Announcement

Collapse
No announcement yet.

PS Vita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by OverLord View Post
    To su onda polovne konzole. Ili refurbished. Nova se ne proizvodi već jedno dobro vrijeme. Ja sam svoju nabavio iz Japana pred 2 god čini mi se i to je bilo zadnje zadnje jer od sljedećeg mjeseca je službeno i tamo završila prodaja.
    Ma polovne su i još znaju bit velika banana. Uzimao sam ranije od njih i gledao sam i Vite. Dakle izgrebano staklo, baterija pri izdisaju, itd. Realno preskupo s obzirom na dobiveno.
    Ja sam svoju OLEDicu uzeo prek oglasa, zamijenio sam samo bateriju i kao zmaj je. Na kraju sam ju i prodao jer mi je bilo previše konzola doma i nisam ju palio mjesecima...

Al da, definitivno su skupi kad za 900-1100kn nude polovnjače i to s vidljivim tragovima korištenja...

Comment

• Nabavio sam si fat model sa 3.52 softom,jel mogu hitit enso gore ili trebam update na viši soft napravit?al si mislim ako ga stavim updateat da će ga dić na zadnji soft na kojem neću moć onda modat
      Last edited by dalriad; 12-07-2020, 17:50.

Comment

• Malo necro threadam.

Comment

• Vita će uvijek ostat kao genijalna konzola koju je Sony zaj*, i dalje koristim svoju i super je kad idem na put ili na teren ali činjenica da je Sony odustao od nje praktički odma jer se nije prodavala kao DS će uvijek biti bolna točka. Nadam se da će jednog dana napravit novu handheld konzolu i potrudit se malo više oko nje.

Comment

• Meni je Vita milijun puta draža i bolje od cijele DS/3DS obitelji.
            A imam i Nintendovu konzolicu da ne bi mislili da mlatim praznu slamu.

Comment

• Ja super zadovoljan sa svojom i dalje

Comment

• Comment

Working...
                X