Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation 4

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by MoschuS View Post
    Krenuo jucer rastavljati konzolu da promijenim pastu i shvatim da unutra nisu obicni t8 torxovi nego oni debilni "security" sa rupom! Odem u Bauhaus nema, Pevec nema... Popi*dio!
    Ja sam ti te sa spicom prvo izbio taj špic van iz sarafa,a onda normalno sa torxom odsarafio.

Comment

• Originally posted by brdjanin85 View Post

Ja sam ti te sa spicom prvo izbio taj špic van iz sarafa,a onda normalno sa torxom odsarafio.
      Sa cim si izbio? Malim, ravnim sarafcigerom?

Comment

• Originally posted by MoschuS View Post

Sa cim si izbio? Malim, ravnim sarafcigerom?
        Da.

Comment

• 2020's best PS4 games so far - We're half way through 2020, and what an eventful six months it's been. Our world has been ...

Comment

• All 2020's upcoming PlayStation 4 launch dates - What new PS4 games are releasing in 2020? We’ve got you covered with a ...

Comment

• Znam da nije za ovu temu ali se tiče playstation 4 konzole, postoji mogućnost za hakovanje:

"CTurt naglasak stavlja na pokretanje igara sa starijih Nintendovih konzola i sl., ali je demonstrirao i mogućnost pokretanja PS2 igara koje nisu originali nego kopije. Dakako, to sad već odlazi u domenu piratstva, što samog autora ovog hacka ne zanima, ali ga interesira ideja da isti princip iskorištavanja tog propusta primijeni i na ostalim PlayStation konzolama, prvenstveno PlayStationu 4."
              Jedan je inženjer došao do zanimljive ideje kako pokretati neslužbene verzije igara na PlayStation 2 konzoli bez da se istu modificira u tu namjenu.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

• Imam platine iz 6 igara sa liste.
                Which PlayStation 4 driving games are on the podium? - [youtube:5XeadLseLEM] What are the best PS4 racing games? Well, it'...

Comment

• Koliko dobro poznajete Infamous serijal? Ja sam imao 11/15 točnih odgovora.
                  Hero time - Sucker Punch is on the verge of releasing its latest PlayStation exclusive with Ghost of Tsushima, but before ...

Comment

• Originally posted by Emilijo View Post
                    Koliko dobro poznajete Infamous serijal? Ja sam imao 11/15 točnih odgovora.
                    You scored 8 out of 15.

Comment

• Originally posted by Simon View Post

You scored 8 out of 15.
                      Koje si sve odigrao?

Comment

• Originally posted by Emilijo View Post

Koje si sve odigrao?
                        Prvi i drugi. Second Son mi je bio malo dosadan nažalost pa nisam završio. Jedinica mi je jako dobra a dvojka fenomenalna.

Comment

• Fulo sam samo par stvari, fkt nizam znao ono za move kontrolere

Comment

• Kakva završna godina za PS4! Izgleda da je Sonyju običaj da zadnja godina konzole bude među najboljima. Tako je i 2013. PlayStation 3 dobio TLOU, God of War, Gran Turismo 6, Beyond: Two Souls, Puppeteer, Ni no Kuni, Sly, Ratchet, a posljednja godina za PS4 izgleda ovako:

1. Persona 5 Royal - 95
                            2. The Last of Us Part II - 94
                            3. Dreams - 89
                            4. Final Fantasy VII Remake - 88
                            5. Nioh 2 - 85
                            6. Ghost of Tsushima - 84
                            7. Marvel's Iron Man VR - 76
                            8. Predator: Hunting Grounds - 56

Nažalost, mene zanima samo TLOU Part II. Posljednja godina za PS3 je bila puno bolja za moj ukus. Što vi kažete?

Comment

• Sa popisa sam odigrao The Last of Us Part II, a od ostalih u planu su Persona 5 Royal, Final Fantasy VII Remake, Nioh 2 i Ghost of Tsushima. Što se mene tiče, sasvim dobar kraj.

Comment

• Igrao TLOU2, FF VII REMAKE i Persona 5 Royal. Veselim se Ghost of Tsushimi.

Comment

Working...
                                X