Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Disco View Post
    Na puno foruma sam procitao da su Sony mobiteli lose kvalitete i da se tako raspadaju...
    Taj burazov z3 se sav bio rasuo,moja zena ima T3 i na njemu nikakvih problema.
    Meni je najveci plus Sony mobitela dizajn,potpuno mi je dosadio dizajn iphonova i galaxy serije....

Comment

• Moja draga je do pred mjesec dana imala Xperiu Z3 Compact kojoj se nakon nakog vremena počeo odljepljivati ekran. Osim toga je bila većinom zadovoljna, mada je tu i tamo znala malo žugati, ali bože moj... Nedavno smo oboje prešli na HTC 10 i za sad smo jako zadovoljni.

Sonyjeva ponuda u high endu je trenutno dosta jadna, mislim da će se uskoro ostaviti tog posla, jednako kako su prodali i VAIO liniju računala.

Comment

• Originally posted by insane_cobra View Post
        Moja draga je do pred mjesec dana imala Xperiu Z3 Compact kojoj se nakon nakog vremena počeo odljepljivati ekran. Osim toga je bila većinom zadovoljna, mada je tu i tamo znala malo žugati, ali bože moj... Nedavno smo oboje prešli na HTC 10 i za sad smo jako zadovoljni.

Sonyjeva ponuda u high endu je trenutno dosta jadna, mislim da će se uskoro ostaviti tog posla, jednako kako su prodali i VAIO liniju računala.
        Sony se nakon jednog duzeg perioda poprilicno losih odluka i opcenite direkcije poslovanja,dizajna itd vraca na velika vrata....isplatilo im se mjenjat predsjednika.
        Nebih se zacudio da im i mobilna divizija procvijeta.....

Comment

• Puno ljudi mi se žalilo na odljepljivanje ekrana na Sony mobitelima. Sramota za brand.

Comment

• Jutros ostavio S7 na punjacu (fast charge), vratim se doma nakon 3 sata i ne primjecujem nikakav problem sa zagrijavanjem.
            Sad ne znam dali je to samo kad se puni ili bez obzira na vremenski period na punjacu ??
            STEAM : zabranjeniples
            EPIC GAMES: zabranjeniples
            ROCKSTAR GAMES: zabranjeniples
            UPLAY : zabranjeniples_
            ORIGINS : zabranjeniples

Comment

• Ja imam s6 i moj se uvjek zagrije na fast charge ali ti imas noviji model pa je moguce da su to rijesili drukcije.

Comment

• iOS 10.2.

Comment

• https://www.youtube.com/watch?v=AuQvP83QmuA

Nisan nikad odigra na X360 do kraja, znam da san stao u nekom lunaparku...

Odlična prilika za zaigrat, Rockstar je kralj virtualne zabave. Samo... triba 6-7 ojra dat za igru ccc a meni ko balkancu to ne prija.
                  Da li je netko trenutno na iOS 9 i da je stavio JB ? Jel imaju neke nuspojave sa JB ?
                  Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
                  Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• Stvarno se divim ljudima koji mogu igrat te mobilne portove pravih igara. Osobno mi je to totalno ne funkcionalno bez analognih gljiva i ostalih tipki.

Comment

• Pa normalno da je bolje sa đojstikom ali jbg, nemam više konzolu, na laptopu nemam đojstik da ga odigram. Igranje ovakvih igara sa mišem i tipkovnicom mi nije privlačno.
                      A i ako ga možeš besplatno skinit... što da ne. Dobro je imat sve te portove na mobu, uvik se nađe slobodno za odigrat. Ja san prije s guštom igra portove GTA na iphoneu... čisto solidno napravljeno, koliko to touch dozvoljava.
                      Last edited by Abacus; 16-12-2016, 20:18.
                      Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
                      Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• Iduci mob mi definitivno nece bit Galaxy....nemam volje punit bateriju min 2 puta dnevno.

Comment

• E Samsug Samsung....nikad vise njihov mobitel.....

Comment

• Gdje su problemi??
                            Do nekidan si bio zadovoljan, ako se ne varam ??

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post
                              Gdje su problemi??
                              Do nekidan si bio zadovoljan, ako se ne varam ??
                              Napisao sam iznad....baterija,na koju sam pazio...bude 27% pa padne instant na recimo 19% i tih zadnjih par posto traje ultra kratko a ja nisam stvorio memorijski efekat na bateriji da se tako ponasa.
                              Druga stavka....GPS rijetko koristim ali evo danas trazi Hr ambasadu i da nije zena samnom i nema svoj Sony T3 nebismo ju nasli posto je mene galaxy s6 vodio na potpuno drugu stranu a njezin daleko jeftiniji T3 tocno nas je doveo na adresu....LOL.
                              I vec sam prije skuzio da je GPS banana na mom ali sam mislio da je tako na drugima ali sada vidim da nije....

Comment

• Nazalost, S6 je jedini kojeg nisam osobno imao, iako sam ga isprobao par puta.
                                Sve ostale iz galaxy serije sam imao i nisam primjetio neki extra problem s baterijom.
                                A za gps, ne znam zaista, ne koristim ga u tolikoj mjeri, pa da mogu vrsit nekakve usporedbe s ostalim uredjajima.
                                Sve sto radim, ide ok.

Comment

Working...
                                X