Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Pa sa kakve ti je visine pao da si ga tako unistio?

Comment

• Već san rekao i opisao; moja visina + ruke u zraku = cca 2.5 m na ladan beton. Uz to i otegotna okolnost dok mi je ispao u trzaju/refleksu pokuša san ga uhvatit ali ga dodatno ubrzao u pod... ma strašno. Sjeban je sav na donjem desnom čošku, čak mi i ljudi kažu "da sam ga dobro sredio".

Ali najgore od svega je što san ga nakon godinu dana ionako planirao predati u servis zbog pucketanja plastike. Lik mi je još u Zagrebu prije pada reka da to nije normalno i da će mi dati "novi" iphone (obnovljeni iako oni svi kolektivno lažu da je brand new), ali ja san reka da ću radije imati taj problem, barem znam da su sve komponente nove.
      I zato mi je plan bija da ga taman pred istek garancije predam, vodio san se logikom, već ga koristim godinu dana i nije više nov a iz servisa mi daju brand new kučište i možda nešto korišteno od komponenti... isplatilo bi se.

Ali sad san išao u premium servis u Austriji, naravno, ne trebam ni reći da mi ne žele zaminit za novi. Naravno, sad oni misle da je pucketanje plastike posljedica pada iphone-a, što zbilja nije istina ali to ne mogu dokazati...
      Probat ću pred kraj godine u Zg nać tog lika i vidjet jer se može šta sredit.
      Last edited by Abacus; 20-11-2016, 21:19.
      Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
      Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post
        Iduci mob trazim prema bateriji pa onda ekran pa ostalo......ovo bas iritantno,ajde da ga imam godinama.
        Provjeri Huawei Mate 9. Odlicna baterija.

Comment

• Ma bit cu na ovom dok god me sluzi,uzet cu novu bateriju.....valjda nebude implodirala

Comment

• Toliko o nekakvoj stabilnosti iOSa....da je open poput androida vrlo vjerovatno bi bio apsolutna katastrofa
            A new study has surfaced, showing that the iPhone has a much higher failure rate compared to Android. Strange, right?

Comment

• Do tragedije sa iphone-om 6S, mobitel mi se tijekom korištenja 6 mjeseci nije riječima NITI JEDNOM crash-ao. Doslovno. Niti jednom, toliko je pouzdan i brz da bi zapamtio barem pojedinačne probleme u aplikacijama. Tako da ne znam kako android uređaj može uopće biti pouzdaniji od iOSa koji je već sada gotovo pa savršen (što se tiće stabilnosti).

Oni koji imaju iOS ovdje to mogu i potvrditi, sumnjam da je itko imao veće probleme sa crachanjem jer ja aktivno koristim iOS više od 6 godina. Neki manji zanemarivi problemi u performansama budu tek nakon par godina korištenja (tu i tamo mi se desilo na 4-ci da mi izađe iz igre/navigacije). Jedino što android može je biti blizu iOS-a ili u njegovom rangu jer bolje od ovoga na iOS-u u teoriji nemoguće je postići...

Comment

• Niti meni se u vise od godinu dana nije srusio ovaj Galaxy s6 ali to ne znaci da se nekome drugome nije....

Comment

• Originally posted by Abacus View Post
                  Već san rekao i opisao; moja visina + ruke u zraku = cca 2.5 m na ladan beton. Uz to i otegotna okolnost dok mi je ispao u trzaju/refleksu pokuša san ga uhvatit ali ga dodatno ubrzao u pod... ma strašno. Sjeban je sav na donjem desnom čošku, čak mi i ljudi kažu "da sam ga dobro sredio".

Ali najgore od svega je što san ga nakon godinu dana ionako planirao predati u servis zbog pucketanja plastike. Lik mi je još u Zagrebu prije pada reka da to nije normalno i da će mi dati "novi" iphone (obnovljeni iako oni svi kolektivno lažu da je brand new), ali ja san reka da ću radije imati taj problem, barem znam da su sve komponente nove.
                  I zato mi je plan bija da ga taman pred istek garancije predam, vodio san se logikom, već ga koristim godinu dana i nije više nov a iz servisa mi daju brand new kučište i možda nešto korišteno od komponenti... isplatilo bi se.

Ali sad san išao u premium servis u Austriji, naravno, ne trebam ni reći da mi ne žele zaminit za novi. Naravno, sad oni misle da je pucketanje plastike posljedica pada iphone-a, što zbilja nije istina ali to ne mogu dokazati...
                  Probat ću pred kraj godine u Zg nać tog lika i vidjet jer se može šta sredit.
                  Ti stvarno mislis da ce ti neki servis besplatno (pod jamstvo) priznat fizicki ostecenu robu?!
                  Ajde dobro, sretno

@nestabilnost iOS-a: Evo ja sam na iPhoneima vec 7 godina i nikada nikakvih problema, naprotiv jako sam zadovoljan (osim sa zvucnikom na 6S, ali to sam vec pisao vise puta) zato ih i kupujem stalno. Dragoj dao svoj stari iP5 koji ce za 2mj imat 5 (slovima PET) godina i radi ko zmaj i ona odusevljena (pred godinu i 3 mj sam dao promjenit bateriju).
                  Last edited by Disco; 21-11-2016, 18:54.

