Announcement

Collapse
No announcement yet.

Spor upload na PS4

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Spor upload na PS4

Probao sam streamat na twitch sa PS4, ali iz nekog razloga upload je koma na PS4. Testiram i svaki put kaže 1-2Mbit/s. A upload mi je inače 50Mbit/s. Kad streamam sa Pc-a putem OBS-a, nemam problema. To je normalno, ili?

Meni je normalno da PS4 od prvih dana ima duplo sporiji DW/UL od recimo Xboxa ili PC-a.

Dodatak: testirano na 3 konzole u nekoliko godina razmaka (prvi PS4, Slim i PRO)

Comment

Originally posted by Virty View Post
      Meni je normalno da PS4 od prvih dana ima duplo sporiji DW/UL od recimo Xboxa ili PC-a.

Dodatak: testirano na 3 konzole u nekoliko godina razmaka (prvi PS4, Slim i PRO)
      Znači istina je ono što sam čitao da je PSN govno u usporedbi sa XBOX liveom. Ne može se Sony mjerit sa MS serverima.

Comment

Originally posted by Leeloo View Post

Znači istina je ono što sam čitao da je PSN govno u usporedbi sa XBOX liveom. Ne može se Sony mjerit sa MS serverima.
        Po mom iskustvu Xbox tu dosta bolje stoji.
        Nikad problema nisma imao sa Xbox live, dok sa PS ipak jesam.
        O brzini downloada neću niti pisat, Xbox mi zalupi u max brzinu, a PS možda dođe do pola brzine.
        Probao mijenjat NAT, razne postavke, ali ništa znatno nije popravilo situaciju.
        Odmah se pomirio s tim i sad niti ne gledam na to kao "problem"

Comment

Meni je max upload na konekciji 10 megabita i tocno toliko dizu i pc i ps pro sto bi reklo da je do konekcija u hr na neki nacin kada se povezete na PSN od tamo....

Comment

Imam download 50 Mbps i svi uređaju mi više-manje dolaze do maximuma.
            Samo PS4 jedva do pola.
            Ipak krivim Sonya.

Comment

Originally posted by Virty View Post
              Imam download 50 Mbps i svi uređaju mi više-manje dolaze do maximuma.
              Samo PS4 jedva do pola.
              Ipak krivim Sonya.
              Nocas kada dodjem sa posla cu provjerit jos jednom

Comment

Probao sam i ja mijenjat MTU na Ps postavkama, otvarat portove u routeru. Čak i firewall gasit. Bez ikakvog utjecaja. Probao streamat na twitch i stream izgleda ko drek zahvaljujuči sporom uploadu. Sa PC mogu streamat u max bitrateu koji Twitch dopušta bez problema. A sve spojeno na isti router. Ista konekcija. Znači da je nešto sa Sony strane.

Comment

Meni na sonyu isto ne dolazi do max, imam 50 ali u prosjeku je izmedu 30-35

Comment

I kad uploadam gameplay clip na youtube, traje dugo.

Comment

Imam 100/100 konekciju. Na svim uređajima kada skidam nešto skidam na maximalnoj brzini. Sa PS Storea jedva da mi iskoristi pola te brzine. Nasreću, nigdje mi se ne žuri. Upload isto, kada uploadam neki video, daleko sporije nego dok uploadam s kompa. Nije da mi je od životne važnosti no očiti pokazivač da se PSN brzina ne može mjeriti sa Steamom, Originom, Blizzard Battle.netom itd.

Comment

Provjerio sam,niti meni nije max upload.

Comment

To je stara boljka sony-ja.
                          Od kad sam kupio PS4 (na pravi dan prodaje u HR) pa do danas, nikad nisam imao niti približan max na DL/UL.
                          Googlao sam puno i masu ljudi ima sličan problem.
                          Al nije sad to nešto šta bi mi zagorčalo gejmerski život.
                          Opet ide pristojno brzo, barem DL.

Comment

Probao sam onaj remote play. Stremao na PC preko LAN-a, ne preko neta.Pa zatim hvatao OBS-om i stremao na Twitch. Radi super. Jedini problem mi je to što PS4 ima minimalne opcije namještanja kvalitete streama. Može se namjestiti Frame rate high i standard tj. 60 ili 30fps. i max bitrate i rezolucija su 720P , 3500 Kbit/s. TAko da sadržaj na PC-u izgleda dosta lošije nego nativan signal iz PS4 na ekran. Također ima opcija za višu rezu i bitrate, ali kad to probam izabrati kaže mi da je ta opcija dostupna samo na CUH 7000 ili novijim konzolama. To je PS4 pro?

Comment

Originally posted by Leeloo View Post
                              Probao sam onaj remote play. Stremao na PC preko LAN-a, ne preko neta.Pa zatim hvatao OBS-om i stremao na Twitch. Radi super. Jedini problem mi je to što PS4 ima minimalne opcije namještanja kvalitete streama. Može se namjestiti Frame rate high i standard tj. 60 ili 30fps. i max bitrate i rezolucija su 720P , 3500 Kbit/s. TAko da sadržaj na PC-u izgleda dosta lošije nego nativan signal iz PS4 na ekran. Također ima opcija za višu rezu i bitrate, ali kad to probam izabrati kaže mi da je ta opcija dostupna samo na CUH 7000 ili novijim konzolama. To je PS4 pro?
                              Da, Pro je CUH 7016B ako se ne varam.

Comment

Working...
                              X