Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation 5

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Koja hrpa smeca od igri...strasno!

Comment

• Mene samo zanima Crash 4 od prikazanih igara.

btw Temtem, kopija Pokemona dolazi na PS5 sljedeće godine.

Comment

• Predobar show.
        Crash 4,Bugsnax,Godfall,Vr naslovi,dlc od Controla...

Comment

• Da imam developersku kuću i da mi nekakav zaposlenik dođe sa nekom od ovih igri u zatvor bi ga zatvorio, doživotno, izuzev Godfalla koji barem liči na normalnu igru.

Comment

• Originally posted by scurry30 View Post
            Predobar show.
            Crash 4,Bugsnax,Godfall,Vr naslovi,dlc od Controla...

Comment

• Originally posted by DarkFenix View Post

A lik je bas uvik kontra takva sorta

Comment

• Prevrtio na brzinu ujutro. Žao mi je i 2 min koliko su mi ukrali a kamoli da sam gledao 45 min.

Comment

• Veselim se Temtemu. To je jako dobra igra, ali uistinu.

Comment

• Crash 4 je predivan, vrhunski, sve što sam želio u proteklih 20 godina, i sve što nisam ni znao da želim, a želim!

Temtem je užas.
                    Ripoff Pokemona, ali baš bezobrazni, bezlični ripoff, ne znam kak ih nije sram.
                    Pokemoni imaju pedigre, 25 godina postojanja, svi znaju tko su Charizard, Pikachu, Mewtwo...
                    A ovo, kaj je ovo? Jeftini ripoff.
                    Sony je svojevremeno imao svoj odgovor na Pokemone, a to je bio prvi Ni No Kuni.
                    I bio je predivan jRPG, čak i meni koji nisam baš fan istih.
                    I nije bio ripoff, bio je svoja igra, ali je donio novi i simpatičan little-creature-fight sistem.
                    Šteta što dvojka nije nastavila u tom smjeru.

Godfall je prosjek prosjeka.
                    Grafički kasna PS3 / rana PS4 igra s generičnim combatom i art dizajnom.
                    Istina, pogledao sam minutu pa mi dosadilo.

Sve ostalo mi je nezanimljivo, nije vrijedno komentiranja.
                    Last edited by Windwalker; 07-08-2020, 16:54.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

A lik je bas uvik kontra takva sorta
                      Kaze frajer predobar show kao Crash novi izmedu ostalog.. a ovdje ga posrao kak nije to to. jebiga nema onog sarma od prije 23 godine kakav je bio kad je prvi izasao

Cirkus

Comment

• Originally posted by Simon View Post
                        Veselim se Temtemu. To je jako dobra igra, ali uistinu.
                        Taj Temtem je takva bezobrazna kopija Pokemona da me cudi da je Nintendo dopustio da dode i na Switch

Comment

• Oke par stvari, moje osobno mišljenje tako da take it as you will
                          ovaj State of Play je meni bio bolji od očekivanog, mislio sam da neće biti ništa zanimljivo kad ono par iznenađenja za koja nisam ni očekivao da će doć na PS konzolu, i nekoliko jako fora igara, istina nisu AAA igre, možda niti AA ali kog briga, izgledaju zanimljivo i zainteresirale su me.

pa da idem po redu;

Ono što me zainteresiralo:

Crash 4: apsolutno fantastično, sve što želim od pravog Crash nastavka (iako ja bi osobno još rekao da su TwinSanity i Wrath of The Cortex dobri nastavci a Crash of The Titans i Mind over Mutant su dobre igre, zabavne su ali nisu pravi Crash nastavci)
                          Aeon Must Die: izgleda stylish af, iskreno me nije briga koji je žanr igra jer je estetski tako dobra da sam odmah zainteresiran
                          Pedestrian: podsjeća me na Echochrome ako se netko sjeća te dvije igre, poigravanje sa perspektivom i ova neka unikatna estetika, jako sam zaintrigiran i zanima me
                          BugSnax: igra je budimo realni postala meme ALI podsjeća me na Viva Pinata zericu i izgleda interesantno
                          ANNO: Mutationem: još jedna igra koja me privukla estetikom i jako mi zanimljivo izgleda
                          Genshin Impact: kolko god ju nazivali Zelda BoTW klonom, igra i dalje izgleda zanimljivo i zabavno a estetski isto nije za bacit

Ono što mi je eh:

AutoChess: pooojma nisam imao da ovo dolazi na PS4, kao netko tko je veliki ljubitelj League of Legendsa i TFT moda, dao bi ovome priliku ako je free, i budimo realni dokle god TFT ne dođe na konzole, bit će jedina takva igra na PS konzoli
                          TemTem: ok istina je da je igra inspirirana Pokemonima, to je očito ALI ako ste gledali gameplay onda se može vidjet da igra ima neke stvari koje su drugačije od Pokemona i mijenjaju igru na veliko IAKO je basic principle isti P. S. ako vam je ovo klon, pogledajte Nexomon na PS4, all in all, tko voli nek izvoli, meni osobno Nexomon zanimljivije izgleda ali što više igara to bolje, competition is healthy i može samo pomoć žanru da bude bolji
                          Godfall: da se razumijemo igra izgleda zanimljivo, grafički ok, ARPG je, oružja izgledaju fora...ALI igra i izgleda jako basic i jako prosječno, vidjet ćemo kad izađe

Igre koje nisam spomenuo me ne interesiraju, možda su nekome zanimljivije ali ovo je sve što sam ja pokupio iz SoP-a od kojeg nisam očekivao apsolutno ništa.

Comment

• Sad kad sam pročitao da u cca 10. mjesecu izlazi 3080ti samo sam potvrdio da će ovo biti vrlo naporan kraj godine za moj novčanik..... 😀

Comment

• Sony je poceo reklamirati PS5 na utakmicama LP
                              The champions - Update: As expected, this week's Champions League ties were absolutely plastered with PlayStation 5 promot...

Comment

• Screenshot_2020-08-12_at_11.54.32.png

Comment

Working...
                                X