Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA - National Basketball Association

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Stručnjaci s hrvatske televizije sjetili su se odličnog – popuni prazninu – poteza: “Tko se sjeća Tracy McGradya na malim ekranima HRT-a?” – “Ja, ja, ja!”
    Last edited by 4mal; 04-11-2019, 21:22.

Comment

• 4mal prebacio sam ti post u prikladnu temu. Ono je bila nogometna.

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post
        4mal prebacio sam ti post u prikladnu temu. Ono je bila nogometna.
        Skuzio sam vec ali si bio brzi , tnx

Comment

• Košarkaški sladokurci (0:25) opet dolaze na svoje

Last edited by Bri@tore; 08-11-2019, 12:25.

Comment

• Prvi game winner u dresu Utah-e.

Comment

• Zvijer, šta bi tek bilo da igra 30 minuta po utakmici ​​​​​​. Čak 9 skoka u napadu i 2 blokade.

Comment

• Ash_to_Ash
                Attached Files

Comment

• Babo i Jokara razvalili

Comment

• Ja sam to gledao uživo!

Obožavaju ga, dok u Indiani plaču za njime. Bojan isplaćuje svoj ugovor!

Comment

• Originally posted by Cole™ View Post
                      Ja sam to gledao uživo!
                      Bio si sinoć u Salt Lake Cityju?!?

Comment

• Ne, u streamu.

Comment

• Bojan Bogdanovic nocas ubacio tacno trecinu koseva Jute , generalno strasan igrac , prosle godine je skoro sam dovukao Indijanu do plej ofa, generalno jos dok je u Fenerbahceu (koji tad nije bio ni priblizno jaka evropska ekipa kao sad) igrao videlo se da se radi o strasnom igracu i da ima potencijal da napravi bas vrhunski NBA karijeru.

Generalno sinoc svi sa naseg podneblja su bili odlicni, njegov prezimenjak Bogdan Bogdanovic napokon licio na sebe (nakon nekoliko utakmica gde se mucio sa sutom) sa 20 poena, 5 skokova i 6 asistencija (uz gotovo perkektan sut iz igre), Nemanja Bjelica takodje standardno solidan sa 13 poena i 3 asistencije , Nikola Jokic nocas takodje svojoj ekipi doneo pobedu sutem uz zvuk sirene skoro i mec zavrsio sa 26 poena, 10 skokova i 6 asistencija , Luka Doncic jos jedna svemirska partija sa 38 poena, 14 skokova i 10 asistencija (Doncic ako ovako nastavi je realno ozbiljan MVP kandidat) , Goran Dragic isto standardno odlican sa 19 poena, 6 skokova i 7 asistencija, Nikola Vucevicstandardno dominantan bio sa 23 poena, 16 skokova i 6 asistencija , sa druge strane u Memfisu Marko Guduric je odigrao jos jednu za rukija korektnu partiju sa 6 poena, 3 skoka i 1 asistencijom (2/4 sut iz igre) , Mario Hezonja se ponovo malo mucio sa sutom (2/9) , imao 6 poena, 9 skokova i 1 asistenciju , Hezonja se malo muci sa sutom mada kapiram namestice on ruku , ali ove sezone je zaista defanzivno jako napredovao, gledao sam ga neku noc protiv Klipersa zaista je izvanredno odigrao odbranu na Kavaiju Lenardu , ovaj se doduse razigrao u poslednjoj cetvrtini ali dok je Hezonja bio na terenu skoro ga je u potpunosti neutralisao, sinoc cak je i Dzenan Musa dobio svojih 5,6 minuta na terenu i ubacio par poena, inace ocekivao sam da ce Musa dobiti malo vecu ulogu i minutazu u Bruklinu ove godine (mada sezone je tek pocela) jer predsezonu je odigrao zaista odlicno , a sad su utakmice predsezone neki test za igraca onda ga je Musa polozio sa maksimalnom ocenom.

Inace bila bi fora da ove sezone vidimo jedno 5,6 igraca sa naseg podneblja na Ol'Star utakmici hehe , po meni bi to bilo sasvim realno da se desi mada sumnjam da bi liga ikad dozvolila tako nesto , izgubili bi dosta novca jer sigurno da se americkoj publici ne bi svidelo da na Ol'Star utakmici (koja i nije neko merilo toliko) gleda tako veliki broj nasih igraca.
                          Last edited by Beogradski_Fantom; 09-11-2019, 19:25.

Comment

• Gleda tko sad

Boston-Spurse

na HRT2

Comment

• baš su pogodili sa prvom tekom nakon 15 godina

Comment

• I Hayward dobi frakturu prsta i opet mjesec-dva out, a taman ga krenulo. Nema čovjek sreće.

Comment

Working...
                                X