Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation 5

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by ShyGuy View Post

Kod mene bas obrnuto. Sto sam stariji sve vise mi smetaju loading timeovi, kontrole na konzolama i jednolicne igre Valjda svi zadnji PS hitovi su bile igre iz treceg lica - bar sto sam igrao (Last of us, unchartedi, god of war, spiderman, horizon) Pretpostavljam da je takav i Days gone.

Sve vise posezem za kompom i Switchom. Takoder i xbox jer gamepass ima dosta zanimljivih stvari koje nisam igrao a eksluzive su.
    ima nešto i u tome što govoriš da. Trenutno puno više igram na Switchu nego na playu i to bih u postocima rekao nekih 80-20%. Čeka se Cyberpunk itd.... Switch je zakon inače. Evo baš mi danas stigao Luigi Mansion 3 tako da ću se sada jedno vrijeme time baviti.

razmišljao sam i o xboxu ali jednostavno nemam vremena za sve to odigrati...

Comment

• Predsjednik Sony Interactive Entertainmenta potvrdio je kako mu je glavni cilj osigurati što bržu tranziciju igrača na sljedeću generaciju PlayStationa.

Comment

• Pa mislim da to najvise zavisi od cene konzole , ako sad stave cenu tipa 300-350 evra onda sigurno da ce vecina igraca brze zameniti hardver a sad ako stave neku cenu tipa 500,600 evra onda sigurno da ce taj proces ici mnogo sporije i da ce vecina cekati da cena padne na nekih realnih 250-300 evra kao sto je bio slucaj sa PS3, znaci sve od cene zavisi.

Comment

• Originally posted by Beogradski_Fantom View Post
          Pa mislim da to najvise zavisi od cene konzole , ako sad stave cenu tipa 300-350 evra onda sigurno da ce vecina igraca brze zameniti hardver a sad ako stave neku cenu tipa 500,600 evra onda sigurno da ce taj proces ici mnogo sporije i da ce vecina cekati da cena padne na nekih realnih 250-300 evra kao sto je bio slucaj sa PS3, znaci sve od cene zavisi.
          Meni ovisi o igrama. Ne želim kupit konzolu samo zato jer je nova i igrati stare iste igre sa PS4 ili hrpu remastera.

Comment

• Novu konzolu neće imati smisla uzimati tijekom prve godine prodaje, posebice oni koji imaju Pro verziju četvorke. Razlike u grafičkom prikazu igara u međugeneracijskom razdoblju bit će vjerojatno na razini 500x zooma kojeg radi Digital Foundry + obično prve serije nove konzole imaju hardverske manjkavosti koje se u kasnijim inačicama poprave (npr. slučaj s bučnim hlađenjem).
            Budući da se većinu vremena igram na PC-u, pričekat ću dok Sony ne izbaci nekoliko jakih ekskluziva i dok Njuskalo ne bude zatrpan s rabljenim konzolama (čitaj: Tele2 paketi, lol)
            Riding a unicorn makes me feel like a kid again!
            Geralt: Reminds me of something else entirely.

Steam

Comment

• Originally posted by Deadwalker View Post
              Novu konzolu neće imati smisla uzimati tijekom prve godine prodaje, posebice oni koji imaju Pro verziju četvorke.
              Baljezgaš gluposti!
              PS5 će posrati Pro kao i taj tvoj komp na kojem se misliš igrati.. Po pitanju grafike, loadinga i svega ostaloga.
              Svaku sam konzolu kupio (kao pravi gamer) na lounchu, pa ću tako i ovu.
              Nemoj generalizirat, iznesi osobno mišljenje/stav, jer sudeći prema ovome o čemu prićaš, očito nemaš pojma kakva će PS5 biti zvjer..

Comment

• Imaš pravo, baljezgam gluposti, nisam pravi gamer
                Također sve što ovdje pišem nije moje mišljenje, nego objektivna analiza gaming tržišta
                Riding a unicorn makes me feel like a kid again!
                Geralt: Reminds me of something else entirely.

Steam

Comment

• Vjerujem da će PS5 biti jaka konzola, ali izjaviti da će "posrati" PC po pitanju grafike, loadinga i "svega ostalog" je blago rečeno - apsurdno.

