Announcement

Collapse
No announcement yet.

Volani za PS4

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

^^
    Auuuu, sad će te moja draga opomenuti zbog govora mržnje. Čekaj da se logira.
    Make America great again!

Comment

Originally posted by Veigue View Post
      ^^
      Auuuu, sad će te moja draga opomenuti zbog govora mržnje. Čekaj da se logira.
      Nema potrebe da se logira, ispravio sam hehe ali i dalje mislim ono sto sam prvo napisao

Comment

Originally posted by iggyman View Post

Smradovi su tako napravili jbg... cekaj bolje da malo padne cijena volanu T150 (jer sada je cijena pretjerana) pa ga onda tek uzmi za PS4...
        Cijena je takva kakva je, 200 € i to je to, teško da će padati jer je volan tek izašao...a samim time nema niti polovnih...

Comment

Ima li kakav povoljan volan za PS4 za noob-a što se volana tiče? Ne razumijem se u to niti najmanje, a htio bi probati ako ima nešto povoljno...

Comment

Originally posted by dude1510 View Post
            Ima li kakav povoljan volan za PS4 za noob-a što se volana tiče? Ne razumijem se u to niti najmanje, a htio bi probati ako ima nešto povoljno...
            Briatore ti je odgovorio...
            Last edited by iggyman; 14-12-2015, 15:55.

Comment

Originally posted by dude1510 View Post
              Imaš T80

Comment

Uh, thx, iako je skuplje nego sam mislio...
                Pitao sam curu pa mi je rekla da mi se ipak ne igra na volanu

Comment

Jeli se mogu negdje probati T80 ili T150?
                  Ja sam u dilemi oću li biti razočaran sa T80 ili da se rastegnem i uzmem T150? A opet kada dam 1500kn moja očekivanja su da za te novce bude skoro savršen.
                  Jeli možda netko probao te volane i kakav je filing i razlika voziti sa njima?
                  Ako će mi biti osmjeh na licu dok budem vozio neću se žaliti da je bio skup.

Comment

Originally posted by miromesar View Post
                    Jeli se mogu negdje probati T80 ili T150?
                    Ja sam u dilemi oću li biti razočaran sa T80 ili da se rastegnem i uzmem T150? A opet kada dam 1500kn moja očekivanja su da za te novce bude skoro savršen.
                    Jeli možda netko probao te volane i kakav je filing i razlika voziti sa njima?
                    Ako će mi biti osmjeh na licu dok budem vozio neću se žaliti da je bio skup.
                    Imam iskustva sa PS2 i PS3 konzole sto se tice ' Thrustmaster ' volana, i definitivno se ne isplati uzimati njihove povoljnije modele...to se ponajvise vidi na kvaliteti materijala (losija i tanja plastika koja krcka i cesto ima iritantan zvuk skripanja koji vremenom jako smeta korisniku), a tu je bio i losiji force feedback, slabiji motori vibre, i lagane pedale koje su nestabilne pod nogama...

Tako da sam se samo jednom zajebao pa kupio slabiji model TM volana (jos davnih dana za svoj PS2) i rekao NIKAD VISE !

Nemoj bacati novac, ima razloga zasto su sa duplo manjom cijenom...skupi polako novac za bolji i jaci model, do tada ce vec jos malo da padne cijena T150 modelu...isplati se sacekati i jos malo uloziti

Comment

Originally posted by iggyman View Post

Imam iskustva sa PS2 i PS3 konzole sto se tice ' Thrustmaster ' volana, i definitivno se ne isplati uzimati njihove povoljnije modele...to se ponajvise vidi na kvaliteti materijala (losija i tanja plastika koja krcka i cesto ima iritantan zvuk skripanja koji vremenom jako smeta korisniku), a tu je bio i losiji force feedback, slabiji motori vibre, i lagane pedale koje su nestabilne pod nogama...

Tako da sam se samo jednom zajebao pa kupio slabiji model TM volana (jos davnih dana za svoj PS2) i rekao NIKAD VISE !

Nemoj bacati novac, ima razloga zasto su sa duplo manjom cijenom...skupi polako novac za bolji i jaci model, do tada ce vec jos malo da padne cijena T150 modelu...isplati se sacekati i jos malo uloziti
                      Tako će i biti, ide T150, na 12 rata neće biti bolno.
                      Hvala

Comment

Zna li netko da li The Crew podržava igranje volanom...konkretno T150 na PS4?

Comment

Working...
                        X