Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Jučer sam baš probao slušalice koje dolaze u paketu s S10+ i mogu reći da se radi o najvećem smeću od slušalica koje sam valjda ikad probao. Ne znam gdje je u toj priči AKG i čemu stavljati ime koje ipak nešto znači na ovakve slušalice no Sonyjeve slušalice za 50kn su bolje od ovoga. Ne znam da li mi je gore to što ne stoje u ušima (mijenjao sam gumice na njima i niti jedne mi ne odgovaraju), da li mi je gore mijenjanje gumica (nemoguće ih je nataknuti na slušalice) ili kvaliteta zvuka na njima. Za mobitel koji toliko košta slušalice su dno dna.

Comment

• Istina, slažem se.
      Kvaliteta zvuka je očajna, nisam mogao vjerovati koji su šrot. A išla je spika jedno vrijeme da im je cijena 100 evrića.. ha ha

Comment

• Ja na s10 i dalje koristim sluške od ajfona (one žičane)

Comment

• Odlican update koji je dobio neke od karakteristika Note-a 10 🤘😎😱

Comment

• Imam Sony WH-1000XM3 i radi se o najboljim slušalicama ikad koje sam koristrio no ne mogu ih stalno nositi jer su velike pa mi treba nešto praktičnije. Mislio sam da će ove AKG kaj dolaze s S10+ biti dobre no katastrofa su. Kupio sam jučer Sony WI-C310 za 316kn u Sancta Domenici i mogu reći da su čisto soldine, stoje u ušima za početak, zvuk je bolji nego na AKG-u (što nije teško) i mislim da vrijede taj novac. WH-1000XM3 je svakako prvi izbor no kad mi trebaju male sluške, ove će dobro poslužiti

Comment

• Picek

​​​​​​​Ove od samunga nisu od AKG-a nego samo tunirane od strane njih...

Orginal od AKG in ear kostaju po par pa tisuca kuna + neki 265bit DAC da upotpuni audiophile-no iskustvo do kraja

Neznam jesi probao samsung buds ali su puno bolje od zicnih (bass,trable,dinamika+NC-su) iako ni one nisu od AKG-a.
              Last edited by 4mal; 04-11-2019, 12:19.

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                Picek

Ove od samunga nisu od AKG-a nego samo tunirane od strane njih...

Orginal od AKG in ear kostaju po par pa tisuca kuna + neki 265bit DAC da upotpuni audiophile-no iskustvo do kraja

Neznam jesi probao samsung buds ali su puno bolje od zicnih (bass,trable,dinamika+NC-su) iako ni one nisu od AKG-a.
                Nisam probao Samsung Buds no ne volim taj tip slušalica jer mi je teško naći in-ear slušalice da mi ne ispadaju, a već vidim da bi te kao i sve sličine slušalice više skupljao po podu nego imao u ušima Volim kad mogu bežićne in-ear slušalice staviti oko vrata ako ih već moram nositi no uvijek ću radije odabrati on-ear, odnosno još bolje over-ear jer su udobnije.
                Last edited by Picek; 04-11-2019, 14:17.

Comment

• Originally posted by Steelo View Post
                  Ja na s10 i dalje koristim sluške od ajfona (one žičane)
                  te žičane od iPhonea su i dalje najbolje slušalice koje se dobijaju/su se dobivale uz neki smartphone.
                  Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
                  Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• Originally posted by Abacus View Post

te žičane od iPhonea su i dalje najbolje slušalice koje se dobijaju/su se dobivale uz neki smartphone.
                    Ni one nisu niš posebno (ima ih žena), a vjerojatno su i skuplje od AKG-a. Ono što mi je kod njih veliki minus je što nemaju gumice za uši već su plastične, a samim time nemaju izolaciju i kvalitetu zvuka kao slušalice s gumicom (pod uvijetom da gumica sjeda u uho kako treba). Što se tiče slušalica koje dolaze uz mobitel meni su osobno bile najdraže one koje su dolazile sa starijim Samsung modelima tipa Galaxy Note 4. Fino su sjedale u uho i zvuk je po meni bio bolji nego na sadašnjima koje dolaze uz premium modele.

Comment

• Da, od onog što sam ja dosad imao, definitivno....

Comment

• Xiaomi sve bolji!
                        Xiaomi Mi Note 10,Xiaomi,Mi Note 10,GSM,mobile,phone,cellphone,information,info,specs,specification,opinion,review

Comment

• Xiaomi munjevito ide naprijed!

Comment

• Može hitna preporuka između ova dva moba: Xiaomi Mi 9T ili Xiaomi Mi 9 Lite? Oba su slična i oba dođu oko 2k kn sad u Sancta Domenici. Kod Mi 9T mi se sviđa što je ekran "čist", bez tear drop kamere ali opet me brine taj mehanizam popup kamere. Koliko je uopće izdržljiv kod svakodnevnog korištenja i otporan na prašinu, elemente itd. Nekako nisam fan previše pomičnih dijelova na mobitelima.

https://www.sancta-domenica.hr/mobit...gb-crveni.html

https://www.sancta-domenica.hr/mobit...-sim-sivi.html
                            Last edited by mullet; 10-11-2019, 15:59.

Comment

• ja bi rađe uzeo mi 9t, uopće se nebi brinuo za tu selfi kameru (ja ju praktički ni ne koristim)........ja imam sa mi 9 nešto više od mjesec dana i od kad sam dobio updajet za miui 11 prije tjedan ili 2 ovaj mobitel mi je sad praktički bez mane, pisao sam kako mi miui jedini minus naprema ostalim uređajima ali s ovom 11 su popravili sve neke sitne stvari koje su me znale smetati i sad mi je mobitel vrh.... jedino što moram još je skinuti google cam za noćne slike, i to je to (ali za sada ni nisam baš nešto slikao noću, zato i odugovlačim s tim)

Comment

• Ma je sladoled

Comment

Working...
                                X