Announcement

Collapse
No announcement yet.

Playstation Now

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by Emilijo View Post
    Ja bih volio da dođe PS Now u HR samo da mogu ponovo odigrati PS3 igre poput Infamous 1 i 2, God of War, Sly, Puppeteer, Ratchet & Clank,....
    Pa šta ne možeš staviti drugu regiju i igratI?

Comment

Originally posted by OverLord View Post

Pa šta ne možeš staviti drugu regiju i igratI?
      Nisam probao.

Comment

Originally posted by Emilijo View Post

Nisam probao.
        Ne može se, probao ja neki dan. Prepozna našu regiju i izbaci grešku da usluga nije prepoznata. Tako da bi se moralo imat drugi account na drugoj regiji psn-a i onda vjerojatno se može igrat preko main profila.

Comment

Mozda treba preko VPNa?
          PC SPECS:

SPOILER
          CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► SSD: SAMSUNG M2 970 PRO 1TB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige 10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Augury F1S Formula 29cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: SFX-100 3DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: Valve Index ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Comment

Koje bi sve PS3 igre platinirao kada bi PS Now došao kod nas:

1. God of War HD
            2. God of War II HD
            3. God of War: Chains of Olympus
            4. God of War: Ghost of Sparta
            5. God of War: Ascension
            6. Infamous
            7. Infamous 2
            8. Puppeteer
            9. Ratchet & Clank: A Crack in Time
            10. Ratchet & Clank: Into the Nexus
            11. Resistance 3
            12. Sly Cooper Collection
            13. Sly Cooper: Thieves in Time
            14. ICO
            Last edited by Emilijo; 09-05-2021, 20:54.

Comment

Koja brzina interneta je potrebna da bi se igrale igre na PS Now bez seckanja ?
              Koja je minimalna a koja neka preporucena brzina ?

Comment

Originally posted by Beogradski_Fantom View Post
                If members intend to stream their games, Sony recommends that players have a minimum of 5 Mbps internet connection to achieve good performance

Comment

Originally posted by Beogradski_Fantom View Post
                  Minimum je 5Mbps ali je prema mom mišljenju važnije koliko si udaljen od servera, ne znam gdje su locirani u Europi ali ja nisam imao problema jos 2015-te kad sam igrao PSNOW iz Bosne (tada su serveri samo bili u Americi). Mislim da imaš 7 dana besplatno da isprobaš kako ti funkcioniše

Comment

E hvala na odgovorima , isprobacu ali nadam se samo da ne traze da im ostavljas broj kreditne kartice (kao sto traze za trial na Netflixu) ?

Comment

Sony planira povećati rezoluciju pri streamanju igara sa 720p na 1080p.
                      Gradually rolling out worldwide - You’ll be able to stream compatible titles at 1080p with PlayStation Now starting this...
                      Last edited by Emilijo; 22-04-2021, 20:17.

Comment

zar nije da igre stutteraju već na 720p i na jako dobroj vezi?

"OPERARE IN TENEBRIS VT LVMINI SERVIAS."

Comment

Ovaj video od Mystica je malo stariji, ali svejedno koristi.

Comment

Prošlo je više od dvije godine otkad je Sony proširio PS Now uslugu u Italiji, Norveškoj, Švedskoj,...Kada ćemo mi doći na red? Mislim da većina gejmera u HR ima brzinu interneta preko 5 mbpsa.
                            Last edited by Emilijo; 09-05-2021, 21:57.

Comment

Neki dan pokrenuo GoW Ascension preko PSNow-a na PS5.
                              To toliko lose izgleda da sam ugasio nakon 5 minuta.720p i dosta laga cine igranje gotovo pa neigrivim.

Comment

Broj PS Now pretplatnika se popeo na 3.2 milijuna.
                                But there's tremendous room for growth - PS Now is, admittedly, a footnote on the list of PlayStation services these days ...

Comment

Working...
                                X