Announcement

Collapse
No announcement yet.

PS4 Pro & SSD

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• PS4 Pro & SSD

Da li je netko stavljao SSD disk u PS4 Pro i ako je, ima li kakvih značajnih poboljšanja? Da li ugradnja SSD diska kod kuće poništava garanciju?

Ne, jer je isto kao i zamjena klasičnog HDD-a. A moraš dobiti na brzini, a sad koliko - pitanje je. Siguran sam da ima toga na youtubeu pa pogledaj. Ne znam dal ti se isplati stavljati SSD pošto su uglavnom manjeg kapaciteta od prosječnog HDDa.

Comment

Brzina ce sigurno bit veca ali takodjer ti je ubrzanje i vanjski usb 3.0 hard a za ok lovu dobijes par terabajta.

Comment

Stoji na netu da se brzina najviše vidi u loadanju igara te brzina kretanja po menijima. Gledam Samsungov SSD 500GB 860 EVO da puknem u plejku
        Last edited by Picek; 18-02-2019, 13:49.

Comment

Originally posted by ThePicek View Post
          Stoji na netu da se brzina najviše vidi u loadanju igara te brzina kretanja po menijima. Gledam Samsungov SSD 699GB 860 EVO da puknem u plejku
          To je milju kuna sigurno koje po meni možeš ostaviti u džepu ako te jako na svrbe.

Comment

Originally posted by OverLord View Post

To je milju kuna sigurno koje po meni možeš ostaviti u džepu ako te jako na svrbe.
            Ima Samsung EVO 860 500GB ispod 700kn što mi se ne čini tako strašno. A ovaj iz plejke od 1TB mogu ostaviti kao backup opciju za slike, video itd.

Comment

Ima Samsung EVO 860 500GB ispod 700kn što mi se ne čini tako strašno. A ovaj iz plejke od 1TB mogu ostaviti kao backup opciju za slike, video itd.
              Imaš pro ili slim?

Comment

Ne isplati se uzimati čisti SSD zbog par sekundi. Ako sveć želiš ubrzati konzolu i sve onda pogledaj malo po netu. Ja sam npr. uzeo SSHD (hibrid) i dobio ubrzanje, a uz to sada imam i 2TB prostora.
                Dakle, sam SSD je neisplativ dok ova opcija SSHD je itekako isplativa.

Comment

Originally posted by OverLord View Post

Imaš pro ili slim?
                  Imam Pro, napisao sam u naslovu čak

Comment

Mislim da ssd u konzolama ne čini razliku kao u PCu. Pogledaj malo videe, da se ne razočaraš. Ne vjerujem da će ti loadinzi biti duplo brži, a za 10-15% IMHO je puno para.

Comment

Kako stoje stvari, mislim da ne budem ipak za sada stavljao SSD jer vidim da ce sve ostati isto osim brzine loadanja

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

Kako stoje stvari, mislim da ne budem ipak za sada stavljao SSD jer vidim da ce sve ostati isto osim brzine loadanja

Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Ja sam uzeo vanjske usb 3.0 diskove od 4TB za Pro i za X i ucitavanje je brze od internih a prostora imam na bacanje...

Comment

Originally posted by MEGATAMA View Post

Ja sam uzeo vanjske usb 3.0 diskove od 4TB za Pro i za X i ucitavanje je brze od internih a prostora imam na bacanje...
                          Na ps4- plug and play? De mi reci, jeli bitno koji su proizvodjaci vanjski usb diskovi?

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

Originally posted by c0bra01 View Post

Na ps4- plug and play? De mi reci, jeli bitno koji su proizvodjaci vanjski usb diskovi?
                            Nije. Iako je preporuka uzeti nekog renomiranog proizvođača - npr kingston ili seagate.

Comment

Originally posted by c0bra01 View Post

Uzmi si nešto što se manje kvari... Seagate ima najgori fail rate...

Ja sam si bio prije uzeo Toshiba canvio i radi kao urica. Bitno ti je samo da je USB 3.0, a Seagate zaobiđu u širokom luku ako ti je stalo do ikakvih podataka...
                              Imaju oni i dobre diskove no sve ovisi kakve si sreće....

Comment

Working...
                              X