Announcement

Collapse
No announcement yet.

Playstation kontroleri

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Lucifer View Post
    Upalim plejku. Spojen ds4 na kabel. Iza samo treperi svjetlo. Kaj je možda riknul ds4 ?! Nisam palil plejku jedno vrijeme. Nisam ni preko ps gumba upalil već ručno.
    Probaj resetirat kontroler ako nisi, uguraj štagod tanko na poleđini kontroler u onu malu rupicu pokraj šarafa. Pa vidi dal reagira, i ja sam nedavno po prvi put u životu resetirao ds4. Svijetlio mi je samo narančasto a na ništa nije reagirao, pa se urazumio kad sam ga resetirao

Comment

• Mozda isto drugi kabal probati?
      PC SPECS:

SPOILER
      CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► SSD: SAMSUNG M2 970 PRO 1TB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige 10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Augury F1S Formula 29cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: SFX-100 3DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: Valve Index ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Comment

• Probaj spojiti kontroler na dva različita USB porta (ili sva tri ako imaš Pro verziju), barem da isključiš mogućnost da nije do USB portova, odnosno do plejke.

Comment

• dakle trebam pomoć, nisam znao da je to problem sa DS4 kontrolerima ALI lijeva gljivica mi je počela driftat i to poprilično, jedno 70% vremena, nadao sam se da je samo NMS malo problematičan al izgleda da ne
          kontroler je skoro nov, možda 6 mjeseci i poprilično me frustrira što je sad ne-uporabljiv
          jel itko ovdje zna, kako da to popravim, tj jel itko zna jel postoji koji shop koji se bavi popravcima kontrolera, jer mi ne pada na pamet davat 500kn za novi kontroler nakon što sam dao već pare za kontroler prije manje od pola godine

Comment

• Originally posted by KillerCryptid View Post
            dakle trebam pomoć, nisam znao da je to problem sa DS4 kontrolerima ALI lijeva gljivica mi je počela driftat i to poprilično, jedno 70% vremena, nadao sam se da je samo NMS malo problematičan al izgleda da ne
            kontroler je skoro nov, možda 6 mjeseci i poprilično me frustrira što je sad ne-uporabljiv
            jel itko ovdje zna, kako da to popravim, tj jel itko zna jel postoji koji shop koji se bavi popravcima kontrolera, jer mi ne pada na pamet davat 500kn za novi kontroler nakon što sam dao već pare za kontroler prije manje od pola godine
            Pa imas jamstvo godinu dana na kontroler?

Comment

• je al nemam kutiju jer sam računao da će kontroler izdržat dulje od godinu dana
              imam kontroler koji je došao uz konzolu dakle cca 3 godine sad i radi bez problema
              imam račun, imam sve papire, al nema kutiju više

Comment

• KillerCryptid goblin.hr u u zgrebu servisira sve,

ja bi makar probao na garanciju to izvesti, ne znam koliko je važna ambalaža?,

Da pitaš nekog poznanika ili netko ovdje možda ima kutiju pa ti može dati?,

Zašto bi nešto plaćao ako je pod garancijom.

Comment

• Nazovi pa pitaj tamo di si kupio je li nuzna kutija

Comment

• Originally posted by KillerCryptid View Post
                    je al nemam kutiju jer sam računao da će kontroler izdržat dulje od godinu dana
                    imam kontroler koji je došao uz konzolu dakle cca 3 godine sad i radi bez problema
                    imam račun, imam sve papire, al nema kutiju više
                    Ja sam nosil kontroler u sancta domenicu, ne treba ti kutija, samo racun, jer ga ne vracas nego ga servisiras.

Comment

• Btw, meni je na svakom kontroleru otisla lijeva gljiva, sve sam ih servisirao, ne treba ti kutija ,samo racun i to je to. Samo kaj ga bus cekal dok ti ga sloze.

Comment

• kupio sam u Infomarku, poslao im mail da vidim kak to funkcionira s njima al mi nisu još odgovorili.
                        Najmanji problem čekat da servis bude gotov

Comment

• dakle samo sam želio mali update napravit, čuo sam se sa SD servisom i samo su me tražili sliku računa, pokupit će oni kontroler sutra, pretpostavljam

Comment

Working...
                          X