Announcement

Collapse
No announcement yet.

Playstation Classic

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• IMHO SNES Mini je puno bolja opcija koja jednako dobro obavlja stvari sa puno ljepšim sučeljemy

Comment

• i Slučajno ju prodaješ? :P

Comment

• Originally posted by OverLord View Post
        i Slučajno ju prodaješ? :P
        Nope! To je moja beba, ima bas poseban osjecaj kada ju upalis i cuhjes onaj zvuk u meni. No ovo nije tema za to takjo da necu spammati bezveze

Comment

• Ozbiljno razmišljam da kupim ovu konzolu pošto se još uvijek može naći jeftino i da tutnem unutra Raspberry Pi 4. Sad istražujem kako bih to sve posložio. Imao sam prije SNES classic ali volio bih imati samo jednu retro kutijicu koja bi mi gurala igre od NES pa do PSP ere. Pi3b+ pa na dalje još imaju podršku za runahead (emulacija s manje input laga čak i od original cartova) i brdo CRT filtera. I sviđa mi se ovo malo PS1 satelit kućište.

Comment

• Možeš i ovo što je već unutra "hakirat" i igrat koju god PS1 igru hoćeš
            da se puno toga napravit

Comment

• KillerCryptid Može se ali Pi 4 mi se čini bolji. Veće mogućnosti. U biti najviše bih uzeo radi kućišta i kontrolera.

Comment

• ma naravno, mislim sve ovisi koliko znaš baratat sa svime time

Comment

• Ja sam zadovoljan sa svojim PS Classic-om, ima neke all-time classice koji su ok, samo definitivno su mogli ubaciti bolje igre (vjerojatno radi licenciranja), Sony-u definitinvno nije stalo.
                  Ima već vrhunskih programa koji samo uz pomoć USB-a može se pretvoriti u pravu malu zvjerinu

Comment

Working...
                  X