Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Mislim da sam dobio blue screen of death na Xpera m4.
    Bio vani, hladno je mob se očito sledio. uspijem restartati, mob se nije restartao onako 15 minuta. Radim tvornički reset i sada ovo
    A ne znam jel imam 12 ili 24 mj jamstva.
    U pičku materinu... Što napraviti?

Comment

• Originally posted by Lucifer View Post
      Mislim da sam dobio blue screen of death na Xpera m4.
      Bio vani, hladno je mob se očito sledio. uspijem restartati, mob se nije restartao onako 15 minuta. Radim tvornički reset i sada ovo
      A ne znam jel imam 12 ili 24 mj jamstva.
      U pičku materinu... Što napraviti?
      Mozda ovo
      http://talk.sonymobile.com/t5/FAQ/Ho...on/m-p/1103057

Comment

• vidio, ali ne znam kako da mobitel ugasim... piše da moram ugasiti mobitel. plus kompjutor kaže - uređaj nije prepoznat. i mora biti 80 % baterija, ja sam na 50 %...

Comment

vidio, ali ne znam kako da mobitel ugasim... piše da moram ugasiti mobitel. plus kompjutor kaže - uređaj nije prepoznat. i mora biti 80 % baterija, ja sam na 50 %...
          Imas hard reset na njemu?Nisam imao Sony pa neznam kako to na njima radi....na samsungu stisnes odredjenu kombinaciju tipki i drzis par sekundi,ali opet ako je plavi ekran pitanje je dali ce registrirat taj input...ali u svakom slucaju treba probat sve.

Comment

• imam ali se restarta, ne ugasi se. evo sam od sebe se restartao i baca na njemačkome poruke nekakve.
            Ako imam 2 g garancije super, ako nemam e onda sam popušio 2 000 kn. Mobitel ima 1 g i 2 mjeseca...

Comment

imam ali se restarta, ne ugasi se. evo sam od sebe se restartao i baca na njemačkome poruke nekakve.
              Ako imam 2 g garancije super, ako nemam e onda sam popušio 2 000 kn. Mobitel ima 1 g i 2 mjeseca...
              Ako se dobro sjecam svaki moj mob u Hr je imao 2 godine garancije....

Comment

• Našo garanciju doma, piše 12 mjeseci... Odlično... sada se opet restarta sam od sebe...
                Ima neki servis koji bi napravio diagnozu na normalnu cifru?
                Probao bih ja ovaj recovery, ali ne mogu ugasiti mobitel...

Comment

• Nisam pratio....dali je Nokia sad Nokia ili ju je opet netko kupio..?
                  Iznenadjuje me ovako kvalitetan proces obrade i to u medium segmentu u doba kad se mobitelima odljepljuju ekrani ili odlaze u eksploziji i vatri....
                  Courtesy of HMD Global, the Nokia 6 has officially been announced, bring a well-built smartphone with decent all-round hardware

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post
                    u doba kad se mobitelima odljepljuju ekrani ili odlaze u eksploziji i vatri....
                    Umro. Al totalna istina hahaha.

Comment

• S obzirom na posao koji radim, baziran je na puno prčkanja po mobitelu (nije da se žalim, naprotiv), naprosto mi treba veći ekran.
                      S obzirom da Samsung Galaxy Note 7 ne postoji, jedina prava zamjena mi je bilo ovo čudovište.
                      8 core proc izravno iz Huaweia (Hi-Silicon Kirin 960: 4x2.4GHz, 4x1.8GHz), 4GB Ram, 64 GB pohrana, Android 7.0, Leica fotić, 4000mAh baterija, i ono najbitnije, 5.9" ekran a kućište djeluje kao primjerice ostali mobiteli od 5.5". Ovaj brand pratim već jedno dvije godine i uistinu su odlični. Mob također ima najnoviji Mali GPU koji će koristiti Samsung Galaxy S8 (G71 MP8).

Genijalan Galaxy S7 ide na prodaju. Savršen ali za moje potrebe ipak malo premalen, no nemam nijednu zamjerku na sam rad i izradu mobitela.

Comment

• Točno tako, jedini koji moze Note zamjeniti.... Ne postoji srećom niti opcija iPhone 7 + !

Comment

• Originally posted by Simon View Post
                          Android 7.0,
                          Šta je Nougat več na njemu kod tebe?
                          Ja sam nekli dan uzeo P9 Lite i još nemam nadogradnje!

Inače što se tiče veličine, meni je i ovaj malo prevelika sa 5.2"

Comment

• Meni je sada san mobitel koji moze izdrzat puna 2 dana aktivnog koristenja.......

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post
                              Meni je sada san mobitel koji moze izdrzat puna 2 dana aktivnog koristenja.......
                              Sanjaš iPhone 7?

Comment

• bas imam note 4 i razmisljam da mijenjam....hmmm....

Comment

Working...
                                X