Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation 5

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Mislim da se ne treba zekat s tim pretpaltama ako ima ps3 konzola za <500 kn

Comment

• Originally posted by ShyGuy View Post

Jel ima to u HR ili treba se zajebavat sa tim kao sa xboxovim game passom?
      Još uvijek nije službeno podržan kod nas. Možda sa izlaskom PS5 se stvari promijene.
      Last edited by Emilijo; 19-05-2020, 16:29.

Comment

• Originally posted by Cheesemassacre View Post
        Mislim da se ne treba zekat s tim pretpaltama ako ima ps3 konzola za <500 kn
        Ali tko će se vratiti na DS3?

Comment

• oke prva stvar, ostavi si account, sigurno imaš digitalnih stvari tamo što ekskluziva što ne, još nisu ništa rekli tako da su ovo samo pretpostavke, ZNAMO da postoji BC za PS4 igre i da će skoro sve igre za PS4 bit podržane s vremenom, po izlasku neće bit sve (slično kao Xbox One, postepeno su igre za original Xbox i X360 dolazile na X1) ali to znači da će i digitalne bit podržane, opet ne znamo jel po izlasku al u nekom trenutku budu, tak da ostavi account

drugo, PS3 podrške za sad nema potvrđene jer je problem u dramatično drugačijoj infrastrukturi PS3 naspram PS4, CELL je bio jako kompliciran ali jako dobar, pitanje je jel će ikad BC za PS3 doć na PS3 jer opcija hardware emulacije je nemoguća a digitalno je dosta zahtjevna (zbog CELL-a jel)
          ono što bi mogli napravit i što bi po meni bilo ok je da ti metneš disk u konzolu, on to prepozna kao određenu igru, provjeri tvoj account da li imaš registrirano igru na svom accountu i ponudi ti da skineš i instaliraš PS5 verziju te igre na konzolu, doduše to bi značilo da bi svaki developer ili sony sam morao prilagodit igru da radi na PS5 što je dosta limitirajuće

PS Now nije dostupan u Hrvatskoj i pitanje je u kojem trenutku će bit dostupan, maloprije sam vidio vijest da je do sad registrirano 2.2 milijuna korisnika na PS Now iako nije dostupan u većini svijeta, ljudi traže da se PS Now spoji sa PS+ pretplatom ali sumnjam u to

Comment

• Sljedeći Gran Turismo ipak izlazi ove godine?

Comment

• Originally posted by Emilijo View Post
              Sljedeći Gran Turismo ipak izlazi ove godine?
              Za mene nebi bilo bolje igrice na izlasku petice od gt7..nadam se da ce tako biti.. jedan fini SP sa masu sadrzaja bas kao Gt5, da se godinama igra.

Comment

• A significant selection of software - We still don’t know when Sony will reveal the PlayStation 5, but all signposts are...

Comment

• Kruze vijesti da laptopi bolje pokrecu Unreal 5 tech demo nego PS5. Toliko o ultra brzom SSD-u.

Comment

• Originally posted by ShyGuy View Post
                    Kruze vijesti da laptopi bolje pokrecu Unreal 5 tech demo nego PS5. Toliko o ultra brzom SSD-u.
                    Bravo, usporedujes laptop od 20.000kn i plejku koja ce bit mozda 4.

Comment

• Originally posted by dadoledo View Post

Bravo, usporedujes laptop od 20.000kn i plejku koja ce bit mozda 4.
                      Tako je. LAPTOP, koji nikad nije u rangu PC-a i jos nije najbrzi SSD u njemu.

Više sam se referencirao na to da SSD nema veze sa grafičkim prikazom o kojem drugi forumaši pišu.

Comment

• Ma Sony se shebao,trebali bi povuci PS5 iz proizvodnje jer su laptopi jaci od njega.

Comment

• Mislim da sve vise prica idu u prilog pristupacnoj ceni i verovatno ona cena od 399$ ima najvise logike.

Comment

• Originally posted by Beogradski_Fantom View Post
                            Mislim da sve vise prica idu u prilog pristupacnoj ceni i verovatno ona cena od 399$ ima najvise logike.
                            Pa 449$ ja bi rekao, eventualno 499$ na racun mocnog kontrolera.

Comment

• 449 je moguce mada pitanje je a 499 je vec malo previse.

Comment

Working...
                              X