Announcement

Collapse
No announcement yet.

TV serije koje pratite

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• [10/10]

Tehnički besprijekoran biografski dokumentarac o legendarnim Bullsima od Jason Hehira. Već treće desetljeće pratim NBA i upravo s povratkom Jordana pred početak drugog three-peata sam počeo pratiti baš jako NBA i upravo Bullse najviše, ponajviše zbog MJ-a i Kukoča. Sjećam se ko klincu, da mi se Pippen nije nimalo sviđao. No sada mi se nakon Last Dance-a malo mišljenje popravilo, iako mi je i dalje u par važnih situacija ispao šupak. Za mene Jordan vjerojatno i je najveći koji je igrao ovu igru, no puno mi je draži Kobe, zbog toga kakava je osoba bio i na terenu, a još više van terena ili nakon karijere. Michael je uvijek radio sve da pobijedi, ali baš sve. Sa kompetativnog stajališta nemaš mu šta prigovoriti. No kao suigrač i kao osoba mi se nakon ovog desetoepizodnog dokumentarca još malo više zgadio, makar nemam ništa protiv; takav je kakav, je - najveći je. Vidim da ekipu smeta jako što se više vremena nije posvetilo Toni Kukoču, po mnogima najboljem europljaninu ikad u NBA-u, bez obzira šta sve pričaju da je Dirk ispred njega, jer po meni apsolutno nije. Mene jedino smeta što nisu spomenuli Tonijevu GAME 5 protiv Utah Jazza 1998, kada je utrpao 30 poena, kada je skoro pa sam riješio tu seriju. Inače Toni je čak bio u razgovorima oko MVP finala, da MJ nije imao onakvu GAME 6. Ali notorni idiotluk je bio da se nisu mogli dogovorit za napad na naslov 1999. godine. Mislim da je na kraju ipak glavni krivac bio Phill, koji je rekao dosta, bez ozbira na Jerry Krausea. Jer bilo bi faking spektakularno gledat finale Bullsi protiv Spursa, što je realno se moglo dogoditi. Odličan dokumentarac, koji najviše ide u prilog MJ-u logično, no kada pogledaš u kakvom vremenu je živio, dotad je nemoguće praktički bilo bit takva globalno popularna sportska ličnost. Ja zadovoljan dokumentarcom, jer je snimljen nevjerojatno dobro s ozbirom da su arhivske snimke jako kvalitetne s ozbirom da se radi od vremenima od prije 30 godina.

Comment

• PC/VR-konfa +AVR 7.2.1 Dolby Atmos sustav

SPOILER4k Gaming PC
      -----------------------------------

CPU: AMD Ryzen 7 2700x @ 4.3Ghz

MBO: ASUS ROG CROSSHAIR VII HERO

RAM: 2*8 DDR4 3600Mhz RGB Trident Z G-Skill

SDD: M.2 NVME 1.2 Samsung Evo 970 500Mb

SSD 2:Samsung Evo 830 120Gb

HDD 1:3TB

HDD2 :1TB

GPU: Gigabyte RTX2080Ti Windforce OC

CASE: Fractal DD R4

-----------------------------------------
      LCD: HP Omen 27 G-Sync 165Hz

SPEAKERS: 2.1 GX Genius

Keyboard: Sharkoon Skiller Mech SGK3 RGB

Mouses: Sharkoon Skiller SGM1 RGB
      ,Logitech MX revolution

Mouse Pad: Sharkoon 1337 RGB

Gamepad: Xbox 360 Razer Onza Tournametn BF3 edition
      -----------------------------------------

Dolby Atmos/DTSX 5.2.1/7.1 sustav

4k OLED LG OLED 55C8
      +
      4k BD Dolby Vision Panasonic DP-UB820

4K HDR Samsung SHUD 55KS9002
      +
      4K BD Samsung UBD K-8500

Yamaha Subwoofer YST-SW 12(THX certificat)

Denon AVR-X2400H

Onkyo SKH410 dolby atmos enabled speakers

V-trek fengali No1 5.1 surround

------------------------------------------------------------------------------------------
      -------------------------------------
      _______

consoles:

Xbox One X 1TB

PS4 PRO

Nintendo Switch+64GB

VR:

Oculs Rift (Marvel edition)

oldies:

Xbox 360

SNESmini
      _________
      smartphone:

iPhone3G

Samsung Galaxy:

7e,8+,9+ S10+...

_________
      smartwatch:

Galaxy watch 46mm

Comment

• Cole™ Nadam se da si izvukao pouku iz dokumentarca. Ako ti pet ljudi donosi pizzu, ne jedi je za života.

Comment

• Comment

• Baš sam zadnjih dana malo gledo o GOT-u šta je meni osobno do zadnje sezone remek dijelo....

I onda ova gluma:

Uz glavu od Neda Starka je vrh!!

A ovo ovo šta je Peter Dinklage napravio u ovoj sceni, ubije mnoge "OSKARE"!!
            vidi se po Jamieu kako ide njegovo sažaljevanje i onda ova dva debila naprave onakvu zadnju sezonu!!!
            Šteta šta su D&D uništili sve

Isto muzika u seriji lagano pokaka mnoge!
            Od 4:49.... Imali bolje tematske stvari!?

Last edited by doktor1; 23-05-2020, 03:45.

Comment

• Da, uništili su seriju s tom zadnjom sezonom. Nažalost... A mogla je biti vječna. Mislim i sad će biti, ali tako zasrati najpopularniju seriju na svijetu. Šteta, stvarno šteta....

Comment

• Ima onaj video gdje se Kit Harington uhvati za glavu dok čita...

Kao i Emilia

Comment

• Nije se samo uhvatio za glavu već je i zaplakao

Comment

Working...
                  X