Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation Store - sniženja

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• umm American Fugitive je dobar old-school GTA klon, a ja osobno u košarici imam Metropolis: Lux Obscura, Xenon Racer, Guns, Gore and Cannoli 2 i Outcast- Second Contact
    od ostalog ne znam, ima puno toga, Mutant Road Zero (XCOM-like), Control, Asseto Corsa, Bloodstained, Asterix i Obelix XXL 3 itd. itd.
    po meni najbolji sale nakon dugo vremena

Comment

• NBA 2k20 kosta 38kn trenutno. U procesu DL je.

Very noice!

Comment

• Jao sto sam se malo prije obradovao kada sam slucajno procitao cijeli naslov obavijesti i vidio da je lego Ninjago free i za PS4, a ne samo za Steam.

Downloada se na Soniju.

Comment

• Originally posted by dinix View Post
          Jao sto sam se malo prije obradovao kada sam slucajno procitao cijeli naslov obavijesti i vidio da je lego Ninjago free i za PS4, a ne samo za Steam.

Downloada se na Soniju.
          Da nisi napisao ovo nebi ni vidio,,taman si prikeljio na account,tnx na infou

Comment

• Nema frke. Ja sam tako promasio 2 mobilne igre Lara Croft GO i Hitman GO. Vidio sam obavijest tek nakon isteka giveawaya, pa sam popizdio.

Comment

• Originally posted by dinix View Post
              NBA 2k20 kosta 38kn trenutno. U procesu DL je.

Very noice!
              Originally posted by dinix View Post
              Jao sto sam se malo prije obradovao kada sam slucajno procitao cijeli naslov obavijesti i vidio da je lego Ninjago free i za PS4, a ne samo za Steam.

Downloada se na Soniju.
              Uzelo se oboje. I Thronebreaker na zadnjem popustu

Comment

• Preuzeo i ja ovaj LEGO, nek se nađe za crna vremena .
                Inače nisam nikad igrao neku LEGO igru, ali obzirom da je ovo free, nek se nađe.

Comment

• Nije na Storeu, ali bon u krpenom obliku je sada 339 kn za godinu dana. 90 lipa dnevno. To bih mogao uzet. Inace sam davao 65 kn za svaki prijestupni mjesec.

Comment

• Baš sam jučer uzeo u Sancta Domenici PS Plus za 12mj. za 339kn, mislim da se isplati.

Comment

• PES2020 je za PS+ članove 39.80kn na PS store.
                      ​​​​​​Pa kome se igra, ovo je dobra prilika.

Comment

• I meni je upao u oko taj PES, iako je ostalo još cca 3 mjeseca do izlaska nastavka, ovo je jako dobra cijena.
                        Last edited by Picek; 28-05-2020, 08:02.

Comment

• A ja ga platio 400 kn na dan izlaska. ^^

Originally posted by Picek View Post
                          Baš sam jučer uzeo u Sancta Domenici PS Plus za 12mj. za 339kn, mislim da se isplati.
                          Ako budu dijelili dobre PS+ igre svakako.

Comment

• Originally posted by Picek View Post
                            I meni je upao u oko taj PES, iako je ostalo još cca 3 mjeseca do izlaska nastavka, ovo je jako dobra cijena.
                            I kad izađe nastavak, punu cijenu od mene neće vidjet .
                            Tako da je ovo za mene pun pogodak.

Comment

• Iskreno- i da je besplatan Pes olitiga moderni eFootball razmislio bi,a ovako neću kupit iz principa jer sam se razočarao u PES nakon toliko godina.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post

I kad izađe nastavak, punu cijenu od mene neće vidjet .
                                Tako da je ovo za mene pun pogodak.
                                Definitivno ne vrijedi punu cijenu. Kupim ga pri izlasku i nadam se necemu, ali doslovno je copy-paste proslogodisnje verzije.

Comment

Working...
                                X