Comment

• Kupio Moto g 4g. Fakat dobra stvarcica za 110 funti na black friday

Comment

• Kaže mi kolega da se na S7 aplikacije NE MOGU instalirati na proširivu memoriju.
                      Na flagship uređaju korisnik ima manje od 30 gb za instalaciju igara, navigacije i sl. Nije li to za neke zahtjevnije korisnike premalo ?
                      Za svoj najjači model tribali su ponudit 64/128 gb interne memorije.
                      Last edited by Abacus; 01-12-2016, 13:09.

Comment

• Meni nakon tri godine krepao mobitel, pa sam kupio novi https://www.links.hr/hr/smartphone-l...sivi-048700062

Sutra bih ga trebao dobiti, cini mi se jako dobar za te novce. Ne razumijem se previse, usporedjivao sam ih nekoliko i ovaj je pobijedio.
                        Vjerojatno sam mogao pronaci vanka i nesto drugo, ali presudno je bilo Amex na 12 rata, a onda je ovaj bio best buy.

Comment

• Još prije san primjetio da iste igre (doodle jump npr.) imaju kvalitetniju podršku na iOS-u (na androidu uopće ne postoji online multiplayer dio igre) a danas san skužija i da je ogroman broj igara na androidu "zaražen" prokletim čiterima i varalicama. Često igram igre i volin vidjeti koji san u regionu i u globalu.

Nedavno je izašao nastavak super igre Hill Climb 2. I na YT je već izašlo kako hakirati igru, tj. kako "pokrasti" coinse koja se inače skuplja igranjem ili kupovinom pravim novcem. Na iOS-u to nije moguće.
                          Meni to osobno kvari cili doživljaj igre, jer kad igram singleplayer u svakom trenu mogu vidjeti koji san na Global listi. Na androidu ta rang lista gubi cili smisao kad svaki drugi vara.
                          Last edited by Abacus; 08-12-2016, 19:46.

Comment

• Jbt koje su sranje ovi Samsung mobiteli. Zena mi veli da joj dodam mob s punjenja (S7 Edge) I ja primim mob u ruke, a on usijan! Bio me strah da to ne explodira...

Comment

• lol samo radi toga rec da je s.... meni je polozen na drvo od centralong zvucnika i nikad nije usijan probaj na neku drvenu podlogu stavit
                              PC/VR-konfa +AVR 7.2.1 Dolby Atmos sustav

SPOILER4k Gaming PC
                              -----------------------------------

CPU: AMD Ryzen 7 2700x @ 4.3Ghz

MBO: ASUS ROG CROSSHAIR VII HERO

RAM: 2*8 DDR4 3600Mhz RGB Trident Z G-Skill

SDD: M.2 NVME 1.2 Samsung Evo 970 500Mb

SSD 2:Samsung Evo 830 120Gb

HDD 1:3TB

HDD2 :1TB

GPU: Gigabyte RTX2080Ti Windforce OC

CASE: Fractal DD R4

-----------------------------------------
                              LCD: HP Omen 27 G-Sync 165Hz

SPEAKERS: 2.1 GX Genius

Keyboard: Sharkoon Skiller Mech SGK3 RGB

Mouses: Sharkoon Skiller SGM1 RGB
                              ,Logitech MX revolution

Mouse Pad: Sharkoon 1337 RGB

Gamepad: Xbox 360 Razer Onza Tournametn BF3 edition
                              -----------------------------------------

Dolby Atmos/DTSX 5.2.1/7.1 sustav

4k OLED LG OLED 55C8
                              +
                              4k BD Dolby Vision Panasonic DP-UB820

4K HDR Samsung SHUD 55KS9002
                              +
                              4K BD Samsung UBD K-8500

Yamaha Subwoofer YST-SW 12(THX certificat)

Denon AVR-X2400H

Onkyo SKH410 dolby atmos enabled speakers

V-trek fengali No1 5.1 surround

------------------------------------------------------------------------------------------
                              -------------------------------------
                              _______

consoles:

Xbox One X 1TB

PS4 PRO

Nintendo Switch+64GB

VR:

Oculs Rift (Marvel edition)

oldies:

Xbox 360

SNESmini
                              _________
                              smartphone:

iPhone3G

Samsung Galaxy:

7e,8+,9+ S10+...

_________
                              smartwatch:

Galaxy watch 46mm

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                                lol samo radi toga rec da je s.... meni je polozen na drvo od centralong zvucnika i nikad nije usijan probaj na neku drvenu podlogu stavit
                                Stavit ću ga idući put u škrinju i siguran sam da ne bude vruć. I nije samo zbog tog sranje...

Comment

Working...
                                X