Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Cobra zar nije bila prica "davno" da je glavni lik bio microsoftovac i iznutra unistio Nokiu da ju ovi mogu preuzet?.....mozda sam u krivu ali tako mi je ostalo u sjecanju.
    Sto se tice MSa u pravu si,odvratna odvratna korporacija koja unisti SVE sto dodirne.

Comment

• Ha gle, što da ti čovjek kaže na sve ovo? Božić je i ne želim se prepirati, a iz iskustva znam da te nema smisla pokušati uvjeriti u nešto u što već ne vjeruješ, tako da neću ni pokušavati. Lakše bi mi bilo uvjeriti Igora Kostelca da na našem nebu postoji samo jedno sunce

Comment

• Nokia je propala u vrime tranzicije sa mobitela na touch smartphone. I nisu propali zbog više sile ili slučajnosti. Imali su šrotne mobitele sa Symbianom i nisu uhvatili zamah da se upuste u konkurenciju sa Appleom i drugima. U sječanju mi je vrlo ograničen OS, nepregledan i neatraktivan, krut i nofriendly.
        Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
        Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• Originally posted by Abacus View Post
          Nokia je propala u vrime tranzicije sa mobitela na touch smartphone. I nisu propali zbog više sile ili slučajnosti. Imali su šrotne mobitele sa Symbianom i nisu uhvatili zamah da se upuste u konkurenciju sa Appleom i drugima. U sječanju mi je vrlo ograničen OS, nepregledan i neatraktivan, krut i nofriendly.
          Sorry, ali Nokia e serija je bila miljama od prvih androids, premda bazirana na symbianu. I po brzini, bateriji svime osim ekrana.

Comment

• Krivo, Abacus ( tko bi rekao ) je dobro napisao.

Nokia je skroz fulala sa OS i tu je počeo pad.
            To svi znaju i ne bih se čudio da je glavna ekipa iz Nokie priznala zajeb.

Comment

• Nesto sam vidio da Nokia sprema svoje nove mobitele na Androidu..ima li istine u tome?

Comment

• Nokia je kupila francuski Alcatel.

Comment

• https://www.youtube.com/watch?v=DoGIFrhQNLk
                  https://www.youtube.com/watch?v=vPSqZnmfWEs

Jel tko probao neki gamepad za smartphone, konkretno za iPhone ?
                  Meni se ovaj iz videa čini nekako jeftinim. Ovaj iz Logitecha je OK ali nema gljive.
                  Al i ovo je bolje nego igrati priko touch-a. Igram sada gta SA, to je neigrivo priko toucha (nije da to nisan znao prije pošto san već probao gta 3 i VC).

Imam doma još stare gamepad-e od PS2... da se bar netko sjetio napravit konektor za iphone koji ima onaj PS2 ulaz kolko sam vidio tako nešto ne postoji.

Comment

https://www.youtube.com/watch?v=DoGIFrhQNLk
                    https://www.youtube.com/watch?v=vPSqZnmfWEs

Jel tko probao neki gamepad za smartphone, konkretno za iPhone ?
                    Meni se ovaj iz videa čini nekako jeftinim. Ovaj iz Logitecha je OK ali nema gljive.
                    Al i ovo je bolje nego igrati priko touch-a. Igram sada gta SA, to je neigrivo priko toucha (nije da to nisan znao prije pošto san već probao gta 3 i VC).

Imam doma još stare gamepad-e od PS2... da se bar netko sjetio napravit konektor za iphone koji ima onaj PS2 ulaz kolko sam vidio tako nešto ne postoji.
                    Pa ulaz za PS2 kontroler je velicine iPhone-a 5.

Comment

• Ne znam što želiš reći i da li si me skužio.
                      Ciljao san na konektor koji s jedne strane ima đek kao punjač od iphonea a s druge strane ulaz za ps2 gamepad. Ali to kolko vidim ne postoji.

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post
                        Jutros ostavio S7 na punjacu (fast charge), vratim se doma nakon 3 sata i ne primjecujem nikakav problem sa zagrijavanjem.
                        Sad ne znam dali je to samo kad se puni ili bez obzira na vremenski period na punjacu ??
                        Imam S7. Kada ga puniš na fast charge dosta se zagrije tijekom punjenja. Kada se mob napuni, tada se ohladi i ne bude više zagrijan. No osobno koristim normalno punjenje. Obično stavim puniti preko noći pa mi se ne žuri da mi se mobitel napuni.

Comment

terije.

Navodno je baterija na S7 neusporedivo bolja od S6. Nemam ni jedan ni drugi, ali tako čitam na forumima.
                          Nije da svog konja hvalim, no S7 stvarno ima jako dobru bateriju. Jaču od S6 verzije (3000mAh kod S7), ali i jači hardver pa se samim time teže optereti i manje baterije troši.

Comment

• Još čekam i7+ .... Trebao bi stići ovaj tjedan
                            U međuvremenu, ko za vraga, riknula 2 mobitela, i5s i s5....
                            Sada sam na poludefektnom i5s (riknula lock/sleep tipka, baterija traje pola dana)....

Comment

• Odlucio sam se okusat malo kod kineza, pa sam si narucio jucer Xiaomi mi5.
                              Btw., ovo mi je prvi kinez, a trenutno sam na S7.
                              STEAM : zabranjeniples
                              EPIC GAMES: zabranjeniples
                              ROCKSTAR GAMES: zabranjeniples
                              UPLAY : zabranjeniples_
                              ORIGINS : zabranjeniples

Comment

• Ne mogu opisat koliko sam zadovoljan sa MOTO g 4g. Dobio ga za 100 funti na black friday a mobitel je baš ono što mi treba: dobra baterija, brz i solidna kamera.
                                Daleko je to od supruginog S7, al s obzirom na točno 6 X jeftiniji, daleko od toga da je 6 X lošiji.

Comment

Working...
                                X