Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation VR

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• PlayStation VR

Vrlo kratko i jasno,dali planirate ove godine investirat u neki vid VR uredjaja za gaming...
    42
    Da
    23.81%
    10
    Ne
    76.19%
    32

Trenutno ne, kad se dokaže da to nije još jedan prolazni trend i kad cijene padnu na normalnu razinu mogu razmislit
    Last edited by sanzo; 18-01-2016, 13:29.

Comment

• MEGATAMA
      MEGATAMA commented
      Editing a comment
      Imas identicno razmisljanje kao i ja....

Definitivno da, mislim da će biti pun pogodak na psu.

Jedino me može odbiti ako bude jako visoka cijena (preko 2000 kn)

Comment

• MEGATAMA
      MEGATAMA commented
      Editing a comment
      Moje osobno misljenje je da ce na PS4 to bit katastrofa ili ce sve igre bit izuzetno jednostavne da se moze postic minimum od 90-120 fps da oci korisnika nebi ispastale usljed oscilacija u framerateu.Jedna je stvar kad ti igras na televizoru udaljen par metara i imas microstuttering a druga je stvar kad se to desava par centimetara od tvojih ociju.Sony to moze rijesit sa dodatnim hardverom......a nesto su vec i najavili sad sve ovisi kakvi su rezultati.

• EraserHead
      EraserHead commented
      Editing a comment
      Vrlo vjerojatno da će i igre biti jednostavnije,al kako samo slab na sonijve gadgete svakako želim isprobati.
      Velim jedino me može odbiti visoka cijena(ajd recimo da bi se još mogo protegnit 500kn, znači 2500). Ako mi se ne bude svidilo uvijek kasnije mogu prodati da vratim bar dio uloženog.

Malo je prerano za ovu anketu...
    To šta po neogafu svi drkaju i govore da će kupiti VR ne znači da će to odjednom postati boom...
    Koliko košta plus obaveza od neke GTX 980 Ti kartice, (uz ostale komponente) za ugodno igranje...

A još mi je smješnije šta su odjednom u komentarima na raznim forumima i portalima počele stvari tipa: "buuu nema VR podršku, užas od developera"

Comment

• sanzo
      sanzo commented
      Editing a comment
      gtx je oko 2500 sad? Dodaj na to još 4500 koliko predviđaš da će koštat oculus i cijenu igara koje ako želiš probat čim izađu neće bit ispod 400 po komadu. Meni to baš nije manje bitno.

• MEGATAMA
      MEGATAMA commented
      Editing a comment
      Svi bolji modeli gtx 970 serije su i dalje oko 3k zahvaljujuci AMDu tojest njihovoj nemogucnosti da budu konkurentni nvidiji pa ovi nemoraju spustat cijene,ali kao sto sam rekao ja ne smatram 970 prihvatljivim minimumom po svemu sto sam procitao....

• Steelo
      Steelo commented
      Editing a comment
      U prodaji je cijena cca 4. faktor koji utječe na uspješnost... Možda je vama, meni ili nekom trećem cijena bitna no generalno, cijena je manje bitan faktor... Svaki item koji ima višu cijenu u startu ima manji prodajni forecast. Dakle, ponovno se vraćam na primjer nVidije... Ili iPhonea... ili Mercedesa...
      Naravno da je u ovakvim pojedinačnim slučajevima poput ljudi na ovom forumu (uključujući i mene) bitno da li će nešto koštati 2000 ili 5000 kuna... Ali, kažem, još uvijek imam premalo podataka da bi bio 100% siguran u svoju odluku... A i pogledajte postove na ovom podforumu... Svi kažu cijenu ali kao drugu ili treću stavku

Kako sam već napisao poduži post na ovu temu, neću se ponavljati...
    I ja mislim da trenutno imam premalo podataka da bi bili sigurni u odgovore tako da će se odgovori možda i mijenjati tokom godine...

Comment

• MEGATAMA
      MEGATAMA commented
      Editing a comment
      Citao sam dosta o tome a probao sam samo Oculus,idealan framerate je minimalno 90/120 fps tojest 60 fps po oku dok je optimalna rezolucija 4K tojest 2K po oku i sad kad to stavis na papir.....4K plus minimalnih 120 fps i zamisli si kakav hardver trebas za igre vizualnog ranga Witchera 3,Dying Light itd i onda mozes dobit odgovor kakve ce se igre vrtit na VRu na konzolama OSIM ako ne iznenade jakim dodatnim hardverom a to opet kosta.

Reci cu ne iz razloga sto je ovo nova tehnologija koja ima mjesta za napredak, takoder nitko od nas ne zna da li ce to zazivjeti... Takoder je pre skupo.

Comment

Za sad kako se cini cemo svi morat ic kod Erasera igrat VR

Comment

• EraserHead
        EraserHead commented
        Editing a comment
        Deal, ulaznica gajba pive

• MEGATAMA
        MEGATAMA commented
        Editing a comment
        Moze ponesem gajbu

Ne, uopce ne planiram, ni pod koju cijenu.
      Apsolutno ne vidim nista pozitivno u toj napravi, i mislim da ce biti veci fail od Kinecta kad se sve zbroji za par godina.

Comment

Jbg, ne mogu ni na jedno odgovoriti jer je već kupljen!

Comment

Originally posted by Corwin View Post
          Jbg, ne mogu ni na jedno odgovoriti jer je već kupljen!
          Rift?

Comment

• MEGATAMA
            MEGATAMA commented
            Editing a comment
            A LOL Nije ti to niti blizu nazalost,anketa je VR za gaming a Samsung VR ne sluzi tome.Imam i ja s6 pa sam mislio uzet dodatak ali kad sam saznao o cemu se radi zelja splasnula.

• Corwin
            Corwin commented
            Editing a comment
            Kako nije za gaming?!!! Kupila zena sebi i dzojpad kao kod xbox-a, ne skida se s igrica preko VR!

• MEGATAMA
            MEGATAMA commented
            Editing a comment
            To nemozes koristit niti na kompu niti na ps4 imas samo te mobile gluposti koje ja niti ne smatram pravim igrama

Corwin nam je sad unistio nas fantastican omjer za NE

Comment

Nikad ne reci nikad ali me VR ne zanima ni najmanje. Isprobao sam ga i po meni ja nemam tu šta radit s tim, tj. ne podržava (zasad) one žanrove koje preferiram. Plus malo su mi te naglavne stvari preteške za neke ozbiljnije gaming seanse tako da ništa od VR-a za mene, barem u neko dogledno vrijeme. Vidjet ću što budućnost veli.

Comment

Definitivno ne !
              Visoka cijena i meni osobno trenutno nezanimljiva igračkica.

Vidjet čemo kako će se stvari odvijati.
              STEAM : zabranjeniples
              EPIC GAMES: zabranjeniples
              ROCKSTAR GAMES: zabranjeniples
              UPLAY : zabranjeniples_

Comment

ma de mogu na pametnije stvari trošit novce

Comment

• zabranjeniples
                  zabranjeniples commented
                  Editing a comment
                  Upravo to!
                  Ovo mi je trenutno totalno out of bid.

Ne! Ne zanimame previše, a uostalom papreno je skupo sad za sada tako igrati!

Comment

Working...
                X