Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA - National Basketball Association

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by chichano View Post

grizzliesi su od trade crowdera pali dosta jbg.... prva petroka sa andersonom ne funkcionira nikako, klupa spašava stvar koliko toliko ali prva petorka nije dobra, možda bude bolja kad i ako se winslow vrati ali do tada grizzliesi će se jako mučiti, ali nema veze, nitko nije ni očekivao da će dogurati ovoliko koliko su već sada dogurali (niti ja) tako da kako god završila sezona, bit će uspješna...... mislim da će hornetsi biti 8 na zapadu (ako ne budu imali nikakvih ozbiljnijih ozljeda) portland sa ozljedom lillarda su lošiji od grizzliesa
    Čekaj tko će biti osmi na zapadu? Charlotte koliko znam spada na istok. Lako moguće da Memphis i zadrži to 8 mjesto, ako ne tu su Spursi i Pelicansi (da se dignu u igri) i Portland ako izdrži ozljedu Lillard da ne padnu u previše.

Izgleda da su Lakersi otpustili Cousinsa i potpisali brata Morrisa.

Comment

• sorry malo mi od neispavanosti zablokira mozak.....naravno da sam mislio na "orginalne" hornetse koje su se preselili u new orleans.....znači mislim da će pelicani biti 8 na zapadu..... grizzliesima može jedino winslow pomoći ako se vrati kroz tjedan dana (ovako bez njega prva petorka nije dobra).....a i sinoć se ozljedio jaren jackson jr, tako da treba još i to vidjeti koliko ga dugo neće biti,jedino pozitivno za grizzliese u ova dva poraza u dva dana je to što je josh jackson (4 pick prije 3g) počeo igrati više nego solidno ali mislim da su pelicanima vrata širom otvorena za to 8o mjesto i za mach up između lebrona i ziona
      Last edited by chichano; 22-02-2020, 12:11.

Comment

• Originally posted by scurry30 View Post
        Doncic je najbolji slovenski igrac koji je ikada zaigrao u nba.
        Ne kenjaj dete , Doncic je vanserijski talenat koji se pojavljuje jednom u ko zna koliko, ono maltene novi Dzordan, decko sve ima, kompletan igrac, odlicna tehnika, kontrola lopte, brzina, pregled igre, osecaj za sut, osecaj za dodavanje, sasvim solidna odbrana, takodje iako na prvi pogled deluje onako malo buckasto i tromije, izuzetno je brz i eksplozivan, veoma onako poletan i lagan na nogama.

Sigurno u nekom momentu buduci MVP lige, takodje treba uzeti u obzir da ima tek 20 godina, a vec dosad je bio MVP Evrolige i prvak Evrope sa Realom, osvojio Evropsko prvenstvo sa jednom sasvim prosecnom ekipom Slovenije, bio i MVP spanske ACB lige (koja je najjaca u Evropi), ruki godine u NBA i starter na Ol'Staru, realno talenat kakav se radja jednom u ko zna koliko.

Inace ja mislim da Grizlisi mogu do plej ofa , jos uvek je sve u njihovim rukama, takodje ni Sakramento nije bas predaleko, fali im jedna serija od 5,6 pobeda , sto znaci nekih 10-15 dana igranja u top formi, sad samo pitanje je imaju li snage za tih 10-15 dana i za tu neku seriju.

U svakom slucaju mislim da ce i ove godine titulu osvojiti neko sa Istoka

Comment

• Originally posted by chichano View Post
          sorry malo mi od neispavanosti zablokira mozak.....naravno da sam mislio na "orginalne" hornetse koje su se preselili u new orleans.....znači mislim da će pelicani biti 8 na zapadu..... grizzliesima može jedino winslow pomoći ako se vrati kroz tjedan dana (ovako bez njega prva petorka nije dobra).....a i sinoć se ozljedio jaren jackson jr, tako da treba još i to vidjeti koliko ga dugo neće biti,jedino pozitivno za grizzliese u ova dva poraza u dva dana je to što je josh jackson (4 pick prije 3g) počeo igrati više nego solidno ali mislim da su pelicanima vrata širom otvorena za to 8o mjesto i za mach up između lebrona i ziona
          Aham, to ima smisla nekako. Ma ne znam mislim da Memphis još uvijek ima šanse da ostane na 8 mjestu. Ali ako kažeš da su ih ozljede poharale onda ima šanse da Pelicansi uhvate priključak. Nekako mi je najviše žao u posljednje vrijeme što su baš Crowdera trejdali, sasvim solidan igrač s obzirom koliko su ga plaćali. Ali eto Jackson ima šanse da povrati svoju karijeru.

