Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation 5

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Steelo View Post
    27.10. unboxing embargo prestaje.... 6.11. embargo na sve ostalo (pretpostavljam UI).... Između toga reviews na launching games.....
    Yep.. bas danas citao

Comment

• All PS5 Enhanced Games - Take a look at all the games that are enhanced by PlayStation 5 with 4K/8K resolution, 60 FPS/120 FPS and ray tracing!
      4k Gaming PC
      Consoles
      AVR5.1.2-DA/DTS-X

SPOILERCPU: AMD Ryzen 7 2700x @ 4.3Ghz

GPU: Aorus Master RTX 3080 10G

MBO: ASUS ROG CROSSHAIR VII HERO

RAM: 16Gb DDR4 3600Mhz RGB Trident Z G-Skill

SDD: M.2 NVME 1.2 Samsung Evo 970 500Mb

SSD 2:Samsung Evo 830 120Gb

HDD 1:3TB

HDD2 :1TB

CASE: Fractal DD R4

SPEAKERS: 2.1 GX Genius

Display's:

HP Omen 27 G-Sync 165Hz

LG OLED 55C8

Samsung SHUD 55KS9002

---------------------------------------------

Peripherals

Keyboard:

Sharkoon Skiller Mech SGK3 RGB

Mouses:

Sharkoon Skiller SGM1 RGB
      Logitech MX revolution

Mouse Pad:
      Sharkoon 1337 RGB

Gamepad:

Xbox One
      Xbox 360 Razer Onza BF3
      -----------------------------------------
      Dolby Atmos/DTS-X

4kBD:
      Panasonic DP-UB820
      Samsung UBD K-8500

AVR:
      Denon AVR-X2400H

Speakers:

V-trek fengali No1 5.1 surround
      Yamaha Subwoofer YST-SW 12
      Onkyo SKH410
      ------------------------------------------

Laptop:

IdeaPad C340-14API

Consoles:

Xbox One X
      PS5 (disk)
      Xbox 360
      SNESmini
      Nintendo Switch

VR:

Oculs Rift

Smartphone's:

iPhone3G
      Samsung Galaxy S10+...
      _________
      Smartwatch:

Galaxy watch 46mm
      LG-R[

Comment

• Taman da GoW i GoT nastavim na petici

Comment

• First shots fired

Untitled.png

Comment

• 4mal Netocne informacije na tvom linku, barem za God of war.

Na svom sluzbenom twitter profilu je napisano:
            "Up to 60 fps using favour performance" a ne "rock solid 60" kak tu pise.

U prijevodu vj ce biti isti problem kao i na ps 4 pro da ce fps varirat 30-60.

A i ne vidim zasto je to neka vijest kad je ista situacija kao i na ps4. Jedino ako nema nekih grafickih dodataka koje nisu naveli
            Last edited by ShyGuy; 27-10-2020, 08:18.

Comment

• Kada microsoft nema niti jedne ekskluzive na launchu onda moraju forsati multiplatform igre koje ce se kako stvari stoje bolje vrtiti na x-u za 3 fps-a 🙄

Microsoft je toliko jadan da to nisu istine.Koja je poanta uopce kupiti njihovu konzolu kada se sve to moze igrati na pc-u i mobitelu?!
              Nabijem i njih i game pass,sta ce mi to kada mi igra nece trajno ostati u kolekciji.

Comment

• Originally posted by scurry30 View Post
                Kada microsoft nema niti jedne ekskluzive na launchu onda moraju forsati multiplatform igre koje ce se kako stvari stoje bolje vrtiti na x-u za 3 fps-a 🙄

Microsoft je toliko jadan da to nisu istine.Koja je poanta uopce kupiti njihovu konzolu kada se sve to moze igrati na pc-u i mobitelu?!
                Nabijem i njih i game pass,sta ce mi to kada mi igra nece trajno ostati u kolekciji.
                Pa zato jer performanse koje nudi XSX i za cijenu koju košta, na PCu koji platiš te novce to neće raditi ni u pola tako dobro. Simple as that, ali namjerno se pišu gluposti. Nabiješ gamepass? Najbolji servis ikad. Ukoliko želiš igru kupi je, tko ti brani? Ni igre koje digitalno kupiš ti ne ostaju trajno u kolekciju čisto za info. Da je PS5 jači onda bi se naslađivao. Čim PS5 zbog bržeg SSDa nešto brže loada 2 sec, prvi ćeš biti koji će o tome pisati. Pročitana si knjiga odavno.

