Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation 4

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• PlayStation 4

Topic za općenitu raspravu o PlayStationu 4: od vijesti, problema, iskustava, itd.

Gdje mogu pogledati koliko sam igrao igru? Jel ima tu opciju negdje?

Comment

Originally posted by Blinded View Post
      Gdje mogu pogledati koliko sam igrao igru? Jel ima tu opciju negdje?

Nema. Osim ako sama igra negdje ne vodi statistiku o provedenom vremenu.

Comment

POŠTOVANJE imam pitanje kako iskljuciti i dali je to moguce automatski update igara ,bio sam u postavkama iskljucio automatic dawnload ali pri paljenju konzole svejedno mi je povukao update za fifu16 naravno zanima me dali je to moguce i kako a da pritom ostanem spojen na internet pa ako tko zna molim da napise hvala i LP

Comment

pa kaj nemaš na settings - system - automatic download and uploads ?!
          bar je meni nešto tako ostalo u sjećanju

Comment

Čitam u novom Rebootu da je došao novi model konzole koji se manje zagrijava i manje je bučan, ima netko informacije kad bi to moglo kod nas?

Comment

Meni konzola vec jedno 5 mjeseci "glasno radi" a neznam koi je razlog toga, ali cim nije u igrici odmah radi stisano ljepo, ako itko ima isti problem, a da ga je uspio rijesiti bio bih mu zahvalan jer me toliko to nervira da je to strasno

Comment

Originally posted by walentkane69 View Post
                Čitam u novom Rebootu da je došao novi model konzole koji se manje zagrijava i manje je bučan, ima netko informacije kad bi to moglo kod nas?
                Ako misliš na Chassis C, već je u prodaji kod nas neko vrijeme u svim dućanima. Nisam čuo da su izlazile neke novije revizije poslije toga.

Comment

• josip146
                  josip146 commented
                  Editing a comment
                  da to je to, takoder i ta nema onog svjetlucavog dijela gdje je hard. sve je u matte

Da, ovaj :

Comment

Originally posted by suljo123 View Post
                  Meni konzola vec jedno 5 mjeseci "glasno radi" a neznam koi je razlog toga, ali cim nije u igrici odmah radi stisano ljepo, ako itko ima isti problem, a da ga je uspio rijesiti bio bih mu zahvalan jer me toliko to nervira da je to strasno
                  od prvog dana kupovine mi glasno radi i nemam nikakvih problema za sad
                  a PS4 imam več skoro 2 godine

Comment

ajde super onda, sada mi je lakse haha

Comment

Ja imam Ps4 CUH-1215A i konzola radi sasvim tiho i bez velikih zagrijavanja. Tek nakod sat ili mao duze pocne bit bucnija ali brzo ode u tiho stanje.

Comment

doslovno kak ovom liku radi tako radi i meni ps4 od prvog dana, jer sam ga kupio day 1 kad je dosao sluzbeno u HR...

https://www.youtube.com/watch?v=rWb4XDHv3Ic

Comment

Jel možda ima kakva igra sa kamerom, kao ono prije što je bilo eye toy na ps2?

Comment

• GrafRoyale
                            GrafRoyale commented
                            Editing a comment
                            Imaš Playroom koji dolazi preinstaliran na konzoli,ali nema tako puno mini igara

Eto, "daljinski" za ps4 je official out

http://www.gamespot.com/articles/off.../1100-6431326/

Comment

Working...
                          X