Announcement

Collapse
No announcement yet.

Playstation kontroleri

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Playstation kontroleri

Vidio sam da nitko nije pokrenuo nigdje ovu temu, pa reko da je ja pokrenem . Zanima me sta vi mislite koji je kontroler za pleyku bio najbolji i koji su po vašem mišljenju nedostaci. Meni je kontroler od pleya 4 daleko najbolji od svih prijasnjih, ali ima jedan veliki nedostatak, a to je da mu se ona gumica sa gljivice nakon nekog vremena istrosi i otkine, dok naprijer na kontroleru od pleya 3 si mogao igrat 3 godine i nebi se nikada otkinula. Evo toliko od mne

Na box se nikako nisam uspio priviknuti upravo zbog kontrolera. Jednostavno mi nije pasao u rukama. Nisam fanboy, al definitivno mi više paše PS.
    PS3 kontroler se zaista može podičiti kvalitetom izrade, dok sam za PS4 kontroler također čuo od drugih i vidio vlastitim očima da je potrebno odmah čim se uzima konzola kupiti i te kapice za gljive jer su grozno napravljene.

Usput, neki tip na njuškalu prodaje jeftino kontrolere za PS4 (na akciji su mu), pa nemojte svi odmah navaliti
    Ovak izgleda slika:

Doubleshock! LOL

Comment

• Solo761
      Solo761 commented
      Editing a comment
      To su kineske kopije, vidio sam na par site-ova te "doubleshock" kontrolere. Navodno ne rade u svim igrama, a i nije mi jasno ovo "Wired Controller". Vidio sam takve u kineskim shoppovima, a ima i kod kojih piše wireless, nekih 30-35 dolara koštaju, ovi wired su čini mi se 20-30 dolara.

Pa za ovo jos ni kinez nije cuo hahaha

Comment

Xbox One gamepad je ergonomski najbolje napravljen kontroler (veći, teži), raspored gljivica ne smeta, jedino ima jednu ogromnu manu, a to je da su LB i RB bumperi užasno napravljeni, imaju ogroman deadzone, morate ih baš pritisnuti na određenom dijelu, što je po meni loše. Radi toga sam i prodao taj kontroler i kupio onaj od Xboxa 360 (za PC igre).

Dualshock 4 je odličan, pogotovo nakon onog malog škarta od DS3, jedino da mu je baterija malo duža, ili da bar Sony uvede opciju da se potpuno ugasi svjetlo pa da se tako produži trajanje baterije. Navodno su DS4 kontroleri koji se dobiju uz konzolu bolji od onih koji se kupe odvojeno, tak da se nadam će mi guma ostat cijela na gljivama.

"Tommy Vercetti, remember the name!"

Comment

kontroler u svemu odličan osim u kvaliteti tih guma na gljivama.. ima tko preporuku jefitnih i kvalitetnih kapica za analog ?

Comment

Originally posted by Cro_Maher View Post
          kontroler u svemu odličan osim u kvaliteti tih guma na gljivama.. ima tko preporuku jefitnih i kvalitetnih kapica za analog ?
          Ovaj jedan član foruma CRO_ghost ti to prodaje, pokusaj ga pronaci i dog se sa njime, dvije kapice su ti ja mislim 30 kn cak i manje

Comment

Jel se moze ds4 spojit na pc?

Comment

Može.

http://www.digitaltrends.com/gaming/...troller-to-pc/

Comment

DS4 mi je definitivno najbolji do sada što se tiče ergonomije. Ono što me iritira je baterija koja se jako brzo troši i gljivice koje se vrlo brzo trgaju.
                Meni je osobno, nakon 15 mjeseci igranja, lijeva gljiva još uvijek u super stanju, uz iznimku otisaka hrckovih zuba
                Na desnoj mi je kontrol freak pa nemam brige...

Comment

Meni je lijeva gljivica na oba dva kontrolera otisla, moram si naruciti one kapice sada dok mi i desna neode

Comment

Ili najbolje naručiti originalne Xbox One stickove sa Ebay-a. Lako se da otvorit dualshock 4 i stavit te stickove, i još su 100 % kombatibilni. Na prijašnjem reboot forumu su neki pisali da su si to tak napravili.
                    Ja si to brijem napravit ako vidim da mi se gljive na kontroleru počnu trgati. Možda usput i stavim jaču bateriju.

"Tommy Vercetti, remember the name!"

Comment

Mislis da bi gljivice od xbox pasale na kontroler od pleyke? Ja nisam cuo da netko to radi, evo sad prvi put, ali ono zvuci zanimljivo i izvedivo

Comment

da, xbox gljive pašu skoro kao origanl (zavisno od koga i gdje kupuješ). jedan sam od onih koji je zamijenio gljive i bateriju. mogu samo reći da su xbox gljive u svakom pogledu bolji izbor od sony-evih. zamjenom jače custom baterije vrijem korištenja se sa 7h povisilo na 12-14h. ako nekog zanima mogu stavit sliku kontrolera.
                        .

Comment

Originally posted by Mali Od Palube View Post
                          da, xbox gljive pašu skoro kao origanl (zavisno od koga i gdje kupuješ). jedan sam od onih koji je zamijenio gljive i bateriju. mogu samo reći da su xbox gljive u svakom pogledu bolji izbor od sony-evih. zamjenom jače custom baterije vrijem korištenja se sa 7h povisilo na 12-14h. ako nekog zanima mogu stavit sliku kontrolera.
                          Mali Od Palube , daj stavi slike, zanima me baš.

Comment

Originally posted by Mali Od Palube View Post
                            Zanima me di si to sve nabavio posebno i koliko te to novaca izaslo

Comment

Working...
                            X