Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nogomet

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Lol, sad odjednom svi klubovi izlaze iz te lige
    PC SPECS:

SPOILER
    CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► SSD: SAMSUNG M2 970 PRO 1TB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige 10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Augury F1S Formula 29cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: SFX-100 3DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: Valve Index ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Comment

• Mislim da su presudnu ulogu odigrali navijači koji su klubovima počeli okretati leđa, tako treba!

Comment

• Tog matorog majmuna Pereza treba u zatvor strpati.
        Nema pajdo (klub) para. Pa koju pičku materinu kupuješ igrače od 100+ mio €? Pa koji k Barcelona plaća Messija (negdje sam pročitao) cca 300 m € godišnje?
        Pa koji k trošite više nego imate? Da bi svaka šuša u rosteru vozila Lambo?
        Ma napušite se kurca i bankrotirajte stoko, dušu nogometa bi vragu prodali. Fuj, gamad smrdljiva. I on i onaj smrdljivac Anjeli. Uništili su i auto-industriju, sve što dotaknu ode kvragu.

Comment

• Originally posted by Bri@tore View Post
          Tog matorog majmuna Pereza treba u zatvor strpati.
          Nema pajdo (klub) para. Pa koju pičku materinu kupuješ igrače od 100+ mio €? Pa koji k Barcelona plaća Messija (negdje sam pročitao) cca 300 m € godišnje?
          Pa koji k trošite više nego imate? Da bi svaka šuša u rosteru vozila Lambo?
          Ma napušite se kurca i bankrotirajte stoko, dušu nogometa bi vragu prodali. Fuj, gamad smrdljiva. I on i onaj smrdljivac Anjeli. Uništili su i auto-industriju, sve što dotaknu ode kvragu.
          Smiri se Flavio,bude Osijek dogodine uzeo prvenstvo,neka se jos malo pojacaju,Bjelica ostane i eto ga.

Comment

• Liverpoolu se baš i ne igra LP iduće sezone.

Comment

• Na kraju bu Sevilla uzela naslov.

Comment

• Rebić bilda formu za Euro

rebic.PNG

Comment

• Dobio United po njonji. Koja bi komedija bila da Atletico prosuje bod u iduca dva kola. Bas ima jako lagane dvije utakmice, iako naravno to se odnosi samo papiru. Fini gol Modrica danas.

Comment

• Alisson

Comment

• Comment

• Suki se fino pobjedničkim golom osvetio Barci.

Comment

• Lille prvak francuske. Jako mi je drago, jer pored ovakvog PSG-a je to zaista impresivno. Kostalo ih doslovce prvih par kola. Da su Kovacevi dali malo u dvije tekme mogli su i oni dic kantu.

Comment

• A HR Dragovoljac ulazi u prvu HNL ligu.

Istra posljednih 4 godine ako se ne varam 9-ti završavaju.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

• Originally posted by Cole™ View Post
                              Lille prvak francuske. Jako mi je drago, jer pored ovakvog PSG-a je to zaista impresivno. Kostalo ih doslovce prvih par kola. Da su Kovacevi dali malo u dvije tekme mogli su i oni dic kantu.
                              Iskreno i meni je drago zbog Lila , bio je i red da vec neko skine PSG sa trona , takodje isto mi je veoma drago sto je Atletiko Madrid uzeo titulu u Spaniji (to im je prva titula od 2014. a druga od 1996. kada ih je vodio pokojni Radomir Antic i kada su uzeli duplu krunu) , takodje drago mi je i sto je Inter uzeo titulu u Italiji , takodje veoma mi je drago i sto je Atalanta i dalje u vrhu italijanskog fudbala i sto ce ponovo u Ligu sampiona ali mi je smor kako je Napoli bezveze i na idiotski nacin kiksom kuci protiv Verone izvisio za plasman u Ligu sampiona, takodje mi je smor i sto je Parma opet ispala iz lige , Parma koja generalno je imala sasvim solidnu ekipu i po meni uopste nisu tako lose igrali kako to tabela i rezultati pokazuju, ono bas puno pehova su imali i bas dosta su imali utakmica gde su gubili nekim rezultatima tipa 3:2, 4:3 ili gde su vodili sa 2:0 pa na kraju odigrali 2;2 ili 3:3 , bas ih je sve vreme i neka losa sreca pratila i mislim da uopste nisu toliko lose igrali kako to tabela i rezultati pokazuju.

Comment

• Kako je dobar osjećaj pit Žuju i bit na tribinam opet!

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

Working...
                                X