Comment

• Jaren Jackson Jr je out najmanje 2 tjedna...... jbg morali su dati crowdera da bi dobili nešto korisno natrag (winslowa) i mislim da se njegova uloga u klubu nemože vidjeti brojkama, frajer je bio kapetan i jedan od rijetkih iskusnih igrača u ekipi i bio je mentor mladim igračima i na terenu i van njega (kome se da tražiti, lako će naći članke o tome kako je tata od moranta zamolio crowdera da pripazi na moranta i uz sve to je bio najbolji igrač na poziciji SF kojeg imaju tako da dok se winslow ne vrati osjetit će se njegov izostanak) a i neide ih baš nakon all star pauze, ali nema veze, sve je to dio sporta.....ali da 8 pozicija je otvorena za 4-5 ekipe tako da će ta borba možda biti zanimljiva i do zadnje tekme se neće znati ko će u playoff, a i mislim da su za grizzliese lakersi loš match up, grizzliesi su prvi u ligi po tome da 50% od ukupnih poena zabijaju iz reketa a lakersi u reketu imaju Howarda i AD i to jako dobro brane i uništili su ih, tako da je možda bolje da netko drugi bude osmi, koji bi mogli napraviti više štete lakersima ......nakon 2/3 sezone i ja bih volio da prvak bude s istoka, bucksi, miami, toronto, boston nekako su mi puno simpatičnije ekipe od lakersa, clippersa, houstona i denvera, ubiti na zapadu mi je jedino utah draga ali igraju za k.rac u zadnje vrijeme i nije ih je za gledati ... tako da

Comment

• Baš zato mi i je žao Crowdera, jer je bio doslovno jedini I najiskusniji igrač na rosteru Memphis, šteta. Vjerujem da je bio dobar mentor mladim igračima.

Btw, kako ovaj Tatum igra ove godine. Zvjerski, šta upravo radi Lakersima i AD-u koji ga čuva i ne zabavlja se baš previše. A uprava i meneđment Lakersa mogu samo u čudu gledati kako dečko igra, s kojom lakoćom, i efikasnošću. I wtfakat se kako ih je Lavar Ball sve ikad preveslao da je upravo njegov sin spasitelj Lakersa i novi Magic da bi ga trebali draftat prije npr. Tatumu, koji uprave krade show u Staples centru

Comment

• što je je, dobra je tekma između lal i bos...... tatum igra bolesno, ali isto tako jalyn brown brutalan u obrani

Comment

• Taj Tatum da je slučajno završio u Lakersima, mislim da bi oko nega gradili igru, a ne oko ovih Frontcourtova.

Comment

• Jaylen stvarno brutalan u obrani do zadnjeg napad kad mu je LeBron zabio onaj fade-away. U zadnje vrijeme mi suđenje ubi tijek utakmice, stalno gledanje replayova i općenita neodlučnost pri odlukama. Još uz time-out ove, prekide i reklame se totalno nekad pogubnim gledajući NBA tekmu

Comment

• Najveći o Bryantu:

Za mene jedini igrač koji je bio blizu Jordana.

Comment

• Sinoć Šarić ubacio 14 poena u 16 minuta igre. Bez promašaja iz igre. Nisam niti znao da se vratio od ozljede

Comment

• To mu je prva utakmica.

Comment

• Mislim da ništa od ovog Bendera u NBA-u, kao išlo se za time da je moderan visok igrač, stretch četvorka. Ali kad bi on mogao pogađate trice konzistentno.

Comment

• Bojan je u očajnoj šuterskoj formi zadnjih 2 tjedna. Od onog buzzer beatera mu se statistika dosta srozala...

Comment

• Originally posted by Cole™ View Post
                                Bojan je u očajnoj šuterskoj formi zadnjih 2 tjedna. Od onog buzzer beatera mu se statistika dosta srozala...
                                Dap, vidim da nitko nije bio komentirao pa sam i ja to bio potisnuo ​​​​​​(pogotovo onih 3 poena cijelu utakmicu)

Ali evo sad je zabio 21koševa (iako s nešto manjim postotkom šuta od ovogodišnjeg prosjeka) protiv Wizardsa i to je prva pobjeda u četiri tekme za Jazz poslije all-stara ako se ne varam.

Comment

Working...
                                X