Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation VR

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• scurry30
    replied
    Ako poprave rezoluciju i smanje pretjerani osjecaj mucnine,za mene je to takoder day 1 nabavka.

Leave a comment:

• Emilijo
    replied
    Ja sam prezadovoljan što je Sony najavio novi PSVR. Uzeti ću ga sigurno, možda i Day 1 ako bude barem jedna igra koja me zanima. A igre koje bi me zanimale su Astro Bot 2, Blood & Truth 2, full podrška za nadolazeći Gran Turismo 7, novi WipEout, Everybody's Golf, Moss 2,...Uz to se nadam da će podržavati igre (i da će biti bolje) sa starog PSVR-a, pa da mogu odigrati Blood & Truth i Moss.
    Last edited by Emilijo; Today, 11:36.

Leave a comment:

• Emilijo
    replied
    Sony je oduševljen prijemom igrača na najavu novog PSVR headseta za PlayStation 5. I ja sam među njima.
    More news in the future - https://www.youtube.com/watch?v=GNMgnRISyZQ&feature=emb_title&ab_channel=PushSquare In a...

Leave a comment:

• Emilijo
    replied
    Sony je danas najavio 6 novih igara za PlayStation VR, među njima i Doom 3: VR Edition.
    A day of new game announcements for PlayStation VR.

Leave a comment:

• Picek
    replied
    Originally posted by Emilijo View Post
    Velika vijest: PlayStation VR 2 je potvrđen za PlayStation 5 !!!

- samo jedan kabel
    - potpuno novi kontroler
    - neće izaći ove godine
    Koliko god mi je drago da su napokon najavili novi VR toliko mi je razočaravajuće da neće biti wireless jer se spominje da će imati jednu žicu. Igranje igara poput Beat Sabera je vrlo nepraktično sa žicom

Leave a comment:

• Emilijo
    replied
    Velika vijest: PlayStation VR 2 je potvrđen za PlayStation 5 !!!

- samo jedan kabel
    - potpuno novi kontroler
    - neće izaći ove godine
    It's happening - Out of absolutely nowhere (of course), Sony has announced its plans for a next-gen PlayStation VR system ...
    Last edited by Emilijo; 23-02-2021, 15:42.

Leave a comment:

• Emilijo
    replied
    Our newest feature debuts with a survey of Sony ideas that will raise/singe your eyebrows and a search for the first US gaming patent

Leave a comment:

• Emilijo
    replied
    Stigao je novi PSVR mega pack u Sancte. Mega pack sadrži 5 igara, među njima tri ponajbolje PSVR igre ikada - Astro Bot, Moss i Blood & Truth. Uz to se dobije adapter za kameru tako da PSVR možete koristiti na PlayStationu 5.

psvrmega.PNG
    PlayStation VR Mega Pack 3 VCH + VR Worlds VCH Mk5 - Uživajte u igri s PS VR-om - novi izvrsni PlayStation®VR Mega Pack vodi vas ravno u srce pet uzbudljivih VR avantura. Uronite u stotine nevjerojatnih igara i iskustava virtualne stvarnosti. Putujte beskrajnim svemirom, istražujte fantasy carstva, prob

Leave a comment:

• Emilijo
    replied
    Evo, tko još nije zaigrao Blood & Truth, igra je dobila poboljšanja na PlayStationu 5.
    Higher resolution, frame rate, and more - Some of Sony's first party studios have been busy updating PlayStation 4's exclu...

Leave a comment:

• Emilijo
    replied
    Stiže novi PSVR mega bundle za blagdane i uključuje adapter za igranje na PlayStationu 5.
    A new reality - Sony’s releasing a massive PlayStation VR Mega Pack for Europe, Australia, and New Zealand this Christma...

Leave a comment:

• Emilijo
    replied
    Loša vijest od Sonyja.
    You'll have to play Hitman 3 in backwards compatibility - It had been assumed, up until recently, that PlayStation 5 games...

Leave a comment:

• Emilijo
    replied
    Neka bude barem jedna verzija PSVR 2 wireless, da nema breakout boxa i pustih kabela, neka na launchu bude Astro Bot 2 i uzimam ga Day 1.

Leave a comment:

• 4mal©
    replied
    Originally posted by Emilijo View Post
    Kada bi PSVR2 izašao krajem sljedeće godine, što bi vas natjeralo na kupnju istog?
    Veci FOI (kut gledanja)
    Gotovo nevidljiv SDE(screen door efekat)
    Velicina,tezina samog vizira i bezicnost koja se ne oslanja vise ma kameru nego urađene senzore kao na oculus rift S
    Mnml rezolucija 4k per eye 120hz lock

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Nista.

Leave a comment:

• Emilijo
    replied
    Kada bi PSVR2 izašao krajem sljedeće godine, što bi vas natjeralo na kupnju istog?

Leave a comment:

Working...
X