Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slušalice za PS4/PS3

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Slušalice za PS4/PS3

Mislim si uzeti ove Sonyjeve Gold Wireless sluške za PS4/PS3 pa me zanima da li vrijede tih 700kn ili ima boljih alternativa.

Nema.

Comment

Da se nać jeftinije (osim ako ti bežićnost ne igra veliku ulogu).

HyperX Cloud I : http://www.centro.hr/kingston-hyperx...m-constru.aspx

500 kn, ja ih imam, bolji zvuk i mikrofon nego na Gold headset-u, imaju Y adapter za spajanje na Dualshock 4. Preporuka

"Tommy Vercetti, remember the name!"

Comment

Slučajno sam bio u prilici koristiti obje ovdje navedene i mogu reći da je Gold par klasi iznad... Udobnost, bežično, odličan surronud... Mikrofon je bolji na Kingstonovim ali, po meni, sve ostalo je ipak Sony...

Comment

Od jeftinijih varijanta (žičanih) imaš Sonyev Silver Headset na amazonu koji za malo para rula. Prije je bio 200kn al sad se vrti oko 300kn cijena + visoka amazon poštarina = kupi Gold Headset. Ovi ostali third party budu ok ali jednostavno ako već odvajaš preko 500kn ubodi Gold i miran si.

Comment

Mislim da ću ostati kod Sony Gold opcije. Sad još da nađem dućan u ČK/VŽ koji ih ima.

Comment

Evo baš na zavvi-ju imaju Sony Gold sluške za otprilike 515kn = must buy

Comment

Ja bih ove...

Comment

Nažalost posto je editing na forumu sranje moracu jos jedan post.

Comment

Ja koristim beat studio 2.0 i sad ih mos iz njemacke narucit za nesto vise od 1000 kn ! Imaju savrsen zvuk i najbolje izgledaju !

Samo si moras kupit jos poseban kabel koji ima mikrofon ako zelis snjima pricat na PS4!

Comment

Originally posted by Frank_White View Post
                      Ja koristim beat studio 2.0 i sad ih mos iz njemacke narucit za nesto vise od 1000 kn ! Imaju savrsen zvuk i najbolje izgledaju !

Samo si moras kupit jos poseban kabel koji ima mikrofon ako zelis snjima pricat na PS4!
                      Dat preko 1000kn za sluske i onda jos moram posebno kabel kupovat. Ako vec dajem tolike pare onda hocu plug&play,a ne se zajebavat jos s dodatnim stvarima.

Comment

JBG. nebi ih ja uzima na njegovom mistu ako misli samo igrat PS4 sa njima ! Sluske su zakon za muziku ,a ovo za PS4 je kod mene bilo samo usput

btw. brat mi ima ove sonyeve zvuk nije dobar kao na Beats !
                        Last edited by Frank_White; 05-04-2016, 22:53.

Comment

Originally posted by house View Post

Dat preko 1000kn za sluske i onda jos moram posebno kabel kupovat. Ako vec dajem tolike pare onda hocu plug&play,a ne se zajebavat jos s dodatnim stvarima.
                          Onda das 2100kn za ove Beats 2.0 I imas sve.

Comment

Kupite nekaj normalno kakav Beats

uzmite npr
                            Sennheiser, Bose...

Comment

Bogami, Beats nisu loše no puno su preskupe za to što nude, ipak treba pokriti budžet za marketing. A i uspoređivati Sonyjeve za 700kn i Beats 2.0 za 2100kn je blesavo, bilo bi stvarno žalosno da Sonyjeve za 33% cijene Beats 2.0 imaju bolji zvuk.

Comment

Working...
                              X