Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation 5

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Nadam se novom Ape Escapeu,platformera nikad dosta.
    Jos ako se ispostavi da je istina da Bluepoint games rade na remakeu Jak and Daxter trilogije

Comment

• Comment

• Nadam se i otkrivanju cijene. Konzole izlaze za cca pola godine a nemaju cijenu ni oni ni Microsoft.

Comment

• Originally posted by Simon View Post
          Nadam se i otkrivanju cijene. Konzole izlaze za cca pola godine a nemaju cijenu ni oni ni Microsoft.
          Da ti budem iskren mislim da je cijena tu zaista najmanji problem,kolika bude bude..kupovat ce se.Mene zanima kad izlaze i sta od igara izlazi za njih, ovo drugo su sve sporedne stvari...

Comment

Nadam se i otkrivanju cijene. Konzole izlaze za cca pola godine a nemaju cijenu ni oni ni Microsoft.
            Cijena vjerojatnije u 8. mjesecu.

Comment

ma kog briga za cijenu ak se zna da ce se kupit

Comment

• Originally posted by Genesis View Post

ma kog briga za cijenu ak se zna da ce se kupit
                Istina

Comment

• A mislim da obje firme još računaju logistiku oko ove cijele situacije i/ili čekaju da se netko prvi izlaje

Comment

• Smiješna mi je ta priča oko 50 USD više ili manje.

Comment

• Mene ne zanima ni izgled ni cijena, jer ga svejedno uzimam Day 1. Samo me zanimaju igre, i to ekskluzive.

Comment

• Uzimam isto Day 1, nadam se da će biti opet vouchera kao što je bilo za PS4 kad je izašao pa je bio popust oko 300kn ako se ne varam. Što se tiče igara, zaboli me da li su ekskluzive ili ne, bitno da izađu jedan-dva kvalitetna naslova i ja sretan

Comment

• U planu je... vidjet ćemo day 1 ili 2

Comment

• Jel ima kakve rijeci hoce li PS4 bit uspscaleane ili tako nesto?
                            Da malo bolje izgledaju na petici?

Comment

• Originally posted by ShyGuy View Post
                              Jel ima kakve rijeci hoce li PS4 bit uspscaleane ili tako nesto?
                              Da malo bolje izgledaju na petici?
                              Ma sigurno. Loading su prikazali bolji, a sve ovo što je išlo u dinamičkoj rezi će vjerovatno biti u 4k fiksno jer će imati snage dovoljno.

Comment

• rekli su da im je najveći problem to što je PS5 toliko brži da ako ne rade dodatno na igrama, jednostavno igre ne bi funkcionirale, al da, loading bi trebao bit puno kraći, rezolucija bolja i fps fluidniji

Comment

Working...
                                X