Announcement

Collapse
No announcement yet.

PSN - Diskusija

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Ma nije proces toliko dugotrajan, meni su riješili hrpetinu stvari i to u dosta kratkom roku. Čak i povrate novca jer npr. God of War serijal na PS Viti ima bug da se ne otključaju trofeji i DA dobio sam povrat love za to isto kao i za FIFA 20 serijal kada mi je igra štekala i EA nije znao što naprvaiti.

Bitna je procedura. Prvo poslati mail sa svim svojim podacima i opisom problema. Nakon toga potrebno je nazvati telefonski reći s kojeg maila si nešto poslao, objasniti situaciju i onda oni da ti ne čekaš odmah takve probleme eskaliraju dalje na višu instancu.

Ovako ti čekaš prvo da to netko vidi, pa si sve sam razjasni i onda tek pošalje na višu instancu što traje i po par dana. Dok ovom metodom koju sam napisao preskačeš to čekanje i onda smao čekaš višu instancu...
    Što se tiče povrata novca, imao sam do sada dva slučaja i novac sam dobio s jednim telefonskim pozivom. Istina, u oba slučaja sam kupio igru, odnosno temu, ali ih nisam pokrenuo.

Vezano za karticu sam slao nekoliko mailova, napravio nekoliko poziva. Odgovori bi bili uglavnom generički copy/paste i naravno da ništa od njihovih prijedloga nije radilo. Sad sam im rekao da to eskaliraju jer da jednostavno ništa ne radi.

Comment

• Originally posted by Picek View Post

Što se tiče povrata novca, imao sam do sada dva slučaja i novac sam dobio s jednim telefonskim pozivom. Istina, u oba slučaja sam kupio igru, odnosno temu, ali ih nisam pokrenuo.

Vezano za karticu sam slao nekoliko mailova, napravio nekoliko poziva. Odgovori bi bili uglavnom generički copy/paste i naravno da ništa od njihovih prijedloga nije radilo. Sad sam im rekao da to eskaliraju jer da jednostavno ništa ne radi.
      Ja sam igre aktivno igrao, na FIFA 20 sam tada imao preko 100h i dobio svu lovu natrag cca 550 i nešto kn.
      Isto i za God of War serijal...

Imao sam i ja jednom problem s karticom no brzo su ga riješili...

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Ja sam igre aktivno igrao, na FIFA 20 sam tada imao preko 100h i dobio svu lovu natrag cca 550 i nešto kn.
        Isto i za God of War serijal...

Imao sam i ja jednom problem s karticom no brzo su ga riješili...
        Ovo je zapravo interesantno ako si toliko vremena potrošio npr. na FIFA-u. Npr. kupim neku igru, igram je 2-3 tjedna, mjesec dana, nebitno. I nakon toga ih nazovem i kažem im kako mi igra ne radi kako treba, da sam je reinstalirao itd. Da li ti nakon procedure vraćaju novac ili traže neki nepobitni dokaz da stvarno igra ne radi kako treba?

Comment

• Svakako vjerujem da postoji efikasniji način rješavanja problema s njihovom službom kako ste i rekli telefonski najvjerojatnije. Ali meni to nije bila tolika frka. No opet za nešto što su mi jednostavno mogli ponovno poslat code (što su na kraju i napravili) je trebalo više mailova, dokazivanja i obrazložavanja problema i čekanja minimun tjedan dana. Za nešto što su direktno oni zajebli i bili krivi, ne neko treći ili ja.

Comment

• Dobio sam odgovor od PlayStation-a i problem se javio jer su počeli odbijati prepaid kreditne kartice iz sigurnosnih razloga. Tako da sam predao zahtjeva za klasični MasterCard jer očito nemam drugog izbora, a ne želim kupoati one nadopune lisnice jer svaki put bacim 10kn u vjetar s obzirom da nadopuna od 150kn košta 160kn. A i nadopunom ne mogu kupiti iznos koji mi treba već sam osuđen na 150kn.

Comment

• 9DEK-PKNG-N445 ...Nisam siguran je li još radi ali trebao bi.

Kod za novu Last Of Us 2 dinamičnu temu. Ujutro je jedna, a navečer druga slika.

Comment

• Originally posted by mullet View Post
                9DEK-PKNG-N445 ...Nisam siguran je li još radi ali trebao bi.

Kod za novu Last Of Us 2 dinamičnu temu. Ujutro je jedna, a navečer druga slika.

Radi,hvala.

Comment

Nema brige, kod vrijedi do 11.2.2021. tako da ima jos vremena.

Comment

Hvala! Dobra je tema!!

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

• Shadow of Colossus i Sonic Forces besplatne PS+ igre za sledeci mesec, jos jednom sasvim korektna ponuda , mozda opet uzmem PS+ , nisam igrao ni jednu od ove dve igre a ne cine mi se lose.

Comment

• Jedno pitanje: imam jedan account s nekoliko igara, dakle ne moj glavni s kojim igram. Stavio sam jednu od igara na instalaciju, no ona je zakljucana za sve druge accounte na konzoli, osim za onaj s kojim su igre kupljene. Na koji nacin da otkljucam igru za sve profile na konzoli?

Comment

• Originally posted by DENSETSU View Post
                          Jedno pitanje: imam jedan account s nekoliko igara, dakle ne moj glavni s kojim igram. Stavio sam jednu od igara na instalaciju, no ona je zakljucana za sve druge accounte na konzoli, osim za onaj s kojim su igre kupljene. Na koji nacin da otkljucam igru za sve profile na konzoli?
                          Stavi da ti je konzola primarna na tom accountu.

Comment

• nekog zeza psn? Nemrem ništa online igrati.
                            Stalno neki dns errori...
                            mamu mu ljubim, taman platim da halam, em izolacija i ništa

Comment

Working...
                            X