Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slušalice za PS4/PS3

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ekipa, dal imate kakav jeftiniji headset za preporučit ?
    Znači nešto tipa do 50 eura, da je dobar zvuk na PS4 i da pašu i na PC.
    Što jeftinije to bolje, jer mi se ne daje više neke masne novce za to.
    STEAM : zabranjeniples
    EPIC GAMES: zabranjeniples
    ROCKSTAR GAMES: zabranjeniples
    UPLAY : zabranjeniples_

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post
      Ekipa, dal imate kakav jeftiniji headset za preporučit ?
      Znači nešto tipa do 50 eura, da je dobar zvuk na PS4 i da pašu i na PC.
      Što jeftinije to bolje, jer mi se ne daje više neke masne novce za to.
      Ja koristim slušalice Sharkoon Shark Zone H10 već 3 godine. Ne znam kako bi zvučale na PS, ali na PC je zvuk kvalitetan i kvalitetan je i mikrofon. Kabel je također vrhunski i nema šanse da ga strgaš i dugačak je 2 metra. Tih 2 metra bi ti valjda bilo dovoljno kad igraš na PS.
      Jedini problem kod slušalica je što su teški ovi okrugli dijelovi što pokrivaju uši (nemam ni najmanjeg pojma kako se to zove) i nakon 3-4 sata korištenja bez prestanka, sav sam mastan zajedno sa slušalicama.
      Cijena je od 200 do 300 kuna (zaboravio sam).

Unatoč tom problemu, preporučam, ali ako nađeš neke lakše - bolje te lakše.

Comment

• Originally posted by GitaristRoko View Post

Ja koristim slušalice Sharkoon Shark Zone H10 već 3 godine. Ne znam kako bi zvučale na PS, ali na PC je zvuk kvalitetan i kvalitetan je i mikrofon. Kabel je također vrhunski i nema šanse da ga strgaš i dugačak je 2 metra. Tih 2 metra bi ti valjda bilo dovoljno kad igraš na PS.
        Jedini problem kod slušalica je što su teški ovi okrugli dijelovi što pokrivaju uši (nemam ni najmanjeg pojma kako se to zove) i nakon 3-4 sata korištenja bez prestanka, sav sam mastan zajedno sa slušalicama.
        Cijena je od 200 do 300 kuna (zaboravio sam).

Unatoč tom problemu, preporučam, ali ako nađeš neke lakše - bolje te lakše.
        Nekad prije sam isprobao Sharkoon Skiller SGH1 i recimo da sam u nekim djelovima bio zadovoljan, dok u nekim ne.
        Zvuk je imao jako dobar bas i nekakav filmski ugođaj prilikom igranja.
        Dok je s druge strane zvuk bio nekako plitak, nije imao tu nekakvu dubinu.
        Govorim za PS4 jel.

Osobno ne vjerujem da je kod ovih nešto drugačije, ali svakako hvala na savjetu.
        Doduše, u tom cjenovnom rangu su skroz ok i tu ne trebam ni očekivat nekakva čudesa.
        Vidjet ću još, ali vjerovatno će i bit tako nešto za 200-300kn.
        Ove što trenutno imam mogu još malo poslužit, ali već sam ih pošteno izlijepio.
        STEAM : zabranjeniples
        EPIC GAMES: zabranjeniples
        ROCKSTAR GAMES: zabranjeniples
        UPLAY : zabranjeniples_

Comment

• Ja trenutno imam Platinumke i planiram ih prodati prije izlaska PS5. Što mislite koliko bi mogao dobiti za njih? Nove u Sancte su 1399 kn.

Comment

• Ovisi koliko su stare.. Ja sam kupio pod garancijom platinum, bile su mozda mjesec i pol dana stare, za 800 kuna..

Comment

Working...
            X