Comment

• Originally posted by scurry30 View Post
                  Kada microsoft nema niti jedne ekskluzive na launchu onda moraju forsati multiplatform igre koje ce se kako stvari stoje bolje vrtiti na x-u za 3 fps-a 🙄

Istina, iako su to minimalisticne performanse u usporedbi sa Ps5.. Nesto je bolje, nesto nije.. i uvijek ce tako biti.. Ja sam bio na obje prosle platforme, ali playstation ima bolje ekskluzive, mada neki nece priznati, ali to je istina

Comment

• Sutra poslijepodne je unboxing..... U ovoj suši nekakvih pravih reviewa čak mi se i unboxing čini jaaaako zanimljiv

Comment

• Originally posted by fio82 View Post

Istina, iako su to minimalisticne performanse u usporedbi sa Ps5.. Nesto je bolje, nesto nije.. i uvijek ce tako biti.. Ja sam bio na obje prosle platforme, ali playstation ima bolje ekskluzive, mada neki nece priznati, ali to je istina
                      Razlika je 20% i to nije minimalno. Što se tiče ekskluziva, Sony je s PS4 pojeo M$.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Razlika je 20% i to nije minimalno. Što se tiče ekskluziva, Sony je s PS4 pojeo M$.
                        20 posto, ali onda da stavim na jedan tv xbox a na drugi playstation.. mislim da je totalno nepotrebna usporedba ako igrica radi odlicno na obje konzole.. I bas cu u toj brzini gledati u pixele ili koliko dobro neka igra izleda na jednoj od tih konzola.. Sorry, ali po meni je to stvarno bezveze

Comment

• Unboxing

Comment

• Kad sam sve pogledao na internetu, bar si unboxing mogu ostaviti kao malo iznenadenje za uzivo

Comment

• Originally posted by fio82 View Post

20 posto, ali onda da stavim na jedan tv xbox a na drugi playstation.. mislim da je totalno nepotrebna usporedba ako igrica radi odlicno na obje konzole.. I bas cu u toj brzini gledati u pixele ili koliko dobro neka igra izleda na jednoj od tih konzola.. Sorry, ali po meni je to stvarno bezveze
                              Što je bez veze? Ja se slažem da nikad ne treba brojati piksele i uvijek govorim da je bitna kvaliteta igre, ali opet ako se igra na boljem hardwareu obično je experience ipak bolji. Bilo je o tome jako puno priče kad je PS4 bio znatno jači od X1 i gurao sve igre u FHD praktički, a X1 u 720p ili 900p. Stvar se preokrenula s X1X i XSX sada. S brojanjem piksela ili bez toga igre na X1X izgledaju bolje nego na X1. Jbg, razlika je da li će igra biti 4k ili fhd, između 2k i 4k sumnajm da će biti vizualno razlike, ali ono gdje bi se razlika trebala osjetiti je frame rate i to ako bude stabilnih 60 na XSX, a do 60 na PS5 tu će se vidjeti razlika u fluidnosti. To ne znači da zato ne treba kupiti ps5 nego da će određene igre bolje raditi na XSX. Witcher je izašao i na switchu, a vjerujem da se itekako vidi razlika između svih verzija (ovo dajem samo za primjer, ništa neće biti toliko različito na ps5-xsx relaciji). Za manje zahtjevne korisnike je tu i XSS koji uopće ne cilja 4k i vjerujem da može biti odlična alternativa za obje next gen konzole. Bez obzira na snagu i politiku M$ da imaju najjači hardware, kad pomislim na aktualnu generaciju, pomislim na GOW, Horizon, FF7 pa u drugom krugu na spidermana, ghost of tsushima, the last of us, uncharted, days gone i tek onda na gearse 4 i 5 i forzu horizon 3 i 4.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

PS4 je bio jači od Xboxa One 40%, pa je opet razlika bila nikakva (uglavnom su AAA naslovi bili 1080p on PS4 i 900p on Xboxu One), a sada je razlika još manja.

Comment

Working...
                                X