Announcement

Collapse
No announcement yet.

Playstation Classic

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Playstation Classic

ljudi moji, ako nintendo moze, moze i plejka... stize nam svima poznati ps klasik sa 20 preload igara.

sto mislite o tom potezu?

Last edited by 4mal; 19-09-2018, 13:08.

https://blog.us.playstation.com/2018...-loaded-games/

cijena 99$ kod nas vjerojatno 99€

izlazi 3.12.2018.

ima li nekoga tko ce ovo kupit?

Comment

Za sada ne znam dali cu kupit jer jos nisam uzeo niti NES ili SNES mini....

Comment

Hmm… Oduvijek sam htio ps1, a nikad ga nisam imao. Sve ostale ps konzole imam. Mogao bih ga uzeti ako bde cijena i kod nas "normalna". Nije mi jedino jasno zašto nisu stavili kontrolere s analaogom u paket.

Comment

Jooj pa nisam ni skuzio da nisu gamepadovi sa gljivama

Comment

Nisam neki fan Sonya i Playstationa ali ovo uzimam 1000%.

Comment

Originally posted by OverLord View Post
              Hmm… Oduvijek sam htio ps1, a nikad ga nisam imao. Sve ostale ps konzole imam. Mogao bih ga uzeti ako bde cijena i kod nas "normalna". Nije mi jedino jasno zašto nisu stavili kontrolere s analaogom u paket.
              nemaju gljive jer orginalni joystici nisu imali, konzola je izasla 3/12/1994 pa kao obljetnica dolazi ORGINAL verzija samo 45% manja..

moglo se od sonyja ocekivati da ce isto doci s takvom nekom retro konzolom nakon sto su vidjeli da je nintedno imao dobar uspijeh sa prodajom snesa.

Comment

*AC adaptor sold separately

Znaci dodatan trosak...shit.

Comment

A i vi isto kupujete gluposti..da izbace novi retro game boy vi bi ga isli kupovat.. Cccrespect ali stvarno ne kuzim why...

Comment

Originally posted by iggyman View Post
                    *AC adaptor sold separately

Znaci dodatan trosak...shit.
                    A šta misle da nam služi kao podmetač bez adaptera? Da li može bar preko usb-a raditi?

RSCREW , a gle, svatko neka kupuje što ga veseli sukladno financijskim mogućnostima te osobe. Ne postoji nešto glupo, svaka roba ima svog kupca. Ove mini konzole, pogotovo koje se mogu "otključati" su super stvar radi jednostavnijeg priključivanja na današnje TV-e. Pa trebaš se ubiti da spojiš NES na TV. Mini fino uštekaš u HDMI i radi bez problema.

Comment

* A compatible USB AC adaptor (not included) is required to use this console. Use an AC adaptor that supports 5 V, 1.0 A USB (Type A) output

Morali bi zaokružiti cijenu na 100$ pa su odustali. U rangu Applea.

Comment

Emilijo je odmah prednaručio 20 kom pa ide u Sony riznicu

Šalu na stranu, meni je ovo skroz fora. Samo zašto ga launchaju s ovim kontrolerima bez gljiva? Je da je to puna nostalgija ali s razlogom su rano te kontrolere izmjenili jer su sto posto nepraktični.

Comment

Baš kul potez od sonyja, retro gaming je in a fala bogu PS1 ima killer naslova na bacanje. Ja definitivno neću uzimat ako nema soul reaver i mgs1

Comment

Nadam se da će među preostalih 15 igara biti uključene Gran Turismo, Crash Team Racing, MGS, Crash Bash, Tony Hawk 2, Tomba,...

Comment

Originally posted by OverLord View Post

A šta misle da nam služi kao podmetač bez adaptera? Da li može bar preko usb-a raditi?

RSCREW , a gle, svatko neka kupuje što ga veseli sukladno financijskim mogućnostima te osobe. Ne postoji nešto glupo, svaka roba ima svog kupca. Ove mini konzole, pogotovo koje se mogu "otključati" su super stvar radi jednostavnijeg priključivanja na današnje TV-e. Pa trebaš se ubiti da spojiš NES na TV. Mini fino uštekaš u HDMI i radi bez problema.
                              Sve ja to kuzim.. I ljudi koji to kupuju imaju moj respect . Ali takve stvari treba bojkotirat jer muzu nam pare za sta?? Za kockice koje trce po ekranu i oni vide da to ljudi podrzavaju i kupuju i eto ti k... Takve igre dobivamo.. Polovne jeftinjake sve je pocelo sa jadnim pubg i fortnite igre su toliko glupe i dosadne a cijeli svijet ih gadja .. Da su bojkotirali to sranje vise niko to nebi radio a pogotovo ne call of duty
                              . I tako u krug . Bolje da su napravili vitu 2 nego da tfose pare na ovaj ps1 clasik.. Tako mogu nap. I za dvojku i trojku itd itd

Comment

Working...
                              X