Announcement

Collapse
No announcement yet.

Playstation 4 kvarovi

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Evo meni se danas PS4 neće upaliti. Blinka plavo cijelo vrijeme ili ako se pojavi bijelo kaže da ne može pristupiti system storage-u...

Moram se poazabaviti s istim, a nemam baš vremena danas

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post
      Evo meni se danas PS4 neće upaliti. Blinka plavo cijelo vrijeme ili ako se pojavi bijelo kaže da ne može pristupiti system storage-u...

Moram se poazabaviti s istim, a nemam baš vremena danas
      Jesi ga ištekao iz struje i ponovo uštekao?

Meni se slična stvar dogodila nekoliko puta na Days Goneu, zato sam i šizio na tu igru. Ištekavanje/uštekavanje plejke riješilo je problem.

Comment

• Originally posted by Picek View Post

Jesi ga ištekao iz struje i ponovo uštekao?

Meni se slična stvar dogodila nekoliko puta na Days Goneu, zato sam i šizio na tu igru. Ištekavanje/uštekavanje plejke riješilo je problem.
        Ma krepao projleti Seagate disk. Ovo je kod mene 100% fail rate do sada...
        Nemreš vjerovat. Stavio natrag Toshibu i sve radi.
        Sad u Links kad stignem na reklamaciju

Comment

• @Hrv4tin4 @Picek sve sam već radio, uninstall/install igre, probao sam i rebuild database i resetiranja ps-a na tvorničke postavke. Ništa nije bilo pomoglo. A HDD sam već vadio i testirao sa programom(zaboravio ime programa) i nije izbacivao bad sectore. Baš ovo što je @josip146 pisao, 99% tih rješenja koja sam našao na netu ne fukcioniraju (makar za ovaj moj problem). Eventualno da još pokušam sa vanjskim usb stickom (imam jedan od 130gb tako da će poslužiti ) i još uz to jedino mogu pokušati sa drugim tv-om/monitorom, ali mislim da to neće imati nikakvu ulogu jer mi se baš događa ovo što je @josip146 napisao. Pokušat ću još tih par stvari, ali sumnjam da će uroditi plodom.

@josip146 @Hrv4tin4 @Picek @Cole™ Hvala Vam puno što ste osvojili svoje slobodno vrijeme da meni pokušate pomoći. Sad sam saznao neke nove informacije iz Josipovog posta tako da ću kako bi se reklo makar u duši biti mirniji
          Last edited by Mogy; 28-10-2019, 16:17.

Comment

• Pozdrav.
            Problem: PS4 pro kad se jednom ugasi ne želi se upalit (zablinka plavo svijetlo i nema više života u njemu), pa ga ištekam iz struje i opet ista priča. Ali nakon dužeg stajanja(otprilike jedan dan) normalno upali.

Jel možda itko imao takav problem i jel ima rješenje?
            Hvala unaprijed

Comment

• Originally posted by kimi#7 View Post

Ma evo baš čitam po netu je li itko ima sličnu situaciju..

Ne palu se ni jedno ni drugo, nikakav zvuk, ništa. Probava sam na drugim utičnicama, ništa.

Druge kabele u sebe nemam jer sam oboje kupia nedavno.
              Krenia quotat jedan dan i zaboravia.....ugl. plejka više nije radila a tv sam uspia spasit popravkom od 400njak kuna. Nova plejka radi zasad bez problema a evo skupa s tv-om nekako preživila i potres

Comment

• Nekad ova karantena dobro dođe..... Danas sam krenuo popravljati joypad koji mi je ispao ravno na trigger i spigalo ga.... Otvorio, izvadio malu oprugu, izravnao i opet zatvorio.. Gle čuda, radi ....
                Tako ohrabren svojim skillovima, krenuo rastaviti plejku da ju očistim.... Otvorio, skinuo prvi poklopac, maknuo PSU i došao do MB.... Počistio sve (na žalost, nemam termalne paste), sklopio i opet, gle čuda. radi......
                Sve u svemu, danas se osjećam kao pravi muškarac

Pratio ovaj video:

Comment

• Bravo.

Comment

• Steelo Odlično, ja sam isto prije nekih tjedan dana svoju rastavio i očistio, doduše ja imam i dalje originalni PS4 kupljen na launchu.

Super mi je kod PRO-a / Slima što se ventilator može očistiti vrlo jednostavno bez šarafanja i bez gubitka garancije (na skidanje naljepnice mislim) što nije slučaj kod niti jedne konzole ako se ne varam.

Comment

• Pljeku usisavam jednom tjedno kad se usisava stan i osim toga ne radim ništa po njoj. Prethodna je bila stara 2 i pol godine, nikad otvarana ili na servisu i radila je ko urica jedino je bila malo glasnija.

Comment

• Da, i ja ju usisavam često. Uz to jednom u par mjeseci ispušem na kompresor... I svejedno sam se začudio kad sam ju otvorio

Comment

• Ja sam imao brdo konzola i na niti jednoj nisam imao prašina problem.
                          Ali to sam već spominjao, jednostavno kad ne igram, konzolu zaštitim nekakvim ''pokrivačem''.
                          Možda malo estetski grubo, ali dugotrajno skroz ok rješenje.
                          A na kraju krajeva, konzolu nisam kupio da bi ju drugi gledali, nego da mene uveseljava .
                          STEAM : zabranjeniples
                          EPIC GAMES: zabranjeniples
                          ROCKSTAR GAMES: zabranjeniples
                          UPLAY : zabranjeniples_

Comment

• Dakle u zadnje vrijeme mi je strasno poceo ventilator radit, plejka se cula kao usisavac, dopiz*** mi i prosli tjedan uzmem novu( govorim o ps4 pro). Kupim novu iz razloga sto sam citao da moja plejka( serija 7000) ima gresku hladenja i to je uobicajena pojava(budala nasjeo). Kupim novu seriju cuh7200. Par dana poslije bilo mi dosadno, ma reko idem rastavit staru plejku ako cu je vec prodavat da ju malo sredim, rastabim ju do zadnjeg sarafa i imam sto i vidjet, radijator kompletno zacepljen, termalne paste nigdje! Cudim se da je uopce radila, evo je sad radi ko svicarski sat, cak je tisa od ove nove! Da napomenem, ovo mi je drugi ps4 pro, prvo sam kupio crni pa sam si uzeo bijeli jer je ljepsa, sad opet crnu, iako igram dosta, mislim da su jako lose paste na plejkama, a o prasini nemam rijeci.

Comment

• dadoledo koliko je bila stara ova konzola ?
                              STEAM : zabranjeniples
                              EPIC GAMES: zabranjeniples
                              ROCKSTAR GAMES: zabranjeniples
                              UPLAY : zabranjeniples_

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post
                                dadoledo koliko je bila stara ova konzola ?
                                Uzeo sam ju na black friday 2017, znaci 2 i pol godine, s tim da sam cesto znao ispuhat kompresorom sa strane i ventilator, ali ventilator je najmanje vazan u ovom svemu, najvise se skuplja na radijatoru, i naravno mjenjanje paste. Stvarno preporucujem svakom tko god ima problema u radu ventilatora da rastavi plejku ispuse ju cijelu i zamjeni pastu, posao od sat vremena doslovce.

Comment

Working...
                                X