Comment

• [QUOTE=ShyGuy;n201654]Vjerujem da će PS5 biti jaka konzola, ali izjaviti da će "posrati" PC po pitanju grafike, loadinga i "svega ostalog" je blago rečeno - apsurdno.[/QUOTEDosada nisam vidio brzinu loadinga od 0.8 sec na pc-u,ili npr.impresivno graficke igre poput Horizona,Uncharted Lost Legacy ,Spider mana ili Death Strandinga,a koje su igre ove generacije.Sta li ce tek donesti iduca generacija,mozemo samo mastati.Ali da igre Sonyevih first party studija izgledaju graficki najbolje,to nitko nemoze poreci.

Comment

• Originally posted by ibor4you View Post

Baljezgaš gluposti!
                      PS5 će posrati Pro kao i taj tvoj komp na kojem se misliš igrati.. Po pitanju grafike, loadinga i svega ostaloga.
                      Svaku sam konzolu kupio (kao pravi gamer) na lounchu, pa ću tako i ovu.
                      Nemoj generalizirat, iznesi osobno mišljenje/stav, jer sudeći prema ovome o čemu prićaš, očito nemaš pojma kakva će PS5 biti zvjer..
                      Kakav je ovo agresivan pristup prema nečijem razmišljanju, pogotovo kada se radi o stavu nekog forumaša koji je desetljećima u gamingu, IT sektoru i čovjeku koji stvarno zna izargumentirat svako svoje mišljenje te isto potkrijepi provjerenim informacijama i činjenicama?! Činjenica jest da sve i jedna konzola koja je izašla je kasnije imala puuuno bolje i dorađenije inačice nego li na launchu. Ti nemožeš nikako biti siguran da PS5 neće imat problema nekakvih niti kako će se zapravo igre ponašati na next gen konzoli. A ovo ja sam pravi gamer (stvarno si to napisao? =)) Savjetujem ti da malo pročitaš svoje postove pa forumaša kojem si se obratio. Ako netko ne generalizira ovdje, to je sigurno Deadwalker.

I molim Vas nemojmo koristiti ovako niske ulete...

scurry30

Molim te da počneš koristiti quote opciju kako spada. Kada nešto "kvotaš" onda ispod tog taga zadnjeg (odnosno iza) koji zatvara quote, napišeš svoj dio posta. Već drugi puta pišeš usred quotea.

Comment

• Nikad konzola nece imat bolju grafiku od PC-a .... pricam highh end-u na 4k rezi(oduvijek skup sport za entuzijste koji zele bit u toku )

no zato ovaj gen nema takav graphic gap jer ps4pro i x1x itekako su pokazali

kako iskoristit hw kojim raspolazu na pametan i vizualno kvalitetan nacin imho

a sto se tice ps5 i nex boxa vrlo vjerovatno ce biti cross-gena ili starih pro igri sa ps5 enchantment-om

tek kroz godinu dvije ce doci real look nex gena sa kvalitetnim RT-om imo...

a uzet cu ga day one(kao vecinu konzola zadnjih par generacija)

jer nisam fan-boy nicega nego opcenito fan/technologije i entuzijast godinama od istoga...
                        Last edited by 4mal; 09-11-2019, 18:19.

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                          Nikad konzola nece imat bolju grafiku od PC-a .... pricam highh end-u na 4k rezi(oduvijek skup sport za entuzijste koji zele bit u toku )
                          Naravno, kada su konzole statične. PS4 iz 2019. je isto kao onaj na launchu iz 2013.

Comment

• Originally posted by Emilijo View Post
                            Naravno, kada su konzole statične. PS4 iz 2019. je isto kao onaj na launchu iz 2013.
                            da ali prvi put da u zadnjih par gen. imamo i medju gen koju sam naveo

u hw su staticne ali u dizajnu-potrosnji,buci pa i velicini ,brzem sucelju(firm updates kroz 5-6 godina) nisu...

Comment

• Ali ti si pričao o grafici.....

Comment

• Originally posted by Emilijo View Post
                                Ali ti si pričao o grafici.....
                                a ti si usporedio ps4 umjesto pro sa pc-em
                                Last edited by 4mal; 09-11-2019, 19:11.

Comment

Working...
                                X