Announcement

Collapse
No announcement yet.

Playstation 4 kvarovi

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Playstation 4 kvarovi

O kvarovima i ostalim problemima sa PS4 konzolom

Nadam se da ću bit zadnji koji će tu nešt napisat

Comment

Imam problem sa dualshock 4,neće mi raditi u igrama i u plikacijama tipa you tube.
      Kada sam unutar playstation sučelja onda mi normalno sve radi, ali kada uđem u igru
      ​onda kontroler uopće ne prhvača nikakvu nardebu. Bio sam ga resetirao i u safe mode
      sam napravio popravak baze podataka ali mi ništa nije pomoglo.
      zanimame jeli netko još imamo ovakav problem ili netko možda imam još kakvo rješenje.

Comment

Moj frend ti je bio kupio onaj kontroler na kamuflazu i sve je bilo super bez ogrebotine i samo najednom mu vise nije htjeo reagirati u igri kada krene, ali nije nista uspio srediti po pitanju toga i sada mu stoji na stalku i čeka bolje dane 😂

Comment

meni je krepala i dali su mi zamjensku sad moram skidat sve i nemam vise dragon age i madden koje sam uzeo prek ebaya

Comment

Originally posted by gogolfc View Post
            meni je krepala i dali su mi zamjensku sad moram skidat sve i nemam vise dragon age i madden koje sam uzeo prek ebaya

Koja konzola ti je krepala ? Ona prva verzija 2013, ili neka nova ?

"Tommy Vercetti, remember the name!"

Comment

kupljena na black friday 2014 u sd

Comment

Zanima me dali ste vi svoju konzolu dali na servis.. tj dali ima uopće potrebe to radit ako sve dobro funkcionira?

Comment

Originally posted by Ivan1223 View Post
                  Zanima me dali ste vi svoju konzolu dali na servis.. tj dali ima uopće potrebe to radit ako sve dobro funkcionira?
                  Vjerojatno mislis na zamjenu paste? Ja to ne dajem, nikad, sluzi koliko sluzi, kad krepa kupim novu konzolu!

Comment

• RazorHR
                    RazorHR commented
                    Editing a comment
                    upravo tako cijene su im sad pale otkad je akcija bila u tele2 užasno..za 2100 se već može druga konzola kupit a ima ih ko ljudi na birou

BLOD čini mi se. Vjerovatno napajanje otišlo, upali se na 1-2 sekunde onda nešto glasno klikne pa se zgasi i ne trza više na gumbe. Kada isključim strujni kabel i ponovo uključim mogu samo napraviti istu stvar, niakvih pomaka nema. Konzola kupljena prije cca 2 god u Tokiju, tako da je sigurno bez jamstva.

Jel imao tko iskustva s ovakvom greškom, pa možda zna koliko kunića treba pripremiti za oporavak pacijenta?

Comment

Imam problem sa random gašenjem PS4. Dakle, jučer kad sam igrao BF1 plejka se zgasila sama od sebe. Nakon toga nisam je mogao upaliti jer tipka nije uopće reagirala. Ištekao sam je iz struje i ponovno uštekao i pokušao je uključiti. Tada se uključila na 1-2 sekunde i sama se ugasila. Opet sam je ištekao, ali ostavio da stoji cca pola sata, ponovno je uštekao i pokrenuo. Tada se uključila, prošla onu provjeru diska jer nije ispravno isključena, podigla sistem i normalno radila cca pola sata pa se opet isključila sama od sebe.

Plejka je stara dvije godine, model CUH-1116A i nemam više garanciju. Molim savjet što uraditi. Da li se radi o problemu sa napajanjem?

Comment

Originally posted by Lepy View Post
                      Imam problem sa random gašenjem PS4. Dakle, jučer kad sam igrao BF1 plejka se zgasila sama od sebe. Nakon toga nisam je mogao upaliti jer tipka nije uopće reagirala. Ištekao sam je iz struje i ponovno uštekao i pokušao je uključiti. Tada se uključila na 1-2 sekunde i sama se ugasila. Opet sam je ištekao, ali ostavio da stoji cca pola sata, ponovno je uštekao i pokrenuo. Tada se uključila, prošla onu provjeru diska jer nije ispravno isključena, podigla sistem i normalno radila cca pola sata pa se opet isključila sama od sebe.

Plejka je stara dvije godine, model CUH-1116A i nemam više garanciju. Molim savjet što uraditi. Da li se radi o problemu sa napajanjem?
                      Mislim da je napajanje problem.

Comment

Update situacije: nakon što sam plejku ostavio u rest modeu cca sat vremena i tu se sama ugasila do kraja. Hmm..rekao bih da se u tom modu plejka uopće ne grije. Mislim da se ne radi o pregrijavanju.
                        Last edited by Lepy; 29-12-2016, 15:03.

Comment

Nazovi PlayStation servis (službeni) u Svetoj Nedelji i pitaj za savjet i cijenu popravka, pa ćeš tako znat da li ti se isplati popravljati ili ne: PlayStation

Comment

Jedan frend ima problem s Pro I VR-om. Osobno nemam VR te ne znam u čem je problem.
                            Veli kad je plejka diretno spojena na TV nikakav problem, ali kad je spojena prek VR-a onda mu slika I zvuk kasne. Da ne bi uzalud kupovao novi HDMI kabel, jel imao tko ovakav problem I kak ga je rješio?

Comment

Working...
                            X