Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation VR

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ja sam prezadovoljan što je Sony najavio novi PSVR. Uzeti ću ga sigurno, možda i Day 1 ako bude barem jedna igra koja me zanima. A igre koje bi me zanimale su Astro Bot 2, Blood & Truth 2, full podrška za nadolazeći Gran Turismo 7, novi WipEout, Everybody's Golf, Moss 2,...Uz to se nadam da će podržavati igre (i da će biti bolje) sa starog PSVR-a, pa da mogu odigrati Blood & Truth i Moss.
    Last edited by Emilijo; 04-03-2021, 10:36.

Comment

• Ako poprave rezoluciju i smanje pretjerani osjecaj mucnine,za mene je to takoder day 1 nabavka.

Comment

• Gran Turismo 7 će gotovo sigurno imati VR podršku. Kazunori Yamauchi je još 2019. ovo rekao:

kazvr.PNG

Comment

• Trenutno najviše od svega priželjkujem event za novi PSVR, gdje bi Sony trebao prikazati headset, igre i gameplay. Nadam se da će biti što prije.

Comment

• Sony obavezno treba najaviti novi WipEout za PSVR2. WipEout Omega Collection je jedno od najboljih VR iskustava.

Comment

• Potvrđena prva igra za novi PlayStation VR!
              Pavlov Shack is its name - https://youtu.be/RPX4Mn52CEU Huh, well here's something pretty cool. Pavlov Shack developer Van...

Comment

Working...
              X