Announcement

Collapse
No announcement yet.

DriveClub

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Cole™ View Post
    Prevaziđeni su sa Project Cars 2; no užas da gase servere tak brzo.
    Nemoj me nasmijavati 😉

Comment

• Jel itko igrao driveclub VR? Ovaj od GT Sport mi se ne sviđa kad se jedino može koristiti u arcade modu, pa ako je ovdje bolji tu bih ga uzeo dok još mogu

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post
        Jel itko igrao driveclub VR? Ovaj od GT Sport mi se ne sviđa kad se jedino može koristiti u arcade modu, pa ako je ovdje bolji tu bih ga uzeo dok još mogu
        Nemoj losiji je od GT-a... radje uzmi Dirt Rally
        PC/VR-konfa +AVR 7.2.1 Dolby Atmos sustav

SPOILER4k Gaming PC
        -----------------------------------

CPU: AMD Ryzen 7 2700x @ 4.3Ghz

MBO: ASUS ROG CROSSHAIR VII HERO

RAM: 2*8 DDR4 3600Mhz RGB Trident Z G-Skill

SDD: M.2 NVME 1.2 Samsung Evo 970 500Mb

SSD 2:Samsung Evo 830 120Gb

HDD 1:3TB

HDD2 :1TB

GPU: Gigabyte RTX2080Ti Windforce OC

CASE: Fractal DD R4

-----------------------------------------
        LCD: HP Omen 27 G-Sync 165Hz

SPEAKERS: 2.1 GX Genius

Keyboard: Sharkoon Skiller Mech SGK3 RGB

Mouses: Sharkoon Skiller SGM1 RGB
        ,Logitech MX revolution

Mouse Pad: Sharkoon 1337 RGB

Gamepad: Xbox 360 Razer Onza Tournametn BF3 edition
        -----------------------------------------

Dolby Atmos/DTSX 5.2.1/7.1 sustav

4k OLED LG OLED 55C8
        +
        4k BD Dolby Vision Panasonic DP-UB820

4K HDR Samsung SHUD 55KS9002
        +
        4K BD Samsung UBD K-8500

Yamaha Subwoofer YST-SW 12(THX certificat)

Denon AVR-X2400H

Onkyo SKH410 dolby atmos enabled speakers

V-trek fengali No1 5.1 surround

------------------------------------------------------------------------------------------
        -------------------------------------
        _______

consoles:

Xbox One X 1TB

PS4 PRO

Nintendo Switch+64GB

VR:

Oculs Rift (Marvel edition)

oldies:

Xbox 360

SNESmini
        _________
        smartphone:

iPhone3G

Samsung Galaxy:

7e,8+,9+ S10+...

_________
        smartwatch:

Galaxy watch 46mm

Comment

• Originally posted by 4mal View Post

Nemoj losiji je od GT-a... radje uzmi Dirt Rally
          Hvala za info. Sad sam baš pogledao DF video o tome... Katastrofa koliko su toga srezali u VR verziji...

Comment

• Originally posted by scurry30 View Post

Nemoj me nasmijavati 😉
            Jedna igra radi u 4K 60FPS-a i ima najraznolikije promjenjive vremenske uvjete, druga izgleda fenomenalno u 30FPS-a. Ali ako gledaš u sekundi koja bolje izgleda, DC izgleda bolje da. Ali kad se pogleda raznolikost i kako PC2 izgleda u svim uvjetima, pomete ju.

Comment

• Ovo da se serveri u DriveClubu gase, znači i da nećemo moći potegnut update od igre ukoliko kupimo igru u fizičkom obliku? Ali zato bi digitalno trebalo biti pokriveno, sa zadnjim patchom?

Comment

• Originally posted by Cole™ View Post
                Ovo da se serveri u DriveClubu gase, znači i da nećemo moći potegnut update od igre ukoliko kupimo igru u fizičkom obliku? Ali zato bi digitalno trebalo biti pokriveno, sa zadnjim patchom?
                Gase se online serveri, ne i ispravci koda, dakle update ostaje normalno.

Comment

• Realno je da XBOX ima puno bolje racing igre od PS pa me ne čudi što se gase online serveri. DriveClub kao i GT nemogu skinuti Forza Horizon sa trona. Ako bude ikada najavljen DriveClub 2 neka bude odlican kao FH 4.Prije će ljudi odigrati FH4 negoli DriveClub.

Comment

• Originally posted by Pokemon Master View Post
                    Realno je da XBOX ima puno bolje racing igre od PS pa me ne čudi što se gase online serveri. DriveClub kao i GT nemogu skinuti Forza Horizon sa trona. Ako bude ikada najavljen DriveClub 2 neka bude odlican kao FH 4.Prije će ljudi odigrati FH4 negoli DriveClub.
                    Nope, Xbox ih samo ima više pošto ih štancaju godišnje za razliku od Sonya koji objavi jednu (eksluzivnu) trkaću igru u mileniju.

Comment

• Uzeo igru neki dan za 50,00 HRK; ostarila je dosta tehnički. Audialno je žešće trešće igra, baš zvukovi ubijaju u pojam. AI me isto ubija, baš je užasno loše napisan i kada nakon jedne F1 2019 s gotovo savršenim AI-om dođem baš mi ubije imerziju inače stvarno dobrog utrkivanja. Ima igra svoj learning curve, jer drugačije funkcionira arkadnost vožnje, pa više kruzam cestom, nego što zapravo slijedim racing pravila simulacija. Čini mi se da je feeling bio puno bolji na Thrustmasterovom T500RS nego s T-GT-om, no možda se i varam. Ima neki deadzone koji se nažalost u postavkama igre ne da anulirat. Grafički jedino kiša izgleda fakat prejebeno i povremeno vremenski uvijeti i osvjetljenja stvarno zablistaju, ali kada se sjetim da je scurry30 bio izjavio kako ova igra grafički jede jedan Project CARS 2; meh no fucking way. Jako me smeta što se igra unutar automobilskih kamera čuje kao iz nekog vakuma (kao loš pokušaj simuliranja nekog realnog zvuka, dok smo u autu). Ali ono; igrat će se, nije loša igra, samo što sada kada su godine odmakle, nedostaci su puno vidljiviji nego onda. Stvarno šteta što ti ljudi nisu imali priliku radit na nastavku. Bilo bi zaista lijepo kada bi nas obradovali s nekom vješću za nastavak na PS5, no sumnjam.

Comment

• meni je manjak ikakvog karaktera u igri uvijek bio veliki nedostatak, fali nešto, muzika je po DEAFULT opciji ugašena, a i ovo što postoji je osrednje
                        grafički igra je odlična, sadržajno je na vrhu, ima jako jako puno vozila sa svim ekspanzijama i jako puno eventova, ali fali neki story ili campaign mode
                        online zvuči super al je jako jednostavan

ono kako ja opisujem Driveclub ljduima je "Racing game: The Game" jer je baš to, grafički impresivna racing igra bez trunke karaktera

Comment

• Ma pokušat ću se natjerat da pređem "kampanju", ali me svaku utrku koolizija ubije dok se probijam na prvo mjesto, AI me stvarno razjebava.

Comment

• ovisi o utrci al ja nisam imao nekih problema, skoro sam završio sve u glavnim eventima, jedini problem mi je Venom 2 event na kraju, ne mogu dobit zlato nikako
                            i ne znam koliko su DLC automobili bolji, imam Season Pass tak da imam sve ekspanzije instalirane

Comment

• Ma nemam pristup niti DLC-u niti Season Passu.

Comment

• a da kad su sve delistali

Comment

Working...
                                X