIA-om i organiziranih natjecanja uopće ne zanima. Nadam se da će GT Sport biti platforma koja će odvratiti fokus na prethodno nabrojano sa punokrvnog GT-a.
                        Ako se beta ove igre ocekuje iduce godine i koliko sam vidio imat ce i SP kampanju itd kad cemo onda dobit pravi gt7......

Comment

Originally posted by MEGATAMA View Post
                          Ako se beta ove igre ocekuje iduce godine i koliko sam vidio imat ce i SP kampanju itd kad cemo onda dobit pravi gt7......
                          Ne znam kada će GT7 ali sam siguran da neće tako skoro i ne bi me čudilo da se čekanje oduži kao sa GT4 na GT5. Budući da GTS beta tek kreće kroz koji mjesec mislim da GT7 neće biti najavljen niti na idućem E3 jer bi se na taj način prerano odvratila pažnja sa GTS projekta i priče sa natjecanjima koju ta platforma pokreće. GT7 u 2018? Nije nemoguće...

Comment

Originally posted by Ambivalent View Post

Ne znam kada će GT7 ali sam siguran da neće tako skoro i ne bi me čudilo da se čekanje oduži kao sa GT4 na GT5. Budući da GTS beta tek kreće kroz koji mjesec mislim da GT7 neće biti najavljen niti na idućem E3 jer bi se na taj način prerano odvratila pažnja sa GTS projekta i priče sa natjecanjima koju ta platforma pokreće. GT7 u 2018? Nije nemoguće...
                            Osim ako nemaju dovoljno resursa da razvijaju 2 igre odjednom....iako me iznenadilo da ce ova igra imat SP kampanju posto sam mislio da je to prvenstveno fokusirano na ta natjecanja kroz online.
                            Nadam se da su se bar u ovoj igri kompletno rijesili standard modela auta....

Comment

Ne kuzim zasto podijeliti GT na 2 igre kad ne mogu napraviti jednu postenu jos od cetvorke? Sad ce se trositi resursi na dvije igre umjesto da se sve usmijerilo na GT7.
                              Last edited by walentkane69; 29-10-2015, 13:20.

Comment

Working...